Як використовувати макети Snap у Windows 11

Прив’язка вікон додатків була надзвичайно популярною функцією в Windows. Він був доданий у Windows XP і залишався частиною кожної нової ітерації ОС. Користувачі macOS часто встановлюють програми, щоб повторити цю функцію.

Макети прив’язки в Windows 11

Пристрій вікон здебільшого залишився незмінним. Він працює більш-менш так само, як і коли його вперше було представлено, коли користувачі могли прив’язувати свої вікна до однієї половини або однієї чверті екрана.

У Windows 11 цю функцію було покращено. Тепер користувачі отримують сітку різних комбінацій прив’язки. Коли клацнути позицію на сітці, вікно прив’язується до неї.

  Як виправити IRQL НЕ МЕНШ АБО РІВНО (Помилка BSoD) у Windows 10

Використовуйте макети прив’язки в Windows 11

Щоб використовувати макети прив’язки в Windows 11, виконайте такі дії.

Відкрийте/розгорніть вікно, яке потрібно зробити.
Наведіть курсор миші на кнопку розгортання вікна.
Зачекайте, доки з’явиться накладення макетів прив’язки.
Клацніть блок, до якого потрібно прив’язати вікно.
Повторіть для інших вікон програми.

Макети прив’язки в Windows 11

Увімкнути/вимкнути Snap Layout

Функція Snap Layout чудова. Принцип його роботи схожий на те, як працюють багато популярних програм керування вікнами. Тим не менш, якщо вам не подобається ця функція, ви можете відключити її. Якщо ви намагаєтеся використовувати макет прив’язки, але він не працює, можливо, вам доведеться ввімкнути цю функцію.

  Як додати/видалити програми та файли для запуску системи в Windows 8.1

Відкрийте програму Налаштування за допомогою комбінації клавіш Win+I.
Перейдіть до «Система» зі стовпця ліворуч.
Виберіть Багатозадачність на панелі праворуч.
Щоб увімкнути макети прив’язки, увімкніть параметр Показувати макети прив’язки, коли я наводжу курсор на кнопку розгортання вікна.
Щоб вимкнути макети прив’язки, вимкніть параметр Показувати макети прив’язки, коли я наводжу курсор на кнопку розгортання вікна.

Прив’язуйте вікна за допомогою перетягування

У Windows 11 може бути новий метод прив’язки вікон, але він не видалив метод перетягування для прив’язки вікон. Ви все ще можете клацнути й утримувати рядок заголовка програми та притиснути її до краю екрана.

  Як змінити порядок стовпців у Провіднику файлів у Windows 10

Висновок

Існує багато програм сторонніх розробників, які можуть імітувати Snap Layouts в Windows 11. Однак ця функція аж ніяк не є унікальною концепцією, оскільки тепер вона є системною функцією, користувачам не потрібно буде встановлювати додаткові програми, що завжди краще. У macOS є щось подібне для керування вікнами, але з Big Sur вона все ще не відповідає функції прив’язки в Windows 11. Якщо ви користувач Mac, ви можете встановити сторонні програми, щоб отримати Snap Layouts або Windows 10 -як тріскання.