techukraine.net TikTok Як використовувати режим «картинка в картинці» на TikTok

Як використовувати режим «картинка в картинці» на TikTok

Categories:

Режим «картинка в картинці» на TikTok дозволяє вам виконувати багато завдань одночасно, стежачи за відео TikTok. Але що саме робить цей режим?

У цьому посібнику ми розповімо вам, що таке режим «картинка в картинці» TikTok і як його ввімкнути.

Що таке режим «картинка в картинці» на TikTok?

Режим «картинка в картинці» — це функція, яка дозволяє користувачам переглядати відео з програми в маленькому плаваючому вікні під час виконання інших завдань на своєму пристрої.

У контексті TikTok, коли ви вмикаєте режим «картинка в картинці», ви можете переглядати прямі трансляції або відео на сторінці «Для вас», користуючись іншими програмами. Додаток автоматично прокручуватиме вашу сторінку «Для вас» у маленькому вікні в кутку екрана.

  Чому TikTok змушує мене зареєструватися?

Важливо зазначити, що ця функція може бути недоступна на всіх пристроях або в усіх регіонах через такі фактори, як сумісність пристроїв і доступність у регіоні.

Як увімкнути режим «картинка в картинці» в додатку TikTok

Коли ви виходите з програми, прямі трансляції на TikTok автоматично продовжуватимуть відтворюватися в режимі «картинка в картинці». Але для відео на сторінці «Для вас» вам потрібно буде ввімкнути цю функцію вручну. Ось як це зробити:

 • Перейдіть на сторінку «Для вас» у програмі TikTok.
 • Натисніть і утримуйте будь-яке відео.
 • Прокрутіть швидкі дії у верхньому рядку та виберіть «Картинка в картинці».
 •   Як зв’язатися зі службою підтримки TikTok

  Тепер, коли ви виходите з програми TikTok, ви можете продовжувати переглядати відео, виконуючи інші завдання на своєму телефоні.

  Якщо ви не можете знайти піктограму режиму «картинка в картинці», можливо, ви використовуєте не останню версію програми TikTok. Спробуйте оновити програму зі свого магазину програм і знову ввімкніть цю функцію.

  Ви можете розгорнути або згорнути міні-програвач, розтиснувши та перетягнувши вікно «картинка в картинці». Ви також можете перемістити вікно в будь-який кут екрана, який вам подобається. Щоб продовжити перегляд відео в додатку TikTok, торкніться значка у верхньому правому куті міні-плеєра.

  Як увімкнути режим «картинка в картинці» на веб-сайті TikTok

  TikTok також дозволяє використовувати режим «картинка в картинці» під час перегляду платформи через веб-сайт. Тепер ви можете виконувати багато завдань одночасно, переглядаючи інші веб-сайти під час перегляду відео на TikTok.

    Як обійти заборону TikTok

  Увімкнути режим «картинка в картинці» на веб-сайті досить просто. Просто перейдіть на веб-сайт TikTok і перейдіть на сторінку «Для вас», клацніть будь-яке відео правою кнопкою миші та виберіть «Картинка в картинці».

  Цей режим є одним із зручних способів налаштувати перегляд TikTok.

  Розважайтеся, залишаючись продуктивним

  Функція режиму «картинка в картинці» TikTok пропонує користувачам зручний спосіб бездоганно збалансувати продуктивність і розваги. Тепер ви можете робити більше, насолоджуючись улюбленими короткими відео у своїй стрічці.