Як використовувати фонотеку YouTube для додавання звуків до ваших відео

Ключові висновки

  • Легко отримуйте доступ до аудіотеки YouTube, перейшовши в YouTube Studio та вибравши вкладку Аудіотека. Фільтруйте та шукайте певну музику чи звукові ефекти.
  • Використовуйте відеоредактор YouTube, щоб додати музику до вже завантажених відео. Просто перейдіть до YouTube Studio, виберіть відео, натисніть «Редактор» і виберіть вкладку «Музика».
  • Обов’язково перевірте тип ліцензії аудіофайлів у бібліотеці, щоб визначити, чи потрібне посилання на авторство. Уникайте продажу або модифікації аудіо, щоб уникнути попереджень щодо авторських прав і демонетизації.

YouTube спростив для будь-кого, хто має обліковий запис YouTube, можливість завантажувати музику та звуки з аудіотеки та використовувати їх у будь-якому програмному забезпеченні для редагування відео. Ви також можете використовувати музику для особистого прослуховування. Ось як користуватися аудіотекою YouTube і вимоги для цього.

Як користуватися фонотекою YouTube

Користуватися аудіотекою YouTube досить просто, і у вас є кілька варіантів того, як і коли нею користуватися.

Як додати звуки перед завантаженням відео

Щоб знайти аудіотеку, перейдіть на головну сторінку YouTube і натисніть зображення профілю у верхньому правому куті. У спадному меню виберіть YouTube Studio. На наступному екрані ви побачите багато параметрів на панелі інструментів ліворуч — виберіть «Фунотека».

Звідти відкриється фонотека. Перша вкладка містить всю музику, а друга – звукові ефекти. На третій вкладці ви можете почати формувати бібліотеку вибраного, натиснувши піктограму зірочки біля будь-якого аудіофайлу, який ви хочете зберегти.

Якщо клацнути значок стрілки в кружечку поруч із піснею, можна прослухати трек перед завантаженням. Якщо ви бажаєте завантажити аудіофайл, клацніть «Завантажити» в правій частині доріжки. Він завантажиться як файл MP3, який можна легко завантажити та додати до будь-якої програми для редагування відео.

Ви також можете шукати та фільтрувати аудіотеку, якщо є щось конкретне, що ви шукаєте. Наприклад, ви можете фільтрувати за настроєм або шукати гурт. Ви також можете фільтрувати аудіо на основі того, чи потрібне посилання на авторство. Просто натисніть «Пошук» або «Бібліотека фільтрів» і виберіть напрямок пошуку.

Як додати музику після завантаження відео

Якщо ви вже завантажили відео на YouTube, це не означає, що ви втратили свій шанс додати до нього музику. Для цього можна скористатися відеоредактором YouTube.

Натисніть «Вміст» на лівій панелі інструментів у YouTube Studio, а потім виберіть значок «Деталі» на відео, до якого потрібно додати аудіо. Звідти натисніть «Редактор» на лівій панелі інструментів. Параметр Audio буде третім у списку редагувань, які ви можете зробити.

Коли ви клацнете «Аудіо», ви побачите вкладку «Музика» та опцію «Пошук і фільтр». Просто знайдіть пісню, яку хочете використати, натисніть «Додати» та відрегулюйте пісню на належне місце у відео. Натисніть Зберегти, коли закінчите.

Вимоги до використання фонотеки YouTube

Однією з найбільших вимог, на яку вам потрібно звернути увагу, користуючись аудіотекою YouTube, є те, чи потрібне посилання на джерело. Щоб дізнатися, чи потрібно вказувати виконавця, просто подивіться праворуч від пісні під Типом ліцензії.

Якщо є значок CC, це означає, що трек має ліцензію Creative Commons. Якщо ви бачите значок YouTube, це означає, що посилання на джерело не потрібне. Проте, навівши курсор на піктограму, ви зможете прочитати саме те, що від вас вимагається.

Крім того, ви не маєте права продавати чи змінювати аудіофайли чи вимагати, що музика чи звук належать вам. Якщо ви порушите політику звукової бібліотеки YouTube, ви можете отримати попередження щодо авторських прав або визнати, що відео вимкнено.

Чому вам варто використовувати фонотеку YouTube

Використання фонотеки YouTube має багато переваг. Якщо ви тільки почали створювати відео або вам потрібен одноразовий доступ до безкоштовної музики та звуків, швидше за все, ви не захочете платити за це занадто багато. Користуватися аудіотекою YouTube абсолютно безкоштовно, а це означає, що гроші завжди будуть у вашій кишені.

Крім того, існує страх перед використанням музики чи звуків у відео, що може спровокувати порушення авторських прав. Якщо це так, ваше відео буде вимкнено. Однак, оскільки ліцензія безкоштовна для аудіотеки YouTube, вам не доведеться хвилюватися про попередження щодо авторських прав, якщо ви вказуєте повний кредит, якщо потрібно.

Скористайтеся перевагами безкоштовної музики та звуків YouTube

Аудіотека YouTube містить великий вибір музики та звуків. Це робить його чудовим для тих, хто хоче додати музику чи звуки до своїх відео YouTube або просто хоче отримати безкоштовну музику для власного прослуховування. Просто пам’ятайте про політику YouTube.