Як використовувати функцію цілей Strava, щоб залишатися мотивованими

| | 0 Comments| 5:36 AM
Categories:

Чи плануєте ви пробігти 10 миль цього тижня? Або ви хочете мати більше 1000 годин активності протягом року? За допомогою функції цілей Strava ви можете легко встановити та відстежувати свої зусилля. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати вид спорту та визначитися з етапом.

Чи доступні цілі в безкоштовному плані Strava?

На жаль, ви не можете отримати доступ до функції цілей Strava за безкоштовним планом. Однак на момент написання статті Strava пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Таким чином ви можете перевірити найкращі функції Strava, перш ніж вирішити, чи варто підписатися на її платний план.

Як поставити нову мету для своєї діяльності

Якщо вам часто не вистачає мотивації для завершення тренувань або вам потрібен кращий спосіб відстежувати свої зусилля, ви можете встановити нову ціль для своїх занять Strava. Або, можливо, ви готуєтеся до події та хочете переконатися, що будете готові. У будь-якому випадку Strava може допомогти вам контролювати тренування.

  Обережно: 99,9% зламаних облікових записів Microsoft не використовують 2FA

У мобільному додатку Strava ви можете знайти функцію «Цілі» на вкладці «Прогрес». Поки у вас є активна підписка Strava Premium, функція має бути доступною. Якщо його немає, спробуйте оновити додаток.

Щоб додати нову ціль, торкніться значка плюс (+). Тепер ви повинні персоналізувати свою мету. Ви можете вибрати одну із занять, якими ви займалися раніше, або спробувати щось нове.

Крім того, Strava дозволяє об’єднати ваші зусилля. Наприклад, будь-який позашляховий вид спорту, як-от піший туризм, біг по стежці або їзда по гравію, буде зараховано до вашої цілі.

Потім ви можете встановити цільову частоту та тип. Ви можете вибрати досягнення своєї мети за відстанню, часом або висотою. Завершивши налаштування, натисніть «Зберегти ціль».

Якщо ви не хочете щоразу йти одним і тим же маршрутом, досягаючи мети, ви можете скористатися функцією глобальної карти Strava.

  Як отримати квитанції Redbox

Як створити ціль сегмента

Як ви, мабуть, знаєте, ви можете зустріти сегмент Strava під час пробіжки чи поїздки. Щоразу, коли ви проходите один із цих сегментів, Strava записує ваш час і порівнює його з вашими попередніми зусиллями, зусиллями ваших друзів чи інших спортсменів.

Тепер, якщо ви хочете стати лідером ради, ви можете встановити сегментну ціль. На момент написання цієї статті ця функція доступна лише в Strava для Інтернету. Ось як можна встановити ціль сегмента:

 • Увійдіть у свій Strava рахунок.
 • Перейдіть до Інформаційна панель > Мої цілі.
 • Натисніть кнопку Поставити мету.
 • Виберіть Дослідити сегменти та встановити ціль. За умовчанням Strava встановить ваше поточне місцезнаходження, але ви можете встановити нове.
 • Виберіть свій вид діяльності.
 • Виберіть потрібний сегмент на лівій панелі.
 • Ви можете натиснути Переглянути деталі, якщо вам потрібна додаткова інформація.
 • Коли ви знайдете сегмент, який хочете завершити, виберіть «Установити ціль».
 • Введіть цільовий час і виберіть дату, до якої потрібно досягти мети.
 • Натисніть Створити ціль сегмента.
 •   Попередження про шахрайство: ні, Netflix не призупиняє ваш обліковий запис

  Щойно ви досягнете своєї мети, Strava відобразить її у вашій стрічці.

  Хто бачить ваші цілі?

  За словами Strava, хто може бачити ваші цілі у вашому профілі, залежить від типу цілі. Цілі сегментів і потужності можуть побачити будь-хто, хто відвідає ваш профіль. Однак лише ваші підписники можуть бачити ваші тижневі, місячні чи річні цілі.

  Ставте та досягайте своїх цілей на Strava

  Встановлення цілей у Strava – це простий спосіб відстежувати свій прогрес, навіть якщо ви використовуєте додаток для кількох видів діяльності. Якщо ви хочете вивести свої тренування та фізичну форму на новий рівень, ви також можете спробувати додаток для фітнесу AI. Ці програми можуть створити персоналізований план і програму тренувань залежно від того, чого ви хочете досягти.