Як використовувати мультипошук Google на пристроях Android і iPhone

Categories:

Google представив функцію мультипошуку, яка полегшує роботу в Google, дозволяючи шукати в Інтернеті за допомогою тексту та зображень. Мультипошук Google доступний як на пристроях Android, так і на iPhone.

Google завжди дивує вас новими оновленнями, щоб зробити ваше життя легшим, ніж раніше. Протягом багатьох років Google завжди випускав різні оновлення, такі як RankBrain, нейронна відповідність і BERT. Тепер Google запустив останній прорив AI – MUM, який включає мультипошук Google. Це робить пошук у Google більш точним і забезпечує кращі результати пошуку.

Що таке мультипошук Google?

Мультипошук Google дозволяє здійснювати пошук в Інтернеті за текстом і зображеннями, а не просто за пошуковими фразами. Ось приклад

Чи траплялося з вами так, ніби ви щось думали, але не знали назви або не знали, як це описати?

Скажімо, вам потрібен певний тип сукні або будь-яка частина вашого автомобіля, і ви не знаєте, як це описати. Це у вас на голові; ви хочете мати певний колір або розмір.

  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Багатофункціональний пошук Google дозволяє клацати зображення з телефону або завантажувати зображення з галереї. Після цього ви побачите текстове поле та згадаєте свій запит/питання, а потім бум! Ви отримаєте те, що шукали.

Яка основна передумова мультипошуку Google?

У травні 2021 року Google представила MUM- Multitask Unified Model, нове оновлення для функцій Google Lens. MUM використовує штучний інтелект (AI) або NLP для розуміння та аналізу природної мови та використовує мультимодальні дані для відповідей на складні пошукові запитання.

Google MUM може аналізувати дані з багатьох медіаформатів і розуміти різні мови, щоб відповідати на запити. MUM може розуміти аудіо, відео та файли зображень на додаток до тексту.

Наразі він доступний у бета-версії, тому результати пошуку можуть бути дещо нестабільними.

Як отримати доступ до мультипошуку Google на їхніх пристроях Android та iPhone?

Ви можете використовувати мультипошук Google лише за кілька кліків. Це наступні кроки.

  • Відкрийте програму Google на своєму мобільному пристрої (Android або iPhone)
  • Натисніть кнопку в нижньому лівому куті під назвою «Домашня сторінка» на iPhone і знайдіть в Android
  • Тепер натисніть Google Lens у рядку пошуку.
  • Це відкриє камеру. Тут ви можете сфотографувати все, що вам потрібно для пошуку, або завантажити зображення, уже збережене на вашому пристрої.
  • Коли внизу екрана з’явиться меню візуальних відповідностей, проведіть пальцем угору, щоб відкрити його, а потім натисніть «Додати до пошуку» вгорі.
  • Додайте іншу інформацію, наприклад бренд або колір, і повторіть пошук.
  Як увімкнути темний режим у Clubhouse (Android та iPhone)

У яких випадках мультипошук може бути дуже корисним?

Багатофункціональний пошук Google може бути дуже корисним у багатьох випадках, особливо під час онлайн-покупок, коли ви не знаєте назви певних речей. Щоб краще це зрозуміти, розглянемо кілька прикладів.

  • Ви знаходите справді цікавий візерунок на скатертині, і ви хочете мати сорочку так само, як візерунок. Ви не можете визначити шаблон за допомогою тексту, але мультипошук Google все одно допоможе отримати бажані результати за допомогою зображень і тексту.
  • Давайте візьмемо приклад, коли у вас протікає кран, і ви хочете його виправити, замовивши новий клапан, але не знаєте назви. Тепер ви знаєте, що мультипошук Google – це рішення.
  • Багатофункціональний пошук Google також має функції пошуку тексту, місць, покупок, пошуку, ресторанів, перекладу та домашніх завдань.
  Індексувати всі файли внутрішньої пам’яті, включно з ОС [Android]

Те, що ви прочитали вище, це лише початок. Google пропонує ще одну цікаву функцію, щоб покращити ваш пошук: мультипошук Google поблизу мене, який допомагає отримувати найкращі результати пошуку на місцевому рівні.

Ви можете отримати що завгодно: від тапочок до їжі. Скажімо, ви знайшли в Інтернеті зображення спокусливої ​​страви, від якої ви зголоднієте, і ви хочете її з’їсти.

Тепер вам потрібно зайти в мультипошук Google, завантажити зображення та написати текст «Біля мене», і ви знайдете ресторани, які пропонують ту саму страву поруч із вами.

Висновок

Безсумнівно, мультипошук Google є дивовижним оновленням від Google, і ви побачите більше таких оновлень, які вразять вас найближчим часом. Скористайтеся цим чудовим оновленням пошуку Google.

Це сприяє більш природному та інтуїтивному розумінню навколишнього середовища. Незалежно від того, чи є ви частим покупцем в Інтернеті, чи власником малого бізнесу, це принесе вам користь.

Тепер ви можете шукати місця, заклади харчування та запитання з домашнього завдання та перекладати мовами, просто зробивши фотографію або завантаживши зображення з галереї.

Тому,

Продовжуйте шукати в Google!

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?