techukraine.net techukraine.net Як використовувати інтерпретатор коду ChatGPT для створення фірмових QR-кодів

Як використовувати інтерпретатор коду ChatGPT для створення фірмових QR-кодів

Categories:

У світі цифрових можливостей, де творчість і технології зливаються, є новий спосіб перетворити звичайний QR-код на шедевр; Завдяки дивовижному проекту ChatGPT Code Interpreter ви можете спробувати кожен формувати ідентичність свого бренду в власних QR-кодах, додаючи нотку персоналізації та краси.

Ця стаття розкриває захоплюючий процес створення власних фірмових QR-кодів за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT. Отже, почнемо!

ChatGPT – Інтерпретатор коду

Уявіть, що між вами та вашим комп’ютером є дружній перекладач. Це Інтерпретатор коду ChatGPT – чарівний інструмент, який перетворює вашу людську мову на інструкції, зрозумілі вашому комп’ютеру.

Простіше кажучи, він навчає ваш комп’ютер розмовляти, як ви, і виконує складні завдання, як-от дружнє спілкування. Що ж, я не буду втомлювати вас словами, а замість цього відразу покажу вам кілька прикладів!

Читайте також: Вам цікаво, що таке ChatGPT і як він може вам допомогти?

Що таке індивідуальні QR-коди?

Індивідуальні фірмові QR-коди – це QR-коди, які містять ваш логотип або інші елементи брендування. Це робить їх візуально привабливішими та сприяє підвищенню впізнаваності бренду.

Як створити простий власний фірмовий QR-код за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT

Інтерпретатор коду — це потужна функція ChatGPT, яка дозволяє вам виконувати код у середовищі ізольованого програмного середовища. Це може відкрити способи вирішення складних проблем і створення візуалізацій даних за допомогою… pic.twitter.com/YKSBznsilX

— Мін Чой (@minchoi) 18 липня 2023 р

Ті маленькі квадратні візерунки, які ви бачите скрізь, можуть бути набагато більшими, ніж чорні та білі прямокутники. Налаштовані QR-коди наповнюють ці візерунки життям та індивідуальністю. Вони схожі на ваше цифрове полотно, де ви можете використовувати колір, логотип і креативність, щоб стати суттю вашого бренду. Подібно до того, як художник підписує роботи, спеціальні QR-коди залишають незабутнє враження.

Це було те, що я дізнався, тож вирішив спробувати. Просто щоб поекспериментувати з цим трюком, я вибрав techukraine.net і вирішив виконати кроки, і, можливо, я зможу отримати власний QR-код, який приведе мене на веб-сайт компанії. Більше того, виконавши кроки (що згадуються далі в статті), я отримав бажані результати за лічені секунди.

  14 налаштувань на сторінці прапорців Google Chrome, щоб зробити це швидше

Ось результат:

Справжній переможець🏆чи не так? І це лише один із способів, якими ChatGPT може бути вам корисний!

Отже, тепер ви відчули смак того, що має відбутися. Крім того, пристебніть ремені безпеки, оскільки наступні кроки будуть дуже цікавими, і я майже впевнений, що ви вже прагнете спробувати це самостійно.

Як створити власний QR-код за допомогою інтерпретатора коду ChatGPT?

Щоб створити власний QR-код за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT, вам потрібно буде виконати наступні дії:

#1. Перейдіть на веб-сайт ChatGPT і створіть обліковий запис.

#2. Створивши обліковий запис, увімкніть плагін Code Interpreter.

💡Однак слід зауважити, що Інтерпретатор коду ChatGPT доступний лише для тих, хто підписався на ChatGPT Plus.

#3. У вікні чату виконайте такі дії:

Згенеруйте QR-код із даними=”ваш текст або URL” і розміром=”ширина x висота”

Наприклад, щоб створити QR-код із текстом «www.google.com» і розміром 200 × 200 пікселів, ви повинні ввести таке повідомлення:

Згенеруйте QR-код із data=”www.google.com” і size=”200×200″

#4. Потім ChatGPT згенерує код Python для створення QR-коду. Він навіть може виконати код і запропонувати вам фотографію QR-коду у форматі PNG.

#5. Потім ви можете завантажити фотографію PNG і використовувати її як завгодно.

Примітка. На цьому кроці ви просто отримаєте QR-код, який приведе до URL-адреси, яку ви передали інтерпретатору коду. Крім того, щоб вставити логотип між QR. Виконайте наведені нижче дії.

Як вставити логотип у свій QR-код?

Ви також можете використовувати ChatGPT, щоб вставити значок у свій QR-код. Для цього потрібно додати запис логотипу до ChatGPT, після чого надати подальшу інформацію.

Створіть QR-код за допомогою статистики=”Ваш текст або URL” і розмір=”ширина х верх” і logo_path=”Шлях до запису вашого логотипу” і logo_size_ratio=”Співвідношення розміру емблеми до розміру QR-коду”.

Наприклад, якщо ви хочете створити QR-код із текстовим вмістом «www.techukraine.net.com», довжиною 200 × 200 пікселів і піктограмою розміром 50% QR-коду, ви введете подальший текстовий вміст.

Створіть QR-код зі статистиками=”www.techukraine.net.com” і довжиною=”200×200″ і logo_path=”Шлях на документі вашого бренду” і logo_size_ratio=50%”.

Потім ChatGPT згенерує код Python, щоб створити вбудований QR-код із піктограмою. Це може бути код і зображення QR-коду у форматі PNG.

  4 таємничі ігри про вбивство

Примітка: не забудьте завантажити логотип бренду, для якого ви хочете створити власний QR. Інакше ChatGPT не зможе отримати логотип із веб-сайту.

Отже, ось один із методів генерації власного QR-коду за допомогою інтерпретатора ChatGPT, але є інший метод, який не потребує коду та такий же простий, як розрізання торта. Отже, давайте подивимося, що вони можуть запропонувати:

Як створити QR-код без коду в ChatGPT Code Interpreter?

Існують також розширені методи QR-кодів із запиту.

Змініть тип модуля: Квадрат із проміжками, Круг, Закруглений, Вертикальний і Горизонтальний модуль
Змініть колір і градієнти, як показано нижче.

Це трохи нудніше, але якщо людям цікаво, я можу скласти інший посібник. 😉 pic.twitter.com/FLQgTevcbl

— Мін Чой (@minchoi) 19 липня 2023 р

Крок 1: Завантажте логотип свого бренду або бажане зображення

Почніть із завантаження свого бренду або зображення, яке ви хочете включити у свій QR-код. Ця фотографія служить завдяки видимій ілюстрації вашої емблеми всередині QR-коду.

Крок 2: Використовуйте єдину підказку

Створіть єдину підказку, щоб навчити Інтерпретатор коду ChatGPT генерувати ваш власний фірмовий QR-код. Сценарій заліку наступний:

🤖Створіть QR-код із власним логотипом і кольором за допомогою бібліотеки «QRcode» і «PIL». Вставте наступну підказку/інструкцію у вікно чату.

Згенеруйте QR-код для потрібної URL-адреси <Вставте потрібну URL-адресу>.

Завантажте наданий спеціальний логотип.

Змініть розмір логотипу до розмірів, менших за QR-код, зберігаючи оригінальний колір і масштаб. Якщо зображення логотипу не квадратне, налаштуйте полотно, щоб створити квадратний фон білого кольору.

Вставте змінений розмір логотипу в центр QR-коду.

Згенеруйте QR-код.

Відобразіть остаточний QR-код і надайте посилання для завантаження.

Крок 3: Процес виконання

Дозволити інтерпретатору коду ChatGPT виконувати наданий сценарій. Він вміло організує створення QR-коду, який включає комбінацію вашої емблеми відповідно до ваших характеристик.

Генерація QR-коду: ChatGPT створить QR-код, що відповідає вказаній вами URL-адресі.

Інтеграція логотипу: власний бренд плавно вбудовано в QR-код. Розміри бренду скориговані так, щоб вони були меншими за QR-код, навіть щоб зберегти його унікальний колір і масштаб.

Квадратний фон (якщо потрібно): у випадку непрямокутного бренду розмір полотна змінюється, щоб сформувати квадратну спадщину білого кольору. Це забезпечує інтеграцію золотого стандарту без спотворень.

  Їжте зелень. Аналізує те, що у вас на тарілці з фотографії [Paid]

Розташування по центру: емблема зі зміненим розміром елегантно розташована в центрі QR-коду, що забезпечує збалансований і візуально привабливий результат.

Крок 4: відображення та завантаження

Після виконання звернення ChatGPT представляє остаточну фотографію QR-коду разом із вашим власним логотипом. Це зображення відображається на вашому екрані. Крім того, надається посилання для завантаження, яке дозволяє швидко придбати QR-код.

Як цей QR-код допоможе вашому бренду?

Включіть цю прогресивну техніку у свій метод брендингу та спостерігайте, як ваші QR-коди переробляються у захоплюючі шлюзи для віртуальної присутності вашого бренду. Інтерпретатор коду ChatGPT спрощує складний процес, надаючи вам можливість взаємодіяти з аудиторією за допомогою персоналізованих фірмових QR-кодів.

Це лише кілька кращих прикладів різних унікальних різновидів користувальницьких QR-кодів, які ви можете створити за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT. Можливостей незліченні!

Створення власних QR-кодів за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT — це швидкий і простий спосіб створення QR-кодів із текстовим вмістом, URL-адресами та символами. Це може бути цінним інструментом для компаній і людей, які хочуть створювати QR-коди для реклами, брендингу чи інших функцій.

  • Він простий у використанні. Навіть якщо у вас немає навичок програмування, ви можете створити власні QR-коди за допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT.
  • Він міцний. Ви можете створювати QR-коди з текстовим вмістом, URL-адресами та емблемами. Ви також можете вставити логотип у свій QR-код.
  • Він універсальний. Ви можете використовувати спеціальні QR-коди для багатьох цілей, зокрема для реклами, брендингу та продажу квитків.

Це лише верхівка айсберга, оскільки ви можете зробити набагато більше, коли мова заходить про цифровий маркетинг, якщо ви також використовуєте потенціал плагінів ChatGPT для SEO та маркетингу.

Винос

Якщо ви шукаєте швидкий і плавний спосіб створення власних QR-кодів, ChatGPT Code Interpreter стане чудовим вибором. Він простий у застосуванні, потужний і гнучкий.

(Примітка: концепція та натхнення походять від @minchoi твіт. Кредит і визнання @minchoi за оригінальну ідею💡.)

Далі — потужні підказки, щоб покращити ваш досвід роботи з ChatGPT!