Як використовувати програму Steam Link, щоб грати в ігри Steam на телефоні

| | 0 Comments| 6:21 PM
Categories:

Додаток Steam Link тепер доступний для Android. Він все ще в бета-версії, але він є і працює досить добре. Програма для iOS ще не вийшла, але вона не повинна тривати довго, і, ймовірно, вона працюватиме так само, як і програма для Android. Ось як користуватися програмою посилання Steam.

Вимоги

Тобі потрібно;

ПК з встановленим і запущеним клієнтом Steam
Сумісний пристрій Android з Програма Steam Link встановлено

Якщо ви не впевнені, чи сумісний ваш телефон, перейдіть на сторінку магазину додатків, і вона повідомить, чи є у вас сумісний пристрій чи ні.

Використовуйте програму Steam Link

Переконайтеся, що на вашому комп’ютері запущено програму Steam і що ваш комп’ютер і телефон Android знаходяться в одній мережі WiFi.

  Як скопіювати заголовок та URL-адресу всіх відкритих вкладок у Firefox

Запустіть програму Steam Link на своєму телефоні. Він автоматично шукатиме комп’ютери в мережі з програмою Steam. На вашому комп’ютері може бути більше, ніж на одному комп’ютері, на якому запущено програму Steam, тому вона дасть вам код, який вам потрібно ввести на своєму ПК, щоб переконатися, що ви підключили потрібний комп’ютер до потрібного телефону Android.

Після встановлення з’єднання програма Steam Link попросить вас підключити контролер Steam або сторонній контролер, і він перевірить, чи є ваше з’єднання достатньо швидким, щоб насправді грати в гру з телефону Android. Це також може вимагати встановлення спеціального аудіодрайвера на вашому ПК. Клієнт Steam подбає про це, але потім вам доведеться вручну перезавантажити комп’ютер.

  Використовуйте Excel, щоб обчислити, скільки днів до події

Коли тести та налаштування закінчаться, ви можете почати грати в ігри.

Ось тут починається справжнє випробування програми. Ви побачите екран із сенсорними елементами керування, які ви можете використовувати, але якщо ви налаштували контролер, ви можете його не побачити.

Ви можете переглянути свою бібліотеку Steam і вибрати гру, в яку хочете грати. Клієнт Steam на вашому комп’ютері зміниться, і він може погано поміщатися на вашому телефоні (див. знімок екрана нижче).

Гра, звичайно, буде відрізнятися залежно від того, чи використовуєте ви контролер, а також від гри, у яку ви граєте. Деякі ігри можуть грати добре, а інші – ні. Ця програма все ще знаходиться в бета-версії, тому ви не можете очікувати, що кожна гра буде грати ідеально. Деякі ігри мають складні елементи керування, і програма може ще не впоратися з цим.

  Як виправити спроби входу в Outlook, які блокують Gmail

Нам не потрібно згадувати, що це вплине на акумулятор вашого телефону.