Як використовувати потокову передачу ігор GeForce Now на Linux

| | 0 Comments| 5:40 AM
Categories:

Чи знаєте ви, що ви можете використовувати службу потокової передачі ігор Nvidia в Linux? Це правда, але потрібно трохи налаштувати, щоб запрацювати. У цьому посібнику ми розповімо, як отримати потокову передачу ігор GeForce Now на Linux.

Завантаження підтримуваного веб-браузера

На жаль, GeForce Now не працює в Linux через офіційний додаток. Таким чином, єдиний спосіб скористатися послугою – це використовувати підтримуваний веб-браузер. На даний момент найкращим веб-браузером для використання GeForce Now на Linux є Google Chrome.

Вам потрібно буде встановити Google Chrome на комп’ютер з ОС Linux. Google Chrome офіційно підтримується в Ubuntu Linux, Debian Linux, Fedora Linux і OpenSUSE Linux. Його також можна встановити на Arch Linux через AUR.

Встановіть Google Chrome

Щоб встановити Google Chrome на Linux, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Для цього використовуйте Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином.

Як тільки вікно терміналу відкриється, можна розпочати встановлення. Виконайте наведені нижче інструкції з встановлення, які відповідають операційній системі Linux, яку ви зараз використовуєте.

Ubuntu

Щоб встановити Chrome на Ubuntu, почніть з переходу до Веб-сайт Google Chrome. Опинившись там, знайдіть кнопку завантаження та виберіть опцію завантаження пакета «DEB».

  Як встановити модуль PageSpeed ​​від Google на Apache та Nginx на Linux

Після завантаження пакета DEB скористайтеся командою CD, щоб перейти до папки «Завантаження». Звідти скористайтеся командою apt install нижче, щоб налаштувати Google Chrome на Ubuntu.

sudo apt install ./google-chrome-stable_current_amd64.deb

Debian

Chrome працює на Debian, але вам потрібно буде завантажити пакет DEB. Для цього перейдіть до Сторінка завантаження Google Chrome. Потім виберіть опцію «DEB» для завантаження.

Коли процес завантаження буде завершено, скористайтеся командою CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження». Потім встановіть Google Chrome на Debian за допомогою наведеної нижче команди dpkg.

cd ~/Downloads
sudo dpkg -i google-chrome-stable_current_amd64.deb

Нарешті, виправте всі проблеми із залежностями, які могли виникнути під час процесу встановлення.

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Chrome доступний на Arch Linux, хоча й неофіційно. Щоб він працював, вам потрібно буде встановити його через репозиторій користувача Arch Linux. Використовуйте наведені нижче команди, щоб встановити Chrome.

sudo pacman -S git base-devel

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/

makepkg -sri

trizen -S google-chrome

Fedora

Google офіційно підтримує Fedora. Щоб браузер запрацював у вашій системі, почніть з офіційних сторінок Сторінка завантаження Chrome. Опинившись там, натисніть «Завантажити» та виберіть параметр «RPM».

  Як грати в Just Cause 3 на Linux

Використовуючи команду CD, перейдіть до каталогу «Завантаження». Потім скористайтеся командою dnf install, щоб встановити пакет Chrome RPM на вашому комп’ютері.

cd ~/Downloads/
sudo dnf install google-chrome-stable_current_x86_64.rpm

OpenSUSE

Google підтримує OpenSUSE через пакет RPM, який можна завантажити. Щоб встановити його у вашій системі, перейдіть до офіційного сайту Сторінка завантаження Chrome. Потім натисніть на кнопку «Завантажити».

Після вибору кнопки «Завантажити» виберіть параметр «RPM». Коли завантаження буде завершено, скористайтеся командою CD, щоб перейти до папки «Завантаження» вашого комп’ютера.

cd ~/Downloads

Опинившись у папці «Завантаження», скористайтеся командою zipper install, щоб налаштувати Google Chrome на OpenSUSE.

sudo zypper install google-chrome-stable_current_x86_64.rpm

Встановлення спуфера агента користувача

Nvidia чомусь не дозволить користувачам Linux використовувати GeForce Now в будь-якому браузері. Однак, схоже, немає законної причини, оскільки Chrome може повністю відображати ігровий процес.

Вам доведеться встановити розширення Chrome, щоб обійти цей блок, який встановлює Nvidia. Це розширення дозволить вам обманом змусити Nvidia подумати, що ви використовуєте Windows.

Щоб встановити це розширення, перейдіть до Сторінка розширення Google Chrome. Потім натисніть кнопку «Додати до Chrome», щоб встановити спуфер. Після додавання розширення виберіть його, щоб отримати до нього доступ.

Усередині розширення виберіть «Chrome 99», а потім натисніть кнопку «Застосувати (Усі вікна), щоб застосувати новий агент користувача. З цього моменту Nvidia вважатиме, що ви використовуєте Windows.

  Як встановити Libre Office на Linux

Грати в ігри GeForce Now на Linux

З встановленим браузером і підробленим агентом користувача в Chrome ви зможете грати в GeForce Now на Linux. Для цього дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

Крок 1. Перейдіть на сторінку ігор GeForce Now. Опинившись там, створіть обліковий запис. Ви можете створити безкоштовний або платний обліковий запис.

Крок 2: Після створення облікового запису GeForce Now підключіть свій обліковий запис Steam. Ви також можете підключити свій обліковий запис Epic Games (якщо він у вас є). Коли Steam підключено, ваш розділ «Бібліотека» в GeForce Now покаже вам ігри, якими ви володієте, які доступні в службі.

Крок 3: Знайдіть гру, в яку хочете грати, і виберіть її мишею. Щойно ви виберете гру, Google Chrome запустить її на весь екран. Насолоджуйтесь!