Як використовувати свій iPhone для введення паролів на Apple TV

Використовувати пульт Siri Remote для введення тексту на Apple TV важко, особливо якщо це довга і складна фраза. Замість цього ви можете використовувати програмну клавіатуру на своєму iPhone або iPad, щоб ввести свій пароль.

Цю функцію було додано ще в iOS 12. Жорстка екосистема Apple тут починає проявлятися, і ми отримуємо від цього велику користь. Пульт дистанційного керування Siri не чудовий, а введення пароля з 12 символів із символами, великими літерами та цифрами — це божевільне. Ця функція також призначена не лише для паролів — незалежно від того, чи шукаєте ви улюблений фільм чи вводите найкращий у світі пароль, використовувати клавіатуру iPhone чи iPad — набагато краща ідея.

Як використовувати iPhone або iPad для введення тексту

Для роботи вам знадобиться iPhone або iPad з iOS 12 або новішої версії та Apple TV під керуванням tvOS 12 або новішої. Усі пристрої мають бути в одній мережі Wi-Fi і ввійти в той самий обліковий запис iCloud.

Перейдіть до текстового поля на своєму Apple TV, і ви отримаєте сповіщення на своєму iPhone або iPad із пропозицією відкрити клавіатуру. Якщо сповіщення не з’являється, ви також можете відкрити файл Програма Apple TV Remote (якщо ви ніколи не використовували пульт дистанційного керування Apple TV, ознайомтеся з цим посібником, щоб налаштувати його). Клавіатура автоматично з’являтиметься, коли ваш Apple TV буде готовий до введення тексту.

Використовуйте клавіатуру як зазвичай і введіть текст.

Все, що ви введете, автоматично з’явиться на вашому Apple TV в режимі реального часу. Після завершення продовжте роботу з пультом дистанційного керування Siri на Apple TV.

Як використовувати автозаповнення

Можливість вводити текст за допомогою клавіатури iPhone або iPad також надає вам доступ до автозаповнення. Ви можете використовувати автозаповнення для швидкого та легкого введення паролів, не вводячи нічого, якщо у вас є імена користувачів і паролі, збережені в iCloud Keychain або в програмі, як-от 1Password або LastPass.

Щоб скористатися автозаповненням, торкніться облікових даних, коли вони з’являться на панелі QuickType над клавіатурою вашого iPhone або iPad. Якщо у вас є кілька облікових даних на вибір, торкніться значка ключа та виберіть відповідний.

Ім’я користувача та пароль будуть автоматично надіслані на ваш Apple TV після автентифікації за допомогою Touch ID або Face ID. Він ніколи не відображається у вигляді простого тексту на вашому iPhone, iPad або Apple TV.

Це лише одна порада, як зробити Apple TV працювати на вас. Є багато інших, про які ви, можливо, не знаєте. Якщо у вас немає гумки навколо пульта Siri Remote, ви втратите це!