Як використовувати наклейки Memoji на iPhone та iPad

| | 0 Comments| 5:10 AM
Categories:

Записування та надсилання відео Memoji – це досить весело. Але чи знаєте ви, що Apple автоматично створює пакет наклейок для кожного персонажа Memoji? Це як Bitmoji, але навіть краще. Ось як використовувати наклейки Memoji на iPhone та iPad.

Спочатку створіть свій Memoji

Оскільки Apple автоматично створює наклейки, вони доступні для використання в додатку Messages та на клавіатурі Emoji. Це означає, що ви можете надсилати наклейки Memoji в будь-який підтримуваний сторонній додаток для обміну повідомленнями (наприклад, WhatsApp).

Все, що вам потрібно для початку, це персонаж Memoji. Ось як створити власного персоналізованого персонажа Memoji за допомогою програми «Повідомлення» на вашому iPhone.

  Як перевірити відсоток заряду акумулятора iPhone X

Як надсилати наклейки Memoji в розмовах iMessage

Спочатку поговоримо про надсилання наклейок Memoji в розмовах iMessage за допомогою програми Messages.

Проведіть пальцем вниз від головного екрана iPhone, щоб відкрити «Пошук у центрі уваги». Звідси знайдіть «Повідомлення» та торкніться значка програми, щоб відкрити програму «Повідомлення».

У програмі Повідомлення торкніться бесіди, щоб вибрати її.

У розмові торкніться програми «Наклейки Memoji» на панелі інструментів над клавіатурою. Це виглядає як обличчя з емодзі серця.

Якщо ви не бачите цих піктограм, торкніться сірого значка магазину додатків (він виглядає як «А») ліворуч від текстової панелі та праворуч від значка камери.

Тепер ви побачите всі доступні персонажі Memoji та Animoji. Виберіть символ «Memoji», який ви хочете використовувати.

  Як додати пресети в Adobe Lightroom

Тут ви можете провести пальцем вгору, щоб розгорнути додаток Memoji Stickers. Прокрутіть усі наклейки та виберіть наклейку, яку хочете надіслати.

Ви побачите наклейку, прикріплену до текстового поля. Ви можете додати повідомлення, якщо хочете. Щоб надіслати наклейку, натисніть кнопку «Надіслати».

Наклейка буде надіслана в розмову iMessage.

Як надсилати наклейки Memoji у сторонніх програмах обміну повідомленнями

Оскільки наклейки Memoji інтегровані безпосередньо в клавіатуру, вони працюють з багатьма сторонніми програмами обміну повідомленнями. WhatsApp є яскравим прикладом.

Щоб надіслати наклейки Memoji за допомогою WhatsApp, відкрийте розмову «WhatsApp» і перейдіть на клавіатуру Emoji, натиснувши кнопку «Emoji» зліва від пробілу.

Тут ви побачите сітку наклейок Memoji на початку розділу «Часто використовувані». Якщо ви їх не бачите, проведіть пальцем ліворуч у режимі перегляду клавіатури, щоб отримати доступ до розділу Часто використовуються.

  Як прискорити свій старий Mac і дати йому нове життя

Тепер, якщо ви раніше використовували наклейки Memoji, ви знайдете деякі з ваших нещодавно використаних наклейок прямо тут. Але щоб побачити всі наклейки, торкніться кнопки «Меню», яка виглядає як «…».

Тут виберіть символ Memoji і проведіть пальцем вгору, щоб побачити всі доступні наклейки.

Торкніться наклейки, яку хочете надіслати.

WhatsApp підготує наклейку. Через секунду він з’явиться безпосередньо в розмові.

Після того, як ви створили свого персонажа Memoji, спробуйте створити власний пакет наклейок WhatsApp!