Як використовувати функцію Tap To Wake на iPhone X

Tap to Wake – це функція, яка вже давно є частиною телефонів Android. Інші версії цієї функції дозволяють користувачам телефонів Android двічі торкнутися екрана, щоб заблокувати його. iPhone ніколи не підтримував цю функцію аж до iPhone X. Це перша модель iPhone, для якої можна пробудити дотиком. Торкніться, щоб вийти з режиму сну на iPhone X, що дозволяє розбудити екран, торкнувшись його один раз. Це зручний спосіб розбудити екран, не натискаючи кнопку сну/викидання збоку.

Торкніться, щоб прокинутися на iPhone X

Щоб використовувати дотик для сну на iPhone X, потрібно лише торкнутися екрана. Він не повинен бути затемненим, і ви можете натиснути будь-де, щоб зареєструвати жест. Торкніться, щоб пробудити ваш пристрій. Щоб розблокувати пристрій, вам потрібно буде ввести свій пароль або використовувати Face ID.

Якщо ви використовуєте Face ID для розблокування пристрою, пам’ятайте, що ваш телефон може сканувати ваше обличчя, коли ви торкаєтеся екрана, і якщо він розпізнає вас, він розблокує ваш пристрій. Щоб уникнути випадкового розблокування за допомогою Face ID, вам слід увімкнути Attention Awareness у додатку Налаштування в розділі Face ID & Passcode.

Вимкніть функцію Tap To Wake на iPhone X

Натисніть, щоб пробудити на iPhone X дуже схожий на режим завжди прослуховування Siri. Якщо ваш пристрій завжди «сканує» натискання на екрані, він споживатиме більше акумулятора. Хоча iPhone X має дві батареї, ви все одно захочете якомога довше зберегти заряд батареї. У цьому випадку ви можете вимкнути функцію Tap to Wake на iPhone X.

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Загальні» > «Доступність». Прокрутіть униз до розділу «Взаємодія» та знайдіть перемикач «Пробудити». Вимкніть його, і натискання на екран більше не виводить пристрій із режиму сну.

Tap to Wake розрядить ваш акумулятор, але це також може вас дратувати, оскільки користувачі iPhone не користувалися цією функцією. Ця функція може призвести до того, що ви випадково пробудите свій пристрій, коли ви цього не збираєтеся. Окрім того, що сама функція споживає більше акумулятора, екран постійно прокидається, коли це не потрібно, також впливає на заряд акумулятора.

Ми також повинні прокоментувати розміщення цього параметра. Як і багато інших речей в iOS 11, він, здається, розміщений невідповідно. Схоже, це функція доступності, однак її краще розмістити під яскравістю екрана, до якої також належить автоматична яскравість.