Як використовувати тренування зон серцевого ритму Zova, щоб спалити більше калорій

Ключові висновки

  • Zova — це фітнес-додаток, який допомагає максимально збільшити кількість спалених калорій за допомогою функції зони серцевого ритму Apple Watch.
  • Додаток пропонує три нові тренування щотижня, а тренери надають чіткі інструкції щодо тренувань.
  • Окрім тренувань, Zova пропонує курси на різноманітні оздоровчі теми та розділ «Мотивація» з доповідями та відео для підтримки здорового способу життя.

Zova — це фітнес-додаток, розроблений, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від показників зони пульсу Apple Watch. Але з такою кількістю фітнес-додатків, які змагаються за потужність ваших тренувань, чому Zova варта вашої уваги? Ми пояснимо детально.

Як розпочати роботу з додатком Zova

Як і багато подібних програм, коли ви вперше запускаєте Zova, вона вітає вас короткою анкетою про ваше фізичне та психічне здоров’я та дієту. Це набагато менш нав’язливо, ніж багато інших програм, але Zova не прагне надати персоналізовану програму вправ. Натомість це допоможе вам щодня закривати кільця активності Apple Watch.

Оскільки ви використовуватимете функцію Heart Rate Zone Apple Watch, виберіть Enable Health на екрані Apple Health, коли з’явиться запит під час початкового налаштування. На цьому етапі ви можете ввімкнути стільки категорій, якими вам зручно ділитися.

Ви також отримаєте можливість увімкнути сповіщення, щоб нагадувати вам залишатися мотивованими та завершити заплановані тренування. Після завершення цих початкових етапів ви готові розпочати роботу з варіантами тренувань Zova.

Завантажити: Зова (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

Використання кардіо тренувань Zova ZX5

Щотижня ви бачитимете три нові тренування на вкладці «Програма» вашого додатка, упорядковані за трьома категоріями: кардіо-потовиділення, сила та скульптура та спалювання тіла. Торкніться «Дізнатися більше» у верхній частині екрана, щоб отримати рекомендований розклад використання цих програм протягом тижня, включаючи дні відпочинку.

Кожне тренування використовує програму Zova ZX5, яка використовує вимірювання зони серцевого ритму Apple Watch для досягнення максимальної ефективності.

Щоб використовувати програму Zova ZX5, вам потрібно буде встановити Zova на Apple Watch і переконатися, що ви ввійшли в той самий профіль, що й на своєму iPhone. Потім, коли ви натиснете «Почати заняття», програма Zova Apple Watch автоматично відкриється та відобразить ваші зони пульсу. Відповідна інформація також відображається внизу екрана інструкцій щодо тренування на вашому iPhone.

На практиці тренери звертаються до цих зон ЧСС не так часто, як могли б. Однак постійне відображення на Apple Watch і екрані тренування є візуальним нагадуванням про те, щоб продовжувати наполягати, щоб досягти вищої зони пульсу, а не загальмовувати.

Інструкції відеотренерів зрозумілі, хоча Zova не поділяє інклюзивний підхід Apple Fitness+, який завжди передбачає альтернативні рухи для кожної дії.

Ще одна особливість тренувань Zovas ZX5 полягає в тому, що вони використовують музику з вашої бібліотеки Spotify або Apple Music для живлення ваших процедур. Для багатьох правильні треки є потужним мотиваційним інструментом для кардіотренувань і можуть змусити вас напружуватися. Під час більшості тренувань Zova я був вдячний за можливість вибирати власні мелодії, оскільки пропозиції зовсім не відповідали моєму музичному смаку.

Ознайомтеся з розширеним каталогом вправ Zova

Фітнес-каталог Zova на момент написання статті пропонує понад 500 тренувань і розтяжок. Завдяки такій великій бібліотеці у вас ще деякий час не вичерпатимуть варіанти вправ, навіть якщо ви не виберете доповнення до тижневої програми.

Широка різноманітність заходів зосереджена навколо силових тренувань, кардіотренувань і програм гнучкості. Під час перегляду можна додати будь-які програми, до яких ви хочете повернутися. Навігація проста.

Оскільки для програм Zova не потрібне спеціальне обладнання для тренажерного залу, ви можете використовувати додаток для тренувань будь-де. А якщо у вас є особливі потреби, наприклад, ви прагнете схуднути, є спеціальні категорії, які допоможуть вам у бігу, йозі та тренуванні.

Навчіться ставити здоров’я на перше місце з курсами та мотивацією Zova

Звичайно, оздоровлення — це щось більше, ніж просто тренування та підвищення частоти серцевих скорочень. Zova відрізняється від Apple Fitness+ тим, що пропонує численні додаткові курси, спрямовані на те, щоб допомогти вам вести здоровий спосіб життя. Перейдіть у розділ «Курси» програми, щоб отримати поради щодо всього: від сну до травлення та детоксикації.

Крім того, у розділі «Мотивація» є банк доповідей і відеороликів із такими назвами, як «Стійко стояти», «Невдача — ваш учитель» і «Зробіть кожен день максимально корисним». Ці короткі заняття є чудовим доповненням до різноманітних варіантів вправ. Є багато інших чудових способів підвищити мотивацію до тренувань.

Використовуйте зони частоти серцевих скорочень, щоб збільшити кількість тренувань Zova

Якщо у вас є годинник Apple Watch, але ви не підписані на Apple Fitness+, Zova може стати ідеальним рішенням для максимальної ефективності ваших тренувань. Спостереження за зміною частоти серцевих скорочень у різнокольорових зонах є потужним індикатором того, наскільки наполегливо ви працюєте, і постійно нагадує вам про те, щоб рухатися далі.

Навіть якщо ви не можете потрапити в тренажерний зал або маєте обмежений час для вправ, підхід Zova ZX5 повинен допомогти забезпечити підвищення частоти серцевих скорочень і допомогти вам закривати кільця активності щодня.