Як використовувати програму Microsoft Copilot Image Creator для створення унікальних зображень AI

Ключові висновки

  • Microsoft Copilot Image Creator є конкурентом DALL-E 3 від OpenAI, але він також використовує технологію DALL-E 3.
  • Copilot Image Creator пропонує безкоштовне створення зображень штучним інтелектом, а також дозволяє базове редагування.
  • Отримайте доступ до Copilot Image Creator в Edge або будь-якому браузері, щоб отримати унікальні зображення.

Microsoft Copilot є найближчим конкурентом ChatGPT. Це зрозуміло, оскільки Copilot використовує ту саму технологію, що й ChatGPT, аж до безкоштовного генератора зображень.

Це вірно; ви можете використовувати Microsoft Copilot для створення безкоштовних зображень штучного інтелекту за допомогою DALL-E 3, і це неймовірно просто зробити.

Що таке Microsoft Copilot Image Creator?

The Офіційний блог Microsoft 21 березня 2023 року вперше оголосив про те, що створення образів штучного інтелекту з’явиться в Copilot. У той час Copilot ще називався Bing AI Chat до зміни назви в листопаді 2023 року.

У той час не було великої різниці між Bing AI Chat, інструментом Image Creator і Copilot. Це була вправа з брендингу, щоб об’єднати інструменти Microsoft AI chatbot під єдиною назвою. Зараз існує кілька різних інструментів Microsoft Copilot AI, починаючи від Copilot у Windows 11 і Copilot у Microsoft 365 до нових інструментів, таких як Copilot для продажів і Copilot для безпеки.

Повернутися до Copilot Image Creator. Він використовує генератор GPT-4 OpenAI і DALL-E 3 для перетворення ваших слів на зображення.

Існує дві «версії» Copilot Image Creator, хоча обидві вони працюють однаково. Ви можете отримати доступ до Copilot Image Creator безпосередньо з Microsoft Copilot у браузері Edge, який є ексклюзивною функцією Edge. Однак, не бажаючи відрізати потенційних користувачів, ви також можете отримати доступ до нього в будь-якому браузері, перейшовши до Copilot Image Creator. Нижче я розповім про відмінності між кожним варіантом, але обидва інструменти для створення зображень AI дотримуються однієї передумови: ви вводите свої слова, а інструмент AI перетворює їх на унікальні зображення.

  Як намалювати радіус у додатку Google Maps

Як використовувати Microsoft Copilot Image Generator

Copilot Image Creator від Microsoft використовує DALL-E 3 для створення образів AI. DALL-E 3 — це те саме штучне інтелектуальне перетворення тексту в зображення, яке ви знайдете в ChatGPT Plus, преміальному рівні підписки OpenAI за 20 доларів. Отже, ось у чому проблема: ви можете використовувати той самий інструмент створення зображень DALL-E 3 із Copilot, не заплативши ні копійки.

Copilot Image Creator абсолютно безкоштовний, що дає йому суттєву перевагу перед ChatGPT Plus. Це також не єдина причина використовувати Microsoft Copilot замість ChatGPT.

Microsoft Copilot Image Creator в Edge

Якщо ви користуєтеся браузером Microsoft Edge, найпростіший спосіб почати використовувати Image Creator – це звичайний чат Copilot. Попросіть Copilot створити зображення, і він зробить усе можливе, щоб надати унікальний погляд на ваш вхід, надавши чотири зображення 1:1 (це не дасть вам зображення 2:1 чи іншого, незалежно від того, який вхід ви спробуєте— але на те є причина!).

Коли ваші зображення з’являться, ви можете завантажити, поділитися ними або відкрити їх для редагування в Microsoft Designer, його веб-інструменті редагування зображень.

  7 найкращих серверів Project Zomboid для кращого ігрового процесу

Однак, на відміну від ChatGPT, ви можете вносити зміни та редагувати зображення, створене Copilot, не залишаючи сторінки. Інструменти редагування Copilot від Microsoft дозволяють перемикатися між стилями зображення, змінювати зображення на альбомне та вносити деякі незначні коригування кольорів. Це не інструменти для редагування, які ви знайдете в належному програмному забезпеченні для редагування фотографій, але їх достатньо, щоб зробити деякі невеликі налаштування на ходу.

Наприклад, я попросив Copilot Image Creator «створити зображення 2:1 людини, що стоїть на пляжі», чого, звісно, ​​він не зробив і замість цього надав мені чотири зображення 1:1.

Однак звідти я вибрав зображення, яке хотів використати, натиснув значок «розгорнути» у нижньому правому куті та вибрав «Пейзаж». Copilot автоматично магічно налаштував оригінальне зображення на 2:1 1792×1024, нарешті виконавши мій початковий запит.

Далі я застосував кілька різних стилів до зображення, вибравши піксельне мистецтво та орігамі для унікального штриху. Інші варіанти включають акварель, блокний друк і стімпанк. Кожен стиль застосовується без проблем, і ви можете будь-коли повернутися до оригінального зображення.

Microsoft Copilot Image Creator у будь-якому браузері

Якщо ви не використовуєте Edge, ви можете використовувати Copilot Image Creator у будь-якому браузері з його спеціальним сайтом. Сайт Copilot Image Creator здебільшого однаковий, але з кількома відмінностями.

По-перше, у версії веб-сайту немає функції штучного редагування на сторінці, як у Edge Copilot Image Creator. Ви можете відкрити будь-яке зображення, яке ви створили в Microsoft Designer, але на момент написання цього редактора фотографій не передбачено інструментів редагування ШІ для зміни пропорцій, застосування унікальних стилів тощо.

По-друге, Image Creator, доступний для всіх браузерів, використовує систему маркерів «підсилення» для надання швидких зображень. Ви починаєте зі 100 посилень, і кожного разу, коли ви вводите підказку, воно використовує посилення. Коли ваші посилення закінчаться, Image Creator не встановлюватиме пріоритет вашим творінням, і для їх появи може знадобитися кілька хвилин. Здається, це не впливає на якість, розум чи час.

  Як очистити кеш на iPhone за допомогою додатків Cleaner або без них

Мені було цікаво те, що зображення Image Creator, створені в Copilot on Edge, відображатимуться у ваших останніх зображеннях Image Creator. Зміни, які ви вносите в зображення Copilot on Edge, оновлюватимуться в обох інструментах, коли ви їх вносите, але це односторонній процес.

Чи варто використовувати Microsoft Copilot Image Creator або ChatGPT Plus із DALL-E 3?

Неприємно, що Copilot Image Creator не створює зображення 2:1 із коробки, але інструмент редагування Microsoft подбає про це за допомогою кількох додаткових клацань, тому це не надто велика проблема.

ChatGPT не постачається з інструментами редагування зображень, щоразу, коли ви вносите зміни до зображення, створюється абсолютно нова версія. На зображеннях нижче я попросив ChatGPT «створити зображення 2:1 людини, що стоїть на пляжі», а потім попросив його «перетворити це зображення на піксельне мистецтво». Він виконав обидва запити, але друге зображення абсолютно нове, а це не те, що я хотів.

Однак ця проблема також стосується деяких зображень Microsoft Copilot Image Creator, що викликає ще одне розчарування. Отже, насправді, якщо ви хочете створити певне зображення 2:1, вам краще використовувати ChatGPT із самого початку, оскільки у вас більше шансів отримати правильне зображення з першого разу.

Загалом, якщо вам потрібен безкоштовний генератор штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення, важко вийти за межі Microsoft Copilot Image Creator. Він простий у використанні, потужний і виводить широкий діапазон типів зображень, стилів тощо.