Як використовувати режим низького енергоспоживання Apple Watch

| | 0 Comments| 12:01 PM
Categories:

Годинники Apple ніколи не мали високого часу автономної роботи. Незважаючи на те, що Apple заявляє про «акумулятор на цілий день», вони все ще вказують лише 18 годин автономної роботи нещодавно випущених Apple Watch Series 8. Зараз, хоча годинник насправді працює набагато довше, ніж заявлені 18 годин, він все ще не найкращий час автономної роботи і залишає бажати кращого. І ось тут з’являється новий режим низького енергоспоживання. Тож, коли наступного разу вирушатимете в подорож і не зможете зарядити годинник, не забудьте використати режим низького енергоспоживання Apple Watch.

Режим низького енергоспоживання Apple Watch (резерв живлення)

З випуском watchOS 9 Apple внесла кілька змін у режим економії заряду батареї в Apple Watch. У старіших версіях watchOS Power Reserve був єдиним способом гарантувати, що ваш Apple Watch міг працювати довше, ніж кілька днів без підзарядки. Однак у watchOS 9 ви можете використовувати новий режим низького енергоспоживання, щоб подовжити термін служби акумулятора.

У цій статті ми розглянемо, як увімкнути та вимкнути режим низького енергоспоживання на годиннику. Крім того, ми також розглянемо функції, які вимикає режим низького енергоспоживання для економії заряду батареї, і швидко порівняємо новий режим низького енергоспоживання зі старим режимом резерву живлення.

Як увімкнути режим низького енергоспоживання

Якщо ваш Apple Watch розряджається, ви можете швидко ввімкнути режим низького енергоспоживання. Це можна зробити двома способами.

Використання Центру керування

 • Відкрийте центр керування на годиннику, провівши пальцем угору від нижньої частини головного екрана. Тут торкніться відсотка заряду акумулятора.

 • Прокрутіть вниз і ввімкніть перемикач біля пункту «Режим низького енергоспоживання».

 • Натисніть «Увімкнути». Крім того, ви можете натиснути «Увімкнути на», а потім вибрати тривалість, протягом якої ви хочете ввімкнути режим низького енергоспоживання. Ви можете ввімкнути його на 1 день, 2 дні або 3 дні.
  9 найкращих рішень для веб-конференцій і миттєвого обміну для фрілансерів і стартапів

Використання налаштувань

 • Відкрийте програму «Налаштування» на годиннику та натисніть «Акумулятор».

 • Прокрутіть вниз і ввімкніть перемикач «Режим низького енергоспоживання».

 • Натисніть «Увімкнути». Крім того, ви можете натиснути «Увімкнути на», а потім вибрати тривалість, протягом якої ви хочете ввімкнути режим низького енергоспоживання.

Примітка. Якщо ввімкнено режим низького енергоспоживання, на Apple Watch ви побачите значок жовтого кола.

Використовуйте режим низького енергоспоживання, коли заряд батареї падає нижче 10%

Коли ваш Apple Watch розряджається (залишається 10% заряду), вам буде запропоновано або зарядити Apple Watch, або перевести його в режим низького енергоспоживання. Якщо ви ввімкнете режим низького енергоспоживання за допомогою цієї підказки, він автоматично вимкнеться, коли Apple Watch буде заряджено до 80%.

Як вимкнути режим низького енергоспоживання

Якщо ви більше не хочете використовувати режим низького енергоспоживання, ви також можете легко вимкнути його. Знову ж таки, це можна зробити двома способами.

через Центр управління

 • Відкрийте центр управління та торкніться відсотка заряду батареї (він повинен бути жовтим, якщо включений режим низького енергоспоживання).

 • Тут вимкніть перемикач поруч із «Режим низького енергоспоживання».

через Налаштування

 • Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Акумулятор».

 • Тут вимкніть перемикач поруч із «Режим низького енергоспоживання».

Це все; режим низького енергоспоживання тепер вимкнено на Apple Watch, і вони продовжуватимуть працювати як зазвичай.

Що робить режим низького енергоспоживання?

Це майже підсумовує навчальну частину, але якщо вам цікаво та цікаво, як режим низького енергоспоживання заощаджує та продовжує час роботи батареї Apple Watch, давайте швидко подивимося, що відбувається за лаштунками.

Вимкнені функції

По суті, режим низького енергоспоживання вимикає купу функцій, які не є важливими для функціонування Apple Watch. Таким чином, він вимикає функції, які мають низький пріоритет, але споживають високу енергію:

 • Завжди на дисплеї
 • Безперервні (фонові) вимірювання пульсу
 • Сповіщення про частоту серцевих скорочень для низької частоти серцевих скорочень, високої частоти серцевих скорочень, нерегулярного ритму
 • Вимірювання фонового вмісту кисню в крові (тільки серія 6 ​​і новіші)
 • Нагадування про тренування
  Як створити новий шаблон у Notion

Більше того, якщо ваш iPhone не поруч із вашим Apple Watch, режим низького енергоспоживання йде ще далі та вимикає ще дві функції на вашому годиннику:

 • Вхідні дзвінки та повідомлення
 • WiFi і стільниковий зв’язок

Примітка: Apple каже, що сповіщення про вхідні дзвінки та інші сповіщення періодично перевірятимуть Apple Watch у режимі низького енергоспоживання.

Функції, на які може вплинути

Якщо ви використовуєте Apple Watch у режимі низького енергоспоживання, ви можете помітити, що деякі інші функції також не працюють належним чином. Ось функції Apple Watch, на які може вплинути режим низького енергоспоживання.

 • Частота фонового оновлення програми значно зменшилася
 • Ускладнення оновлюються не так часто
 • Анімація та прокручування можуть виглядати менш плавними
 • Siri може відповідати повільніше та довше обробляти запити

Режим низького енергоспоживання (watchOS 9) проти Power Reserve (watchOS 8)

Вам може бути цікаво, чому Apple вирішила змінити Power Reserve на Low Power Mode. Це навіть справді оновлення чи ні? Що ж, давайте коротко розглянемо відмінності між двома функціями.

Power Reserve — це функція для подовження терміну служби акумулятора в watchOS 8 і старіших версіях. Цю функцію можна ввімкнути, зайшовши в налаштування акумулятора Apple Watch. Це схоже на новий режим низького енергоспоживання як з точки зору причини існування функції, так і з точки зору її ввімкнення.

Однак Power Reserve раніше відключав усі функції Apple Watch, крім відображення часу. Це призвело до надзвичайно низького енергоспоживання годинника, але також зробило Apple Watch досить марним.

  Як вирівняти таблиці та зображення в Microsoft Word

З іншого боку, режим низького енергоспоживання не вимикає всі функції годинника. Замість цього він вимикає деякі функції, що інтенсивно витрачають заряд батареї, і керує іншими таким чином, щоб можна було подовжити термін служби батареї.

Подібним чином вимкнення режиму Power Reserve було непоганим. Вам потрібно було натиснути й утримувати бічну кнопку на Apple Watch, щоб фактично перезапустити годинник, щоб вимкнути цю функцію. З іншого боку, вимкнути режим низького енергоспоживання дуже легко, і це не засмучує вас.

Можна сказати, що Power Reserve була кращою функцією, оскільки вона справді подовжила термін служби батареї не по годинах. Особисто я перевів свій годинник на Power Reserve на цілий тиждень, і це тривало весь цей час. Однак у режимі низького енергоспоживання ви можете продовжувати використовувати Apple Watch як розумний годинник, хоча й без деяких функцій.

Використовуйте режим низького енергоспоживання, щоб продовжити термін служби батареї Apple Watch

Ну, ось як ви можете використовувати новий режим низького енергоспоживання на Apple Watch у ситуаціях, коли ви не можете зарядити годинник деякий час. Як бачите, увімкнути цю функцію досить просто, і найкраще те, що вимкнути її пізніше так само легко. Хоча мине деякий час, перш ніж я зможу з упевненістю сказати, працює режим низького енергоспоживання чи ні, це виглядає як багатообіцяюче оновлення функції резерву живлення в watchOS 8. Отже, що ви думаєте про режим низького енергоспоживання в watchOS 9? Дайте нам знати в коментарях.