Як використовувати свій iPhone як пульт дистанційного керування для Android TV

| | 0 Comments| 2:25 AM
Categories:

Більшість сучасних телевізорів Android TV мають пульт дистанційного керування з обмеженою кількістю кнопок, що ускладнює керування телевізором. Незалежно від того, чи це навігація програмами, зміна налаштувань чи введення тексту, використання базового пульта дистанційного керування телевізора може дратувати.

На щастя, вам не потрібно. Якщо ви втомилися від клавіатури, ви можете використовувати свій iPhone, щоб зробити все замість цього. Давайте розглянемо процес використання iPhone як пульта дистанційного керування для керування Android TV.

Вимоги до керування Android TV за допомогою iPhone

Все, що вам потрібно зробити, щоб керувати своїм Android TV за допомогою iPhone, це завантажити програму Google TV на свій iPhone і увійти за допомогою свого облікового запису Google. Обов’язково використовуйте той самий обліковий запис, який використовуєте з Android TV.

  Як перемотати відео YouTube вперед і назад на десять секунд [Android]

Програма Google TV є однією з найкращих програм дистанційного керування телевізором для керування Android TV. Далі переконайтеся, що ваш iPhone і Android TV використовують ту саму мережу Wi-Fi, щоб це працювало належним чином. Крім того, ви також можете з’єднати два пристрої через Bluetooth.

Якщо під час налаштування у вас виникли проблеми, ви можете спробувати їх усунути. Перезапуск телевізора та iPhone також може вирішити проблему. Якщо нічого не допомагає, ви також можете підключити телефон Android до телевізора.

Як використовувати iPhone для керування Android TV

Процес використання iPhone як пульта дистанційного керування для Android TV досить простий. Ось що вам потрібно зробити:

 • Запустіть програму Google TV на своєму iPhone і торкніться кнопки телевізора поблизу в нижньому правому куті.
 • Ви повинні побачити свій Android TV у списку Виберіть пристрій. Виберіть його для підключення.
 • Використовуйте буквено-цифровий код на телевізорі, щоб ввести шестизначний код на вашому iPhone, щоб з’єднати їх.
 • Після створення пари на екрані iPhone з’явиться віртуальний пульт дистанційного керування телевізором.
 •   10 веселих аркадних ігор, у які можна пограти на телефоні Android у 2023 році

  Ви можете використовувати екранні кнопки, щоб керувати своїм Android TV, або переключитися на розкладку D-pad, торкнувшись трьох крапок у верхньому правому куті.

  Ви також можете використовувати кнопку Google Assistant для використання голосових команд на своєму Android TV. Програма Google TV також дозволяє використовувати клавіатуру iPhone для введення тексту за потреби. Клавіатура автоматично з’являється, коли вам потрібно щось набрати.

  Коли ви завершите використовувати свій iPhone як пульт дистанційного керування та забажаєте від’єднати Android TV від програми, торкніться зеленого символу телевізора біля назви вашого телевізора.

  Ви також можете перемикатися між Android TV, якщо у вас вдома більше одного. Просто торкніться назви Android TV, яким ви зараз керуєте, і ви знову отримаєте список телевізорів, доступних поблизу. Виберіть той, на який ви хочете перейти.

    Як вимкнути автовиправлення на Android

  Чому ви повинні використовувати свій iPhone для керування Android TV

  Як бачите, підключити та використовувати iPhone як пульт дистанційного керування для Android TV легко. Це може бути зручніше, ніж традиційний пульт дистанційного керування, оскільки ви можете використовувати його для навігації по екрану телевізора, регулювання гучності та швидкого введення або вставки тексту та посилань.

  Хоча пульт дистанційного керування може загубитися на спинці дивана або кинутий кудись малюком, усі ми прагнемо постійно тримати телефони біля себе. Крім того, використання iPhone замість пульта дистанційного керування означає, що вдома валяється на один гаджет менше, про який потрібно турбуватися.