Як використовувати програму Euki, орієнтовану на конфіденційність, для відстеження місячних

Програми для відстеження місячних зазвичай мають погану репутацію, коли йдеться про конфіденційність і безпеку даних. Багато з цих програм мають незрозумілу політику конфіденційності, через що користувачі не впевнені, чи їхні конфіденційні дані знаходяться в надійних руках чи на небезпечній території.

На щастя, не всі старі програми (та їхня політика конфіденційності) однакові. Euki — один із небагатьох додатків для відстеження менструального циклу, який не збирає жодних даних, що робить його кращим варіантом для тих, хто хоче відстежувати свій період, захищаючи свою конфіденційність. Дізнайтеся більше про програму, яка має на меті конфіденційність, і про те, як нею користуватися.

Що робить Euki «програмою для конфіденційності в першу чергу»

Занепокоєння з приводу того, чи безпечно використовувати засоби відстеження менструальних циклів, виникло протягом багатьох років, коли початкове занепокоєння стосувалося продажу особистих даних третім особам, включаючи Facebook. Ці занепокоєння посилилися через скасування федеральних прав на аборт у США у 2022 році, коли безпека жінок і додатки для відстеження періоду постали під питанням.

Ще тривогу додає благодійна організація, зареєстрована у Великобританії, Privacy Internationalпоказав, що деякі розробники менструальних додатків і компанії можуть не дотримуватись вимог щодо конфіденційності та фактично дозволяти використання та поширення конфіденційних даних!

Ось чому розробники з Euki кажуть, що вони серйозно ставляться до конфіденційності. Створений Жінки допомагають жінкам (міжнародна активістська некомерційна організація), цей безкоштовний додаток для репродуктивного здоров’я розроблено з урахуванням конфіденційності. Усе, що ви вводите в Euki, зберігається локально на вашому пристрої, і ваші дані не будуть продані третім особам, зламані чи передані правоохоронним органам.

Завантажити: Euki для Android | iOS (безкоштовно)

Як я знаю, що програма Euki безпечна і не продаватиме мої дані?

Варто знати, як визначити, чи ваш додаток для здоров’я продає ваші особисті дані. Що стосується програми Euki, ми знайшли чіткі сигнали, які дають їй зелене світло, зокрема:

 • Чітка політика конфіденційності. Це чітко зазначено в Політика конфіденційності Euki що розробник не збирає жодної особистої чи іншої інформації від користувачів.
 • В App Store або Google Play нічого не потрібно декларувати. Коли ви завантажуєте Euki зі свого магазину додатків, ви можете побачити короткий виклад методів конфіденційності програми. У Google Play прокрутіть униз до розділу «Безпека даних» або в iOS App Store прокрутіть униз до розділу «Конфіденційність додатків». Тут ви можете побачити підтвердження того, що розробник не збирає жодних даних із програми Euki.
 • Жодних непотрібних запитів на дозвіл. На відміну від інших програм для здоров’я, Euki не запитує дозволу на доступ до вашої камери, мікрофона чи місцезнаходження, тобто він не може стежити за вами.
 • Ви можете встановити PIN-код. Оскільки ваші дані у ваших руках, ви хочете захистити їх, додавши PIN-код захисту, який Euki заохочує вас встановити.
 • Ви можете показати фальшивий екран. Якщо хтось інший попросить вас відкрити програму Euki, ви можете захистити свої дані, ввівши 1111 як PIN-код, щоб відкрити підроблений екран.
 • Ви можете будь-коли видалити свої дані. Ви можете будь-коли видалити відстежені симптоми вручну або автоматично з Euki.
 • Великий палець вгору від *Конфіденційність не включена. Посібник із купівлі Mozilla надає докладний звіт про програму Euki та її функції конфіденційності, отримавши нагороду *Privacy Not Included Best Of Badge за відсутність збору особистих даних.

Додаток Euki забезпечує золотий стандарт захисту даних, не збираючи жодних особистих даних і заохочуючи користувачів контролювати свою конфіденційність.

Як налаштувати програму Euki

Налаштування програми Euki відбувається швидко та просто. Завдяки тому, що ваші дані зберігаються локально, вам не потрібно вводити особисті дані чи контактну інформацію. Просто завантажте Euki та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб почати.

Під час короткого процесу налаштування вас запитають, чи хочете ви додатково захистити свою програму, додавши PIN-код. Коли буде запропоновано, торкніться ВСТАНОВИТИ PIN-код і скористайтеся цифровою клавіатурою, щоб створити пароль. Натисніть НЕ ЗАРАЗ, щоб пропустити цей крок. (Перейдіть на вкладку «Конфіденційність», щоб установити PIN-код у будь-який час.)

Процес налаштування також надасть Умови використання Euki, які ми рекомендуємо прочитати. Торкніться «Погоджуюсь», щоб завершити налаштування та почати користуватися програмою.

Основи користування додатком Euki

Додаток Euki простий у використанні, основні функції організовані у вкладках для швидкої навігації. На цих вкладках ви знайдете такі функції:

 • Цикл: переглядайте підсумок дня та циклу, відстежуйте нові симптоми та отримуйте доступ до налаштувань програми.
 • Календар: переглядайте попередні симптоми та показники в календарі або списку. Тут також можна встановити нагадування.
 • Відстеження: торкніться значка плюс (+), щоб відстежувати симптоми менструального циклу (докладніше про це нижче).
 • Інформація: дізнайтеся про низку пов’язаних тем, від вагітності до сексуальності, і за потреби отримайте підтримку з цих посібників у програмі.
 • Конфіденційність: наша улюблена вкладка, на якій ви можете контролювати свої дані. Перемкніть Установити часте видалення даних або торкніться Видалити всі дані зараз, щоб видалити будь-які зареєстровані дані. Ви також можете встановити PIN-код і отримати доступ до заяви про конфіденційність тут.

Регулярне відстеження менструального циклу може допомогти вам отримати краще уявлення про своє тіло та здоров’я.

Як відстежувати менструацію в додатку Euki

Щоб відстежувати свій менструальний цикл на Euki (і отримувати прогнози менструації, підсумки циклу та іншу статистику), виконайте такі дії:

 • Торкніться кнопки (+) Track.
 • Якщо ви хочете додати симптоми за попередній день, прокрутіть дати у верхній частині екрана, щоб знайти та додати симптоми для іншої дати.
 • Прокрутіть категорії вниз, щоб знайти тип симптому, який ви хочете відстежувати (наприклад, Кровотеча, Емоції, Тіло).
 • Торкніться симптомів, які ви маєте в цей день (наприклад, легкий потік, стрес, здуття).
 • Використовуйте розділ «Примітка», щоб ввести будь-які думки чи почуття.
 • Натисніть «Готово відстеження», щоб зберегти симптоми.
 • Під час відстеження менструації ви можете побачити спливаюче вікно із запитанням, чи хочете ви, щоб симптоми були включені в підсумок вашого циклу та прогнози менструації. Торкніться не цього, щоб виключити, або так, включити його, щоб симптоми відображалися у ваших підсумках.

  Як користуватися додатком Euki, щоб дізнатися про своє здоров’я

  Коли ви продовжуєте відстежувати симптоми протягом менструального циклу, програма Euki почне надавати більше інформації та уявлень про ваше здоров’я. Ви зможете побачити середню тривалість свого циклу, тривалість менструації та будь-які варіації циклу. Це може бути корисним для виявлення будь-яких нерегулярностей, затримки менструацій або незвичайних симптомів, які потім можуть бути представлені вашому лікарю для встановлення діагнозу.

  Ви також можете використовувати Euki для відстеження подій зі здоров’ям. Якщо ви приймаєте оральні контрацептиви (або інші ліки), ви можете скористатися функцією нагадувань (знаходиться на вкладці «Календар»), щоб спонукати вас прийняти ліки вчасно. Ви також можете записувати зустрічі та призначати майбутні зустрічі, щоб відстежувати стан свого здоров’я (ці дані можна додати на вкладці «Відстеження»).

  Якщо вам потрібна допомога чи порада щодо певних сфер вашого здоров’я, перегляньте ресурси на вкладці «Інформація». Незалежно від того, чи є у вас проблеми з вагітністю, ІПСШ або репродуктивним здоров’ям, ви знайдете тут ресурси, телефони допомоги та робочі зошити, які допоможуть вам.

  Ви можете безпечно контролювати своє здоров’я за допомогою програми Euki Period Tracker

  Якщо ви хочете відстежувати свій період, не турбуючись про конфіденційність, то програма Euki — це хороший інструмент. Ви можете безпечно відстежувати свої симптоми та менструальний цикл, не турбуючись, що ваші конфіденційні дані передаються чи продаються.

  Переконайтеся, що PIN-код захистив програму та вживіть інших заходів безпеки на своєму смартфоні, щоб захистити свої дані. Якщо ви стурбовані тим, що хтось прочитає ваші дані в Euki, скористайтеся функцією видалення, щоб стерти локальні дані зі свого смартфона.