techukraine.net techukraine.net Як використовувати менеджер досягнень Steam, щоб розблокувати будь-які досягнення

Як використовувати менеджер досягнень Steam, щоб розблокувати будь-які досягнення

| | 0 Comments| 7:35 AM
Categories:

Отже, є досягнення, яке ви хочете розблокувати, але вам не обов’язково стрибати через обручі, щоб розблокувати його. Можливо, це пов’язано з розблокуванням внутрішньоігрового предмета, а може, ви просто хочете отримати незароблені права на похвалу.

Якою б не була причина, ось як за допомогою Менеджера досягнень Steam розблокувати будь-яке досягнення в Steam.

Що таке менеджер досягнень Steam?

Steam Achievement Manager, або SAM, — це програма з відкритим кодом, яка дозволяє користувачеві організовувати та розблоковувати будь-які досягнення, доступні для будь-якої гри на платформі Steam.

Незважаючи на те, що Steam офіційно не схвалений, SAM отримав широке використання з 2008 року, залишаючись функціональним із дуже незначною кількістю оновлень.

Щоб завантажити SAM, відвідайте Сторінка GitHub для менеджера досягнень Steam. Програма завантажується у форматі .zip, тому переконайтеся, що ви знаєте, як розпакувати файли в Windows 10, якщо це те, що ви використовуєте. Якщо ви використовуєте щось інше, наприклад Linux на Steam Deck, є альтернативи, які ми розглянемо пізніше в посібнику.

  Птахи повернулися й отримали нові навички [Review]

Чи можуть мене забанити за використання менеджера досягнень Steam?

Як згадувалося вище, SAM офіційно не підтримується Steam. Залежно від тлумачення, технічно це може суперечити Умовам використання платформи.

Однак Steam ще не публічно прокоментував програму, і ніхто ніколи не повідомляв про заборону в минулому.

Залежно від того, як ви бажаєте використовувати програму, можливо, варто проявити деяку обережність. Ви просто розблоковуєте досягнення для відображення у своєму профілі? Це, мабуть, безпечно. Чи розблокує досягнення предмет у грі, наприклад у Team Fortress 2 або Payday 2? Це трохи складніше.

Вам вирішувати, чи вартий ризик, навіть мінімальний. Якщо так, читайте далі, щоб дізнатися, як використовувати SAM.

1. Початок роботи з менеджером досягнень Steam

Після того, як ви видобули файли, у вас повинні залишитися два виконуваних файли.

Той, який ви шукаєте, називається SAM.Picker.exe. Інший файл .exe, SAM.Game.exe, є фіктивним .exe, який імітує будь-яку гру, для якої ви розблоковуєте досягнення. Переконайтеся, що ви залишили його там, де воно є, і не видаляйте його.

Після того, як ви запустили програму, настав час просканувати та знайти кілька ігор.

2. Скануйте та знайдіть свої ігри

Сканування буде відбуватися автоматично при запуску програми. Це може зайняти до півхвилини, якщо ви запускаєте програму вперше.

  Чи безпечно використовувати додаток CapCut?

SAM має відобразити всі ігри, підключені до вашого облікового запису.

Не бачите гру? Перейдіть до Сторінка SteamDB і знайдіть гру, яку ви шукаєте. Потім ви можете скопіювати та вставити AppID у порожнє поле поруч із «Додати гру». Натисніть ту саму кнопку, і SAM запустить гру, яку ви шукаєте.

Виникли проблеми? Можливо, варто переконатися, що гру встановлено та виявлено в Steam. Щоб отримати додаткову допомогу, перегляньте наш посібник із усунення несправностей у Steam, який не розпізнає встановлені ігри.

3. Знайдіть і виберіть свої досягнення

Давайте подивимося на досягнення для Apex Legends. Вибравши вашу гру зі списку або витягнувши її за допомогою AppID, SAM відкриє список усіх досягнень, доступних для цієї назви.

Це так само просто, як натиснути прапорці біля перелічених досягнень. Ви можете вибрати лише один, кілька або навіть багато, якщо відчуваєте бажання.

Щойно ви це зробите, ви повинні побачити спливаючі вікна досягнень, припускаючи, що Steam зараз запущено.

Якщо він не працює, перевірте свій профіль у Steam, щоб переконатися, що зміни виконано. Будьте обережні з тим, скільки ви розблоковуєте одночасно, оскільки ви можете забити сторінку спільноти Steam сповіщеннями.

  Як змінити своє ім’я в Google Meet

Зауважте, що ви також можете знову заблокувати досягнення за допомогою того самого методу. Натомість просто зніміть вибір із досягнень.

Менеджер досягнень Steam для Steam Deck

Якщо ви користуєтеся Steam Deck, ви все ще можете використовувати цей метод, лише зробивши кілька налаштувань. Вам потрібно переконатися, що ви впоралися з режимом робочого столу на Steam Deck, а потім виконайте кроки з цього посібника з деякими відмінностями.

Ви будете використовувати форк Steam Achievement Manager, створений спеціально для систем Linux. Це означає, що ви можете проігнорувати перший крок щодо файлів .exe і просто запустити програму, але все інше залишиться без змін.

Отримайте це від Сторінка GitHub для SAM Rewritten. Якщо у вас виникли проблеми з основним завантаженням, знайдіть версію, створену спеціально для Steam Decks у розділ коментарів на сторінці GitHub.

Отримайте всі досягнення Steam без особливих зусиль

Завдяки SAM ви матимете миттєвий доступ до будь-яких досягнень без зусиль. Деякі можуть сприймати це як шахрайство, тоді як інші сприйматимуть це як простіший спосіб обійти вимоги до досягнень у грі.

Можливо, для вас справа навіть не в іграх. Можливо, ви просто хочете розмістити яскраві досягнення на сторінці свого профілю Steam.

Якою б не була причина, SAM розблокує будь-яке досягнення, без проблем.