Як використовувати інструмент калібрування телевізора на Xbox Series X|S

| | 0 Comments| 6:45 AM
Categories:

Ваш Xbox Series X|S може відображати високоякісне зображення, і, швидше за все, ваш телевізор також. Але якщо ваші налаштування не працюють разом, ви можете пропустити важливі деталі у своїй грі. Інструмент калібрування телевізора дозволяє відкалібрувати ваш телевізор, щоб він міг повністю відображати кожну деталь на вашому Xbox Series X|S.

Однак цей процес трохи складний і вимагає копитись у налаштуваннях консолі Xbox Series X|S і телевізора. Якщо ви давно хотіли відкалібрувати свій телевізор, але відчували, що це трохи лякало вас, ми написали покроковий посібник, який проведе вас через цей процес.

Що робить калібрування телевізора для Xbox Series X|S?

Калібрування телевізора для Xbox Series X|S включає в себе налаштування параметрів дисплея телевізора, щоб ідеально відповідати вашому Xbox. Це включає в себе зміну таких речей, як розміри, яскравість, колір, контраст і різкість вашого телевізора, щоб вони могли працювати в парі з вашою консоллю, щоб забезпечити вам найкраще зображення.

Телевізори постачаються з безліччю різних налаштувань, і важко зрозуміти, що саме вони роблять. Навіть якщо ви не на 100% впевнені, що робить конкретне налаштування, інструмент калібрування телевізора запропонує вам ідеальні параметри, щоб максимально спростити процес.

Як відкалібрувати телевізор для Xbox Series X|S

Процес калібрування відносно простий, але може бути тривалим, особливо якщо ви не знайомі з налаштуваннями свого телевізора. Також важко надати точні інструкції та термінологію, оскільки всі телевізори різні. Але хоча кожен бренд використовує різні формулювання, процес не має бути надто різним, і надається альтернативна термінологія, щоб кожен користувач міг знайти те, що він шукає.

Перший крок до калібрування телевізора – знайти та відкрити інструмент калібрування телевізора на консолі. Це можна знайти в параметрах телевізора та дисплея. Увімкнення автоматичного HDR на Xbox Series X|S — це ще один параметр, який можна знайти в цьому розділі, який ще більше покращить вашу ігрову продуктивність, але наразі виберіть «Калібрувати телевізор».

  Як переглянути невідправлені повідомлення в мережі

Перший екран дає загальний огляд того, чого очікувати під час використання інструменту, і заохочує вас залишити телевізор увімкненим приблизно на п’ять хвилин, перш ніж почати процес, щоб дисплей міг розігрітися. Зачекавши п’ять хвилин і прочитавши інструкції, натисніть «Далі».

На цьому етапі вам буде надано кілька рекомендованих налаштувань для дисплея вашого телевізора. Щоб почати їх застосування, відкрийте налаштування телевізора та перейдіть до Зображення. Почніть зі зміни режиму зображення. Xbox рекомендує змінити це значення на Cinema, Movie або Standard.

Якщо ви регулярно відчуваєте затримку під час гри, ви можете замість цього перевести телевізор у ігровий режим. Цей режим можна знайти в загальних налаштуваннях, і хоча він підвищує продуктивність, він також жертвує якістю зображення.

Скористайтеся скиданням зображення після зміни налаштувань режиму зображення, щоб оновити дисплей і перейти до налаштувань температури кольору або тону кольору. Це налаштування, швидше за все, буде у ваших розширених або експертних налаштуваннях зображення. Змініть колірний тон на Теплий 1, Низький, Середній або Нейтральний.

Прокручуйте вгору або вниз, доки не знайдете налаштування з позначкою Динамічний контраст, чорний тон або деталізація тіні. Вимкніть це або до 0.

Продовжуйте прокручувати, доки не знайдете будь-яке з наведених нижче налаштувань, і переконайтеся, що всі вони вимкнені:

  • Керування кольором.
  • Динамічний колір.
  • Поліпшення країв.
  • Освітлення руху.

Після завершення налаштування цих налаштувань натисніть «Далі».

Співвідношення сторін і різкість

Потім ви перейдете до налаштування співвідношення сторін і різкості зображення. Ключ до цієї сторінки полягає в тому, щоб зелені лінії ідеально збігалися з краями вашого телевізора. Якщо ні, ще раз відкрийте налаштування зображення та виберіть Налаштування розміру зображення.

Для більшості сучасних телевізорів необхідне налаштування 16:9. Якщо ви калібруєте на моніторі комп’ютера, потрібні параметри можуть бути іншими. Якщо ви зовсім не бачите зелені лінії, відкалібруйте монітор за допомогою синіх ліній.

  До Mac OS X: що був NeXTSTEP і чому людям він сподобався?

Відкрийте налаштування зображення свого телевізора та перейдіть до розділу Advanced/Expert. Прокрутіть вниз до параметра Різкість і зменшіть його якомога нижче, не розмиваючи зображення. Не бійтеся зменшити його до нуля, якщо зможете.

Оптимізація налаштувань яскравості

Натисніть «Далі», щоб перейти до сторінки «Яскравість». Перша сторінка містить загальний опис того, як налаштувати яскравість. Ви можете завершити процес тут або натиснути «Далі», щоб побачити збільшену версію потрібного вам зображення.

Ключ до досягнення ідеального рівня яскравості – створити баланс між світлом і темрявою. Якщо ваша яскравість занадто низька, ви не зможете розрізнити об’єкти, приховані в темних кутах, а якщо вона занадто висока, ваше зображення може виглядати роздутим під час яскравих сцен.

Щоб установити яскравість, ще раз перейдіть до додаткових/експертних налаштувань зображення та натисніть Яскравість. Спочатку прокрутіть до кінця, щоб побачити закрите око. Потім знову прокрутіть вниз, доки закрите око ледве зникне в темряві.

Після завершення ви взагалі не зможете бачити закрите око, а зможете бачити лише відкрите око. Бажано налаштувати цей параметр, коли ви сидите у своєму звичайному місці для перегляду телевізора, оскільки ви можете по-різному бачити очі під різними кутами.

Якщо ви взагалі не бачите закрите око, поверніться до загальних налаштувань телевізора та виберіть Диспетчер зовнішніх пристроїв. Відкрийте параметр «Рівень чорного HDMI» і змініть його на «Авто», «Низький» або «Обмежено». Потім поверніться на свій Xbox, щоб перейти до загальних налаштувань і вибрати «Відео точність і розгортка».

Змініть параметр колірного простору на стандартний і поверніться до інструмента калібрування телевізора, щоб перейти до сторінки яскравості. Тепер ви повинні бачити закрите око. Натисніть Далі, коли досягнете ідеального налаштування яскравості.

Оптимізація параметрів контрастності

Далі – екран налаштувань контрастності. Це налаштування подібне до сторінки «Яскравість», але тепер у вас два сонця та два ока. Відкрийте Додаткові/Експертні налаштування зображення та знайдіть параметр Контраст.

  Як створити криптовалюту та побудувати свою цифрову імперію

Ви хочете ледь розрізнити обидва зображення. Натисніть Далі, коли закінчите.

Знову яскравість

На наступній сторінці потрібно ще раз перевірити яскравість. Зміна контрасту може вплинути на налаштування яскравості, тому за потреби відкалібруйте його повторно та перейдіть до наступної сторінки.

Налаштування додаткових параметрів кольору

Остання сторінка – ваші розширені параметри кольору. Ідея цієї сторінки полягає в тому, щоб налаштувати ваші параметри кольорів, щоб кожен із блоків праворуч був індивідуальним, і жодні кольори не проникали в сусідні. Найпростіший спосіб зробити це, увімкнувши блакитний фільтр телевізора або змінивши режим Лише RGB на Синій. Це можна знайти в розширених/експертних налаштуваннях.

Коли екран телевізора стане синім, відкрийте налаштування кольору на телевізорі та налаштуйте його так, щоб синій і білий стовпці вгорі виглядали однаково. Потім перейдіть до пункту «Відтінок» або «Відтінок» і налаштуйте його так, щоб рожевий і блакитний стовпчики знизу збігалися. Коли всі кольори збігаються, поверніть RGB-фільтр на нормальний і натисніть «Готово». Тепер ваш телевізор буде ідеально відкалібровано для вашої Xbox Series X|S.

На вашому Xbox Series X|S є багато інших налаштувань, щоб переконатися, що він забезпечує вам найкращий ігровий досвід. Підвищення FPS на Xbox Series може дати вам ще кращу продуктивність, а також є низка налаштувань звуку для оптимізації на Xbox Series X|S, щоб якість звуку відповідала якості вашого дисплея.

Дозвольте своїм іграм Xbox виглядати якомога краще

Калібрування телевізора для Xbox – це тривалий процес, але він того вартий, щоб насолоджуватися іграми з найкращою доступною якістю зображення.

Якщо у вас є Xbox Series X|S протягом тривалого часу, і ви ніколи не калібрували свій телевізор, є велика ймовірність, що ви не використовуєте всі переваги дисплея Xbox або телевізора. І використання інструменту TV Calibration на вашому Xbox, безумовно, дешевше, ніж покупка нового телевізора, щоб отримати кращу якість зображення.