techukraine.net techukraine.net Як використовувати компоненти циклу в Microsoft Teams для полегшення співпраці

Як використовувати компоненти циклу в Microsoft Teams для полегшення співпраці

Categories:

Ефективні інструменти для співпраці – це потреба часу. Проте впровадження додаткових інструментів іноді може призвести до ще більшої плутанини, а не розбавити її. Щоб вирішити цю проблему, багато платформ додають нові функції співпраці в програмі.

Microsoft Teams, яка вже широко використовується для внутрішніх комунікацій, представила компоненти Loop для подальшого спрощення спільної роботи. Якщо ви відстежуєте виконання завдань, проводите опитування чи спільно пишете вміст, компоненти Loop допоможуть вам.

Ось як ви можете використовувати компоненти Loop у своїй програмі Teams для покращеної співпраці.

Що таке компоненти циклу в Microsoft Teams?

Компоненти циклу — це модулі в Microsoft Teams, які забезпечують спільну роботу. Ви можете спільно редагувати ці компоненти з іншими користувачами в чаті Teams, де надається спільний доступ до компонента.

  Як створити випадковий текст в Microsoft Word

Ви можете редагувати компоненти безпосередньо та переглядати зміни інших користувачів у режимі реального часу. Loop пропонує такі типи компонентів для спільної роботи:

 • Маркірований список
 • Контрольний список
 • Нумерований список
 • Абзац
 • Таблиця
 • Таблиця голосування
 • Список завдань
 • Як створити компоненти циклу

  Створення компонентів Loop є простим; ви можете зробити це безпосередньо з чату Teams. Ось як:

 • Перейдіть до потрібного вікна чату, де є ваші співавтори. Якщо у вас ще немає такого, створіть груповий чат із потрібними колегами.
 • У вікні повідомлення чату виберіть піктограму Компоненти циклу. З’явиться список доступних компонентів.
 • Виберіть потрібний компонент циклу. Вибраний компонент тепер вставлено у ваше нове повідомлення.
 • Введіть вміст.
 • Нарешті натисніть «Надіслати», щоб надіслати повідомлення в чаті. Тепер інші учасники чату можуть редагувати вміст.
 •   14 найкращих велотренажерів для дому та здоров’я

  Ви також можете використовувати @, щоб згадати людей у ​​вмісті компонента. Це корисно для списків завдань, де ви можете додавати виконавців до завдання або коли вам потрібно попросити певних людей внести свій внесок у вміст.

  Як редагувати компоненти циклу

  Як згадувалося раніше, компоненти Loop можна легко редагувати всередині. Просто клацніть повідомлення, що містить компонент, опустіть курсор у місце, яке потрібно редагувати, і почніть вводити текст.

  • Введіть /, щоб вставити такі елементи, як дати, згадки, зображення та навіть інші компоненти циклу.
  • Введіть //, щоб додати коментар.

  Як надати спільний доступ до компонентів циклу

  Створення компонента Loop у чаті Teams автоматично надає доступ до нього всім учасникам групового чату. Ви можете перевірити поточний доступ компонентів і змінити їхні дозволи, перейшовши до налаштувань спільного доступу.

  Щоб поділитися наявним компонентом Loop в іншому чаті, натисніть «Копіювати посилання», перейдіть до іншого вікна чату та вставте скопійоване посилання як нове повідомлення. Ви також можете поділитися скопійованим посиланням з іншими програмами Office.com, такими як Outlook і Whiteboard.

    Подарункові коди Girls X Battle 2: скористайтеся зараз

  Як керувати компонентами циклу

  Компоненти циклу зберігаються як файли .loop у вашому OneDrive. Ви можете відкривати, шукати, редагувати, видаляти та відновлювати ці файли, як і будь-який інший файл OneDrive. Отже, якщо ви перемістите папку у своєму OneDrive, компоненти Loop можуть перестати працювати залежно від дозволів для нового розташування.

  У Teams, клацнувши назву компонента Loop із гіперпосиланням, ви зможете перейти до його розташування OneDrive.

  Поєднайте свою команду з компонентами циклу

  Компоненти циклу в Microsoft Teams є свідченням того, як найпростіші інструменти можуть значно впливати на співпрацю в реальному часі. Чому б не спробувати й підвищити продуктивність своєї команди за допомогою компонентів Loop?