Як використовувати функцію онлайнового вбудованого перекладу Outlook

Categories:

Онлайн-додаток Microsoft Outlook забезпечує безкоштовний і миттєвий переклад електронних листів великою кількістю мов для передплатників Office 365. Ось як увімкнути цю функцію та використовувати її.

Ви можете отримати доступ до функцій перекладу Outlook двома способами. Якщо у вас є корпоративна ліцензія Office 365 (O365), яка призначена для компаній та інших організацій, це простий перемикач налаштувань. Якщо у вас є особиста ліцензія O365 — за якою ви щомісяця оплачуєте підписку на Microsoft — цей перемикач недоступний, але натомість є безкоштовна надбудова Microsoft, яку ви можете легко встановити. Ми покажемо вам, як отримати доступ до функціональності перекладу Outlook, використовуючи обидва способи.

Переклад для користувачів Office 365 Enterprise

Для корпоративних користувачів O365 ви можете ввімкнути налаштування, щоб забезпечити функціональність перекладу. Натисніть Налаштування > Переглянути всі параметри Outlook.

  Чи можна зламати ваш iPhone?

Відкрийте Електронна пошта > Обробка повідомлень.

Прокрутіть униз до розділу «Переклад», а потім увімкніть «Завжди перекладати».

Розділ Переклад з

Корпорація Майкрософт стверджує, що ця опція працює лише тоді, коли електронна пошта відображається в режимі перегляду бесіди, але ми використовували функцію перекладу як у режимі перегляду бесіди, так і без перегляду бесіди. Обидва рази спрацювало правильно.

Закрийте панель налаштувань, а потім відкрийте електронний лист, написаний мовою, яку ви хочете перекласти. Ми будемо використовувати електронну пошту, написану іспанською мовою. Повне розкриття інформації: ми використовували онлайн-програму перекладу, щоб перекласти повідомлення англійською мовою на іспанську.

Натисніть значок меню з трьома крапками в правій частині листа, а потім виберіть «Перекласти» зі спливаючого меню.

Спливаюче меню з

Електронний лист буде перекладено для вас автоматично. Ви можете перемикатися між оригінальним повідомленням і перекладеним текстом у верхній частині за допомогою параметра «Показати оригінальне повідомлення».

Перекладена пошта з

Переклад для користувачів Personal Office 365

Якщо у вас є особиста підписка на O365, розділ Електронна пошта > Обробка повідомлень > Переклад доступний так само, як і у версії Enterprise. На жаль, розділ «Переклад» порожній Дорожня карта Microsoft стверджуючи, що ця функція буде доступна у другому кварталі 2019 року. На щастя, замість цього ви можете використовувати безкоштовний — і ми вважаємо, що краще — надбудова Microsoft, установка якої займає лише хвилину.

  Як безкоштовно створити власну робочу область Slack

У нас є повний посібник із встановлення надбудов Outlook, але встановлення є досить простим.

Натисніть значок меню з трьома крапками у верхньому правому куті листа.

У спливаючому меню, що з’явиться, прокрутіть униз і натисніть «Отримати надбудови».

Спливаюче меню з

Відкриється панель надбудов і роз’ємів. У вікні пошуку у верхньому правому куті панелі введіть «Перекладач», а потім натисніть параметр автозаповнення «Перекладач для Outlook».

The

Натисніть кнопку «Додати», щоб встановити надбудову.

The

Закрийте панель надбудов і роз’ємів. Знайдіть електронний лист, який ви хочете перекласти, натисніть значок меню з трьома крапками праворуч від листа, а потім виберіть «Перекладач» у спливаючому меню.

  Як боротися з коронавірусом за допомогою [email protected] і ігровий ПК

Спливаюче меню з

Переклад повідомлення буде відображено на панелі праворуч від листа.

У той час як переклад Enterprise O365 є перемикачем, надбудова Translator забезпечує параллельний переклад, тож ви можете бачити як мову оригіналу, так і мову, якою ви його переклали. Ми віддаємо перевагу цьому та подобається можливість перекладача вибрати іншу мову для перекладу пошти за допомогою спадного меню.

Коли ви інсталюєте Перекладач, він також, як і всі надбудови Outlook, автоматично додається до клієнта Outlook, щоб ви також могли перекладати там електронні листи.

Ви можете встановити Translator незалежно від того, є у вас ліцензія Enterprise або особиста підписка. З огляду на його переваги, це наша рекомендація для перекладу Outlook.