Як використовувати інструмент Luminar Neo AI GenErase для видалення відволікаючих факторів із ваших фотографій

| | 0 Comments| 11:40 AM
Categories:

Luminar Neo — це просте програмне забезпечення для редагування фотографій, яке заохочує користувачів редагувати за допомогою ШІ. Він мав інструменти ШІ з самого початку, але в 2023 році Luminar Neo представив генеративні функції ШІ.

GenErase — перша генеративна функція штучного інтелекту Luminar Neo. Якщо вам цікаво, що таке інструмент GenErase і як з його допомогою можна покращити свої фотографії, ви в потрібному місці.

26 жовтня 2023 року Luminar Neo додав GenErase до своєї системи. Хоча багато функцій Luminar Neo використовують технологію ШІ, GenErase є першим генеративним інструментом ШІ Luminar Neo. Існують ключові відмінності між загальним ШІ та генеративним ШІ, що робить цю функцію знаковою.

Інструмент GenErase використовує генеративну технологію штучного інтелекту, щоб дозволити користувачам стирати малі чи великі частини фотографії в Luminar Neo, зберігаючи при цьому все реалістичне. Попередній інструмент Erase вже добре справляється зі своєю роботою, але з генеративною технологією штучного інтелекту ваші результати стануть лише кращими.

Якщо вас цікавить GenErase, але ви мало знаєте про Luminar Neo, перегляньте наш посібник для початківців із Luminar Neo. Розібравшись, дізнайтеся, як використовувати функцію генеративного штучного інтелекту, щоб усунути відволікання та плями на ваших фотографіях.

  Чи пошкоджено сенсорний екран вашого телефону? Уникайте цих порад щодо поганого ремонту

Як використовувати GenErase у Luminar Neo

Щоб отримати доступ до інструменту GenErase, ви повинні завантажити Luminar Neo. Ви можете придбати безстрокову ліцензію на Luminar Neo за 269 доларів на момент написання статті — зазвичай це 599 доларів. Ви також можете придбати підписку Pro з опціями від 14,95 доларів США на місяць, 9,08 доларів США на місяць протягом 12 місяців або 14,95 доларів США на місяць протягом 24 місяців.

Якщо у вас уже є Luminar Neo, оновіть його до останньої версії Luminar Neo 1.15.0, вибравши Luminar Neo > Перевірити наявність оновлень > Установити оновлення. У цьому вікні ви також можете перевірити наявність автоматичних оновлень, щоб уникнути оновлення вручну в майбутньому.

Після оновлення завантажте свої зображення в каталог і виберіть те, яке ви хочете редагувати. Потім замість того, щоб вибирати «Редагувати», залишайтеся на сторінці каталогу та виберіть «GenErase» під інформацією про зображення праворуч. Якщо ви не бачите кнопку GenErase, перезапустіть Luminar Neo.

GenErase використовує пензлик для маскування. Хоча за допомогою GenErase можна замаскувати кілька частин вашого зображення одночасно, щоб стерти їх, ми пропонуємо маскувати по одній частині, щоб уникнути нещасних випадків. Встановіть розмір пензля, а потім проведіть щіткою по областях і об’єктах, які потрібно стерти, доки вони не стануть червоними, включаючи невелику область навколо них.

  Як видалити бізнес-акаунт PayPal

Після маскування виберіть «Стерти» на панелі інструментів GenErase. Можливо, вам доведеться почекати хвилину або дві, поки штучний інтелект зробить свою магію. Після видалення ви навіть не можете сказати, що там було щось інше.

Повторіть цей крок для будь-яких інших плям, об’єктів, тіней або інших частин зображення, які потрібно видалити. Завжди переконайтеся, що навколо об’єкта в масці є додатковий простір.

Коли ви задоволені стертими частинами зображення, ви можете зберегти його, вибравши «Зберегти». Тепер ви зможете редагувати зображення так, ніби його сфотографували зі стертими об’єктами.

Ваші збережені фотографії GenErase відображатимуться в папці під назвою Generative Creations на сторінці каталогу, а також у розділі «Усі фотографії» поруч із оригіналами.

Щоб продовжити редагування зображення, виберіть зображення та перейдіть до Редагувати вгорі. Ви можете використовувати будь-який із інструментів редагування зображення, відредагованого за допомогою GenErase.

Оскільки інструмент GenErase є першим генеративним інструментом штучного інтелекту від Luminar Neo, він залишає велику роль для наступних двох генеративних інструментів штучного інтелекту. У листопаді 2023 року буде випущено GenExpand, а в грудні 2023 року GenSwap завершить тріо.

  8 найкращих додатків для догляду за домашніми тваринами/інтернату у 2022 році

GenExpand дозволить вам збільшити межі вашої фотографії та монтажної області, використовуючи ШІ, щоб заповнити простір реалістичними зображеннями — цей інструмент конкуруватиме з інструментами Generative Expand від Photoshop та Magic Expand від Canva. GenSwap дозволить вам легко маскувати та замінювати елементи ваших фотографій.

Ці генеративні інструменти штучного інтелекту ще більше розширюють досвід штучного інтелекту Luminar Neo, надаючи фотографам і фотолюбителям прості та цікаві способи редагування своїх фотографій. GenErase — і майбутні генеративні інструменти штучного інтелекту — можна додати до списку порад і підказок щодо ефективного використання Luminar Neo.

Luminar Neo привносить у свою систему генеративний ШІ

Generative AI вийде на багато ринків у 2023 році, і Luminar Neo не залишиться позаду. Представлення GenErase лише приносить хвилювання щодо того, що буде з майбутніми генеративними інструментами ШІ. GenErase забезпечує реалістичні результати, якими ви можете пишатися, не відчуваючи, що ви фальсифікували свої фотографії.