Як використовувати та встановити Stremio на Linux

Stremio — це медіа-центр, який дозволяє користувачам миттєво дивитися фільми, телешоу та навіть відео YouTube. Він також підтримує DLNA та багато інших функцій. Ось як використовувати Stremio в Linux.

Встановлення Stremio на Linux

Програма Stremio доступна для широкого спектру операційних систем Linux через офіційний веб-сайт Stremio. Підтримувані операційні системи: Ubuntu, Debian, Arch Linux, Manjaro, а також будь-яка операційна система Linux, яка підтримує Flatpak.

Щоб розпочати процес встановлення Stremio на вашому комп’ютері з Linux, вам потрібно відкрити вікно терміналу. Ви можете запустити термінал, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином.

Відкривши вікно терміналу, можна почати інсталяцію. Використовуючи наведені нижче інструкції, які відповідають ОС, яку ви використовуєте, налаштуйте Stremio на своєму комп’ютері.

Ubuntu

Для користувачів Ubuntu доступний пакет DEB. З огляду на це, він може працювати не в кожному випуску Ubuntu. Якщо у вас версія 21.10 або новіша, можливо, краще встановити Stremio через Flatpak.

Щоб отримати останній пакет DEB для Stremio на вашому ПК Ubuntu, скористайтеся такою командою завантаження wget.

wget https://dl.strem.io/shell-linux/v4.4.137/stremio_4.4.137-1_amd64.deb

Після завершення завантаження ви зможете встановити Stremio на Ubuntu за допомогою команди apt install.

sudo apt install ./stremio_4.4.137-1_amd64.deb

Debian

Якщо ви використовуєте Debian, ви зможете запустити програму Stremio за допомогою офіційного пакету DEB на їхньому веб-сайті. Щоб отримати в руки пакет Stremio DEB, скористайтеся такою командою завантаження wget.

wget https://dl.strem.io/shell-linux/v4.4.137/stremio_4.4.137-1_amd64.deb

Коли завантаження завершиться, скористайтеся командою dpkg, щоб налаштувати пакет Stremio DEB у вашій системі Debian.

sudo dpkg -i stremio_4.4.137-1_amd64.deb

Після встановлення Stremio на Debian, залежності необхідно виправити. Щоб усунути проблеми, скористайтеся командою apt-get install -f нижче.

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Stremio знаходиться на Arch Linux, а також Manjaro (який заснований на Arch) через AUR. Щоб програма працювала через AUR, вам доведеться налаштувати помічник Trizen AUR. Ця програма автоматизує встановлення програм AUR.

sudo pacman -S git base-devel

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/
makepkg -sri

Після запуску програми Trizen у вашій системі встановіть останню версію Stremio на свій комп’ютер за допомогою команди trizen -S у вікні терміналу.

trizen -S stremio

Fedora

Програма Stremio не підтримує Fedora через їхній веб-сайт. Тим не менш, програма знаходиться в офіційних сховищах програмного забезпечення Fedora, тому це не має значення. Щоб Stremio працював у вашій системі Fedora, скористайтеся такою командою встановлення dnf.

sudo dnf install stremio

OpenSUSE

На жаль, на веб-сайті для OpenSUSE немає пакета RPM, доступного для встановлення, і програми також немає в офіційних репозиторіях. Якщо ви хочете tog et

  Як приховати файли в Linux і захистити їх

Flatpak

Stremio доступний як Flatpak, і якщо ви хочете його використовувати, вам доведеться налаштувати середовище виконання Flatpak на своєму комп’ютері. Для цього дотримуйтесь наших посібників із налаштування.

Після того, як середовище виконання Flatpak налаштовано та готове до роботи, програма Stremio готова до встановлення. Введіть дві команди, щоб налаштувати програму.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

flatpak install flathub com.stremio.Stremio

Як використовувати Stremio в Linux

Щоб використовувати Stremio в Linux, дотримуйтесь наведених нижче покрокових інструкцій.

Крок 1. Знайдіть програму Stremio та запустіть її через меню програми. Коли програма буде відкрита, ви побачите сторінку реєстрації. Stremio вимагає, щоб користувачі зареєструвалися перед використанням програми.

  Як перейти з Bash на Fish Shell в Linux

Щоб зареєструватися, натисніть кнопку Facebook або введіть свою інформацію в текстові поля.

Крок 2. Якщо ви вибрали кнопку Facebook, ви побачите свій профіль і кнопку входу. Натисніть кнопку входу, щоб отримати доступ до Stremio.

Крок 3: Потрапивши в Stremio, ви побачите сторінку привітання, а потім багато варіантів фільмів і телепередач. Виберіть фільм або телешоу, які ви хочете подивитися.

Крок 4. Вибравши те, що ви хотіли б подивитися, ви побачите опис фільму або телешоу, а потім кнопку для перегляду трейлера тощо. Натисніть кнопку трейлера, щоб переглянути трейлер.

Крок 5. Переглянувши трейлер, ви можете придбати фільм, щоб переглянути його в Stremio. Для цього перегляньте один із численних варіантів покупки праворуч від фільму чи серіалу.

  Як приховати файли в Linux і захистити їх

Крок 6: Після покупки фільму або серіалу, який ви хочете переглянути в медіа-центрі Stremio, натисніть кнопку «Додати до бібліотеки», щоб додати його до бібліотеки. Звідти ви можете безкоштовно переглядати вміст, який ви придбали в Stremio.