Як використовувати «Створити GPT» для створення налаштованої версії ChatGPT

| | 0 Comments| 12:26 AM
Categories:

З моменту запуску ChatGPT у листопаді 2022 року ми завжди хотіли налаштувати його на спеціальний штучний інтелект, створений для однієї мети. Тепер OpenAI почув наші заклики та запустив «Create a GPT», інструмент ChatGPT Plus, за допомогою якого можна створити власну версію ChatGPT.

Незважаючи на те, що це перша версія GPT Builder, це дуже багатообіцяюча передумова. Він повний можливостей, має опції для загального доступу до вашого GPT і займає лише хвилину, щоб розгорнути свій власний GPT.

1. Доступ до Створити GPT із Моїх GPT

Перше, що вам потрібно зробити, це підписатися на ChatGPT Plus, якщо ви ще цього не зробили. Ви повинні знайти кнопку для цього в лівому бічному меню інтерфейсу ChatGPT. Після того, як ви сплатите комісію в розмірі 20 доларів США, виконайте наведені нижче інструкції.

 • Натисніть Дослідити в меню ліворуч. Це має привести вас до сторінки «Мої GPT», яка містить власні версії GPT OpenAI.
 • Виберіть «Створити GPT», щоб відкрити інтерфейс GPT Builder.
 • На момент написання статті «Створити GPT» все ще перебуває в бета-версії. Це означає, що не всі функції повністю доступні в Інтернеті, і продукт ще не завершений. Майте це на увазі під час створення GPT і підготуйтеся до проблем. Крім того, можливо, ваш готовий GPT може бути стерто, коли постукає майбутнє оновлення.

  2. Надайте своєму GPT основний опис і зображення

  Заради цієї статті ми продемонструємо, як створити майстра підземелля Dungeons and Dragons 5th Edition.

 • Тепер, коли ви в GPT Builder, перше запитання, яке ви отримаєте, це те, що ви хочете зробити. Ви можете зробити цю першу частину короткою та приємною та ввести одне речення. У цьому випадку ми сказали: «Зробіть господарем підземелля Dungeons & Dragons 5e, який буде контролювати кампанії D&D».
 • Далі дайте назву GPT. ChatGPT запропонує вам один, але ви все одно можете вводити все, що забажаєте.
 • Щойно ви присвоїте ім’я своєму GPT, наступним кроком буде автоматично створено зображення профілю. Завдяки інтеграції ChatGPT DALL-E зображення зазвичай досить гарні. Попросіть його відновити більше зображень, якщо ви ним не задоволені. Ви можете запропонувати йому створити саме те зображення, яке ви хочете, за допомогою деяких вказівок.
 •   Що таке поширення домену? [+ 6 Tools to Track]

  Ви можете вручну змінити зображення, назву, опис і інструкції для GPT, натиснувши «Налаштувати». Натисніть зображення профілю, щоб змінити його, і відредагуйте деталі в полях «Опис імені» та «Інструкції», щоб змінити їх без введення підказок.

  3. Установіть тон і правила для свого GPT

  На цьому етапі ваш GPT хоче знати, як він має звертатися до користувачів. Налаштуйте його на тон і стиль, який ви хочете прийняти. Тут ми сказали: «5e Dungeon Master повинен використовувати мудрий, розумний тон. Використовуйте мову та стиль, які зазвичай використовуються в умовах високої фантазії», що дуже добре вписується у фентезійну природу D&D.

  Але, звичайно, якщо ви створюєте більш професійний GPT, переконайтеся, що він використовує професійну мову.

  Тепер, коли ваш спеціальний GPT має тон, ви повинні вказати йому, як поводитися. У нашому випадку ми хочемо зручні для дітей кампанії Dungeons & Dragons, які відповідають темам з рейтингом PG. Ми також дозволили йому використовувати допитливий підхід до розуміння дій гравця замість того, щоб припускати, що гравець буде робити.

  Щоб краще зрозуміти правила, ви можете відкрити нову вкладку ChatGPT у своєму браузері та дослідити правила для свого GPT. Коли закінчите, скомпілюйте їх у програму нотаток, пронумеруйте та вставте в GPT Builder.

  Неможливо дізнатися, наскільки ефективні встановлені вами правила, не перевіривши їх на ігровому майданчику праворуч. Створіть підказки про порушення правил і перевірте, чи ваш GPT запобіжить цьому. Ця частина вашого процесу створення GPT включатиме тонке налаштування та тестування.

  Наприклад, The 5e Dungeon Master повинен суворо дотримуватися правил посібника D&D (PHB). Наш тест, наведений нижче, показує, як це заважає платнику збільшити свою статистику та грати в потенційно переможну гонку без PHB.

  Якщо ви виявите, що він не виконує ваші вказівки так добре, як ви хотіли, поверніться на вкладку «Створити» та дайте йому подальші вказівки. Але пам’ятайте, що нові інструкції означають, що ви фактично створили нову версію свого GPT.

    Як змусити комп'ютер автоматично вмикатися за розкладом

  4. Завантажте файли як базу знань

  Окрім резервного копіювання свого GPT із правилами, ви також можете завантажувати файли, з яких ви хочете, щоб ваш GPT отримував інформацію. У нашому випадку ми завантажили копії Посібника гравця Джеремі Кроуфорда та Посібника Dungeon Master. Обидва є важливими книгами D&D.

  Ось як завантажити вихідні документи до власного GPT:

 • У GPT Builder натисніть «Налаштувати».
 • Прокрутіть униз до розділу під назвою Знання.
 • Натисніть Завантажити файли та додайте файли зі свого комп’ютера.
 • Зачекайте, доки завершиться завантаження, і ви матимете документи як базу знань для свого GPT.

  Якщо, наприклад, ви намагаєтесь створити GPT, який є експертом у податковому законодавстві Флориди, ви отримаєте всі податкові юридичні документи Флориди, які можете знайти, і завантажите їх сюди, щоб сформувати базу знань, з якою ваш GPT зможе працювати.

  5. Додайте або видаліть можливості

  Завдяки ChatGPT Plus ви отримуєте справді покращений досвід штучного інтелекту. Ці додаткові функції включають веб-перегляд, інтерпретатор коду та інтеграцію DALL-E 3. А ще краще, ваш спеціально створений GPT також має всі ці функції. Однак GPT Builder дає вам можливість додавати або видаляти непотрібні функції.

  Усе це ввімкнено за замовчуванням; у нашому прикладі нам потрібні всі три. DALL-E 3 може створювати зображення ваших персонажів та ігрових сцен, інтерпретатор коду допомагає розуміти документи та аркуші персонажів, які ви можете завантажити, і вам може знадобитися веб-перегляд, щоб знайти деякі загальні актуальні факти.

  Однак GPT, як наш гіпотетичний податковий юрист із Флориди, може не потребувати функції створення зображень, і це може бути просто ще однією марною функцією.

  Маючи це на увазі, ось як налаштувати можливості вашого GPT:

 • Натисніть «Налаштувати» та прокрутіть до «Можливості».
 • Увімкніть або вимкніть веб-перегляд, генерацію зображень DALL-E та інтерпретатор коду.
 • 6. Додайте API для сторонніх служб

  Для тих, хто зацікавлений у використанні API для доступу до інших сторонніх служб у своїх GPT, ви будете раді дізнатися, що це можливо.

 • Перейдіть до Налаштування в GPT Builder.
 • Натисніть Додати дії.
 • Скопіюйте та вставте свою схему OpenAPI у поле введення.
 • Додатково: прокрутіть вниз і введіть метод автентифікації та політику конфіденційності.
 •   9 приватних серверів World of Warcraft (WOW), до яких можна приєднатися

  Поверніться, коли закінчите.

  Якщо ви не введете дійсну політику конфіденційності, вам не буде дозволено ділитися своїм GPT з громадськістю.

  Наразі ви можете додавати лише одну дію за раз. Якщо ви клацнете спадне меню «Приклади», ви побачите кілька прикладів схем, доданих OpenAI, щоб допомогти створити вашу власну схему.

  7. Налаштуйте програми для початку розмови

  Тепер, коли ви позбулися більшої частини GPT, ви можете додавати або видаляти елементи, які починають бесіду. Вони допомагають вам та іншим, хто використовує ваш GPT, увійти в потік речей.

 • Натисніть «Налаштувати» та перейдіть до розділу «Початок розмови». Ви помітите, що ШІ автоматично генерує чотири з них.
 • Перейдіть до останнього порожнього поля та введіть запит, щоб додати нову бесіду.
 • Натисніть X поруч із блоком ініціатора розмови, щоб видалити його.
 • За потреби ви можете додати більше розмов.

  8. Збережіть і опублікуйте свій GPT

  Ми очікуємо, що в майбутньому OpenAI створить ринок спільноти для власних GPT. Але хоча структура для нього ще працює, вона ще недоступна. Тим не менш, ви можете зберегти свій GPT і переглянути свій профіль розробника, натиснувши спадне меню «Зберегти» у верхньому правому куті.

  Хоча це не має жодного значення, наразі ви можете вибрати, чи хочете ви публікувати для всіх, за посиланнями чи лише для себе. До речі, жоден із варіантів спільного доступу не працює. Треба дочекатися оновлення. Але якщо ви хочете, щоб друзі використовували ваш штучний інтелект, поверніться на домашню сторінку ChatGPT, відкрийте чат GPT і скопіюйте URL-адресу в адресний рядок браузера.

  Якщо ви клацнете піктограму олівця в меню спільного доступу, ви увійдете у свій профіль розробника, де зможете змінити GPT і параметри профілю, коли ця функція буде повністю випущена.

  Обмеження ChatGPT все ще застосовуються до GPT Builder

  Вас можуть ввести в оману новий інтерфейс OpenAI і користувацькі ШІ, але не забувайте, що його обмеження все ще діють. По суті, це все ще штучний інтелект і страждає від фундаментального браку творчих здібностей, які можуть проявити лише люди.

  Більше того, із появою цієї технології OpenAI може насилу підтримувати доступ до своїх серверів із припливом нових користувачів. Обмеження використання для GPT-4 все ще діє, і це може стати на заваді тестуванню вашого спеціального ШІ.