Як використовувати Adblock на YouTube [Chrome]

Реклама на YouTube стала більш поширеною. Багато років тому в кількох відео була реклама, але тепер ви можете побачити рекламу на початку та в кінці відео. Іноді, якщо відео триває десять хвилин, ви побачите рекламу в середині відео або дві на початку. Найгірше те, що всі вони не можуть бути пропущені. YouTube також почав додавати рекламу до відео, навіть якщо початковий користувач, який завантажив відео, не монетизував їх. Само собою зрозуміло, що користувачі шукають способи заблокувати цю рекламу.

Блокування реклами на YouTube [Chrome]

Ви можете блокувати рекламу на YouTube, навіть якщо ви використовуєте власний веб-переглядач Google: Chrome. Трюк полягає в розширенні. Існує багато розширень для блокування реклами, деякі працюють, а деякі ні.

  Як використовувати режим анонімного перегляду YouTube на Android

Adblock для Youtube

Adblock для Youtube — одне з найпопулярніших розширень для блокування реклами на YouTube. Він має понад 10 000 000 користувачів, що є чудовим схваленням.

Встановіть Adblock для Youtube з Веб-магазин Chrome.
Розширення запитує досить багато різних дозволів.
Відтворіть відео, і воно не показуватиме жодної реклами.

Проблеми з блокувальниками реклами YouTube

Блокувальники реклами YouTube здебільшого працюють добре. YouTube не намагається активно їх блокувати, і Google також не завантажує ці типи розширень із веб-магазину Chrome. Ви можете розраховувати на те, що одне чи декілька чи декілька типів цих розширень завжди будуть доступні у Веб-магазині Chrome.

  Як вставити аудіо з відео YouTube

Тим не менш, іноді потокова передача переривається через ці розширення. Якщо ви раптом виявите, що відео YouTube не відтворюються після встановлення блокувальника реклами, спробуйте наступне.

Видаліть інші блокувальники реклами, які ви встановили в Chrome. Найкраще використовувати лише один.
Перевірте, чи може ваш антивірус блокувати розширення, і при цьому він також може блокувати YouTube. Якщо ви підозрюєте, що винен Windows Defender, ви можете виключити папку розширення зі сканування. Папка розширення знаходиться в папці Chrome у папці AppData. Використовуйте ідентифікатор розширення, щоб визначити його папку. Ідентифікатор можна скопіювати зі сторінки розширень Chrome.
Якщо розширення перестає працювати випадковим чином, його слід вимкнути та знову ввімкнути.
Якщо розширення все ще не працює, видаліть і встановіть його повторно.

  Як вимкнути нову функцію автовідтворення на YouTube

Висновок

Реклама на YouTube вийшла з-під контролю. Веб-сайту потрібно заробляти гроші, і враховуючи, скільки відео-контенту завантажується на сайт щодня, само собою зрозуміло, що вартість веб-сайту має бути астрономічної. Служба підписки YouTube ще не дуже розвинулась, і вона не змогла перемогти Twitch. Поки що реклама – це єдиний шлях. Тим не менш, якщо ви часто переглядаєте відео певного творця вмісту, вимкніть блокування реклами для його відео, щоб підтримувати їх.