Як використовувати функцію Canva Docs to Decks

| | 0 Comments| 3:15 AM
Categories:

Canva більше не є просто веб-сайтом, де можна створити класну вітальну листівку чи створити наступну публікацію в Instagram. Visual Suites Canva дозволяє командам співпрацювати та створювати проекти разом.

У Visual Suites є документи та презентації, функції, які дозволяють створювати документи та демонструвати інформацію у формі слайдів. Але що, якби ви змогли почати з документа та перетворити його на презентацію?

На щастя для вас, у Canva є така можливість — вона називається Docs to Decks. Ось як це працює.

Що означає Docs to Decks?

Docs to Decks — це проста у використанні функція безкоштовної версії Canva, яка дозволяє створювати письмовий документ за допомогою функції Docs і перетворювати його на презентацію Canva. Для цього потрібно лише один клік.

  Чи можуть розумні термостати зіпсувати вашу піч?

Крім того, коли ви перетворите свій документ на слайди презентації, він запропонує вам вибір дизайнів. Це чудова новина для вас, тому що створення слайдів презентації вже займає багато часу, а необхідність надати йому презентабельного вигляду додає час, який краще було б витратити на інший проект.

Як використовувати Docs to Decks у Canva

Щоб розпочати процес перетворення документів на колоди, перейдіть до Домашня сторінка Canva. Під заголовком What Will You Design Today натисніть піктограму Docs.

Звідти виберіть функцію Docs to Decks. Натисніть «Почати», і ваш документ відкриється. Перш ніж почати, вам потрібно буде видалити вітальне повідомлення.

Важливо зазначити, що Canva шукатиме заголовки, щоб знати, з чого почати новий слайд. Це означає, що вам потрібно додати відповідні заголовки через Canva Docs.

Для цього клацніть на значку «+» на документі. Виберіть заголовок H1 для основного заголовка всієї презентації та введіть свій заголовок. Це буде перший слайд.

  Заборонити доступ до відволікаючих програм на вашому телефоні, щоб ви могли працювати

Щоб додати наступний слайд, знову клацніть значок із знаком +. Виберіть Підзаголовок H2 і введіть підзаголовок для цього слайда.

Під підзаголовком H2 ще раз клацніть піктограму зі знаком + і виберіть опцію «Тіло». Це дозволить вам почати писати інформацію про тіло для вашого першого слайда.

Якщо ви хочете додати графіку до презентації, клацніть вкладку «Елементи» на лівій бічній панелі інструментів. Тут ви можете додавати зображення, таблиці, діаграми тощо до свого документа. Крім того, використовуйте ці функції Canva, які спрощують створення документів.

Щоб додати наступний слайд, додайте новий підзаголовок. Продовжуйте, доки не отримаєте всю інформацію, необхідну для вашої презентації. Якщо вам потрібна допомога у написанні документа, ви завжди можете спробувати скористатися інструментом Canva AI Magic Write.

Коли ви задоволені своїм документом, настав час перетворити його на презентацію Canva. У верхньому правому куті редактора Canva натисніть «Перетворити».

  Як зберегти об’єкти Google Slides як зображення

Клацніть вибір візуальних параметрів презентації та прокрутіть вниз, щоб побачити, як виглядатимуть слайди. Виберіть той, який вам найбільше подобається, а потім натисніть «Створити мою презентацію».

Звідти вас буде надіслано до редактора Presentation Canva, де ви зможете внести потрібні зміни. Тут ви можете змінювати комбінації кольорів, стилі шрифту та багато іншого. Коли ви будете готові показати своє слайд-шоу, натисніть «Показати» у верхньому правому куті.

Docs to Decks робить представлення інформації ще простішим

Docs to Decks — ідеальна функція для компанії, яка має команди, які співпрацюють над проектами, або для студента, якому потрібно налаштувати презентацію для свого наступного звіту. Витратьте лише трохи часу на збір інформації та просте натискання кнопки, і ваш документ перетвориться на дисплей, який допоможе іншим слідувати вашим ідеям.