Як використовувати магічний дизайн Canva для втілення ідей у ​​реальність

| | 0 Comments| 11:25 AM
Categories:

Колись тільки графічні дизайнери могли створювати дивовижні проекти, але з роками це змінилося. Будь-хто може спробувати це завдяки таким платформам, як Canva та YouTube, а також штучному інтелекту.

Magic Design — це відповідь Canva, яка допомагає новачкам створювати магію, не ламаючи голову. Все, що вам потрібно, це ідея або відправна точка, наприклад зображення, і все готово. Дізнайтеся, як втілити свої ідеї в реальність за допомогою інструменту Magic Design від Canva.

Інструмент Canva Magic Design використовує штучний інтелект для втілення ідей у ​​реальність, таким чином прискорюючи процес проектування. Наприклад, ви можете розробити запрошення на весілля, ввівши в підказку «Дизайн запрошення на весілля з чорною краваткою для [bride] і [groom]”. Ви також можете завантажити зображення як відправну точку, і Canva візьме його звідти.

Інструмент відтворює кілька дизайнів, які ви можете налаштовувати та грати з ними, поки не будете задоволені. Загальна ідея Canva полягає в тому, щоб надати кожному можливість проектувати. Як інструмент ШІ, Magic Design виводить це на абсолютно новий рівень.

Це дає змогу витрачати менше часу на «створення» дизайну, наприклад на вибір правильних шрифтів, кольорів і найкращого розташування тексту й об’єктів. Натомість ви можете зосередитися на їх точному налаштуванні, щоб переконатися, що вони саме те, що ви шукаєте. Найкраща частина полягає в тому, що творіння Canva Magic Design налаштовуються, тому кожен дизайн буде унікальним.

  Який вибрати в 2023 році

Будь-хто може використовувати інструмент Canva Magic Design, якщо у нього є уявлення про те, що він хоче створити. Існує два способи створення за допомогою Magic Design.

Завантаження зображення або відео

Використовуйте цей метод, якщо ви хочете створити щось навколо існуючого медіафайлу.

Увійдіть у свій обліковий запис Canva і натисніть вкладку «Домашня сторінка» на бічній панелі. Перейдіть до розділу Meet Magic Studio та натисніть «Завантажити». Виберіть або відпустіть файли та натисніть «Додати до шаблону».

Подумайте про те, щоб додати підказку, щоб допомогти Magic Design отримувати точніші результати та зменшити обсяг роботи з вашого боку. Опишіть, що ви хочете створити, принаймні п’ятьма словами, використовуючи надане текстове поле. Чим описовіше ви будете, тим краще. Canva створить медіа на основі вашої фотографії чи відео та запиту.

У моєму випадку я завантажив відео та сказав Canva «створити мініатюру YouTube про смішні моменти виховання дітей». Як бачите, перший рядок присвячений дизайнам, створеним за допомогою Magic Design.

  Як видалити обліковий запис Plenty of Fish Dating

Натисніть «Усі фільтри» над розділом «Чарівний дизайн» і перегляньте різні категорії на бічній панелі. Тут ви можете вибрати відповідну аудиторію, тему, категорію медіа тощо. Якщо ви маєте на увазі певний вигляд і відчуття, перейдіть до розділів «Стиль» і «Тема» та зробіть свій вибір. Натисніть Застосувати, коли закінчите.

Ви помітите корективи у своєму дизайні на основі ваших виборів. Виберіть найкращий дизайн, натисніть «Налаштувати цей шаблон» і додайте останні штрихи в редакторі.

Не знаєте, куди податися? Наш огляд сторінки редактора Canva для початківців допоможе вам почати роботу.

Введення підказки

Скористайтеся цим методом, якщо у вас немає фото чи відео, які можна використовувати як відправну точку.

На домашній сторінці введіть свою ідею в текстове поле в розділі Meet Magic Studio. Інструменту може знадобитися деякий час, щоб створити ваш дизайн. Я ввів пошуковий запит «Публікація в Instagram про важливість залишатися у формі». Нижче наведено проекти, створені Canva.

Натисніть «Усі фільтри» над розділом «Чарівний дизайн», зробіть вибір відповідно до свого бачення та натисніть «Застосувати». Перегляньте всі запропоновані варіанти дизайну та виберіть той, який вам більше до вподоби. Натисніть «Налаштувати цей шаблон» і пограйте зі шрифтами та іншим у редакторі.

  8 надійних API перевірки номера телефону для вашого наступного продукту

Забули встановити кольори дизайну в попередньому розділі? Не хвилюйтеся; ви можете змінити колірну схему свого дизайну Canva в редакторі.

Користувачі безкоштовного плану Canva мають обмеження до 10 маркерів використання для Magic Design, а користувачі Canva Pro можуть використовувати інструмент без обмежень.

Створюйте магію з Canva

Дизайн не повинен бути складним. Canva вже робить його доступним за допомогою шаблонів, які допоможуть дизайнерам-початківцям розпочати роботу. Однак Magic Design йде далі, щоб допомогти втілити ваші уявні проекти в життя. Якщо ви можете придумати це, ви, ймовірно, зможете створити його за допомогою інструменту Canva Magic Design.