Як використовувати конфіденційний режим у Gmail

Gmail було перероблено, і новий Gmail – це не лише косметичні зміни. Є нові функції, які були додані до служби електронної пошти, і ще багато нових функцій. Незабаром у Gmail з’явиться функція прогнозування тексту, яка дозволить вам вибирати запропоновані слова для автозаповнення повідомлення. Наразі найновіша функція, яка зараз доступна, — це конфіденційний режим у Gmail.

У конфіденційному режимі Gmail повідомлення електронної пошти, яке ви надсилаєте, закінчується через певний період часу. За замовчуванням цей період часу становить 1 тиждень, однак ви можете встановити інший період. Конфіденційне повідомлення може мати додатковий рівень безпеки, за допомогою якого одержувач повинен ввести пароль, який надсилається йому у вигляді SMS. Доступність цієї функції обмежена країною, тому не всі, хто отримує конфіденційний режим у Gmail, зможуть нею користуватися.

  Як перевірити, чи є у вас процесор Skylake або Kaby Lake

Конфіденційний режим у Gmail

Відкрийте Gmail і натисніть кнопку «Написати» у верхньому лівому куті. Унизу ви повинні побачити новий значок із замком та годинником. Натисніть його.

Відкриється нове вікно, де ви можете вказати термін дії повідомлення. Ви маєте заздалегідь встановлені періоди часу; один день, один тиждень, один місяць, один рік і п’ять років. Ви не можете встановити час доби, коли термін дії повідомлення закінчується. Щоб додати пароль, виберіть опцію «SMS-код». Якщо ваше повідомлення має більше одного одержувача, ви повинні ввести номер телефону для кожного одержувача. SMS-код-пароль, який потрібен вашому одержувачу, щоб розблокувати повідомлення, буде надіслано на введений вами номер, тому переконайтеся, що він правильний.

  Як зберегти веб-сайт у форматі PDF на iPhone та iPad

Ось і все. Ви можете надіслати повідомлення, і, якщо хочете, ви можете скасувати його протягом 30 секунд. Якщо пізніше ви зрозумієте, що надіслали повідомлення не тій людині, ви можете натиснути кнопку «Відкликати доступ» у надісланому повідомленні та зупинити відкриття одержувача.

Конфіденційні листи не відкриваються в інтерфейсі Gmail. Ви отримаєте повідомлення в Gmail, але коли ви його відкриєте, вам доведеться натиснути другу кнопку, щоб переглянути повідомлення в новій вкладці. Якщо ви відкликаєте доступ до повідомлення, електронний лист не зникне зі скриньки вхідних одержувачів, однак, коли вони натиснуть посилання на повідомлення всередині листа, Gmail повідомить їм, що вони не мають доступу до повідомлення.

  Як користуватися кімнатами підгруп Google Meet

Доступ до повідомлення скасовується без розбору для всіх одержувачів повідомлення. Ви не можете скасувати доступ одній особі та дозволити іншим людям переглядати його. Ви можете поновити доступ пізніше.