Як використовувати коди Google Meet для приєднання до зустрічі

Зустрічі Google Meet легко створювати та приєднуватися. Ви можете використовувати Google Meet з обліковим записом Google або без нього. Так само будь-хто, кого ви запросите на зустріч, може приєднатися до неї, незалежно від того, ввійшли вони в обліковий запис Google чи ні.

Код Google Meet

Посиланнями Google Meet також відносно легко поділитися. На відміну від посилання на зустріч у Zoom, посилання на зустріч Google Meet набагато менше і розбито на розділи, щоб їм було легше ділитися або вводити.

Коди Google Meet

Код Google Meet складається з десяти символів. Він відповідає шаблону 3-4-3, і кожен розділ розділений дефісом, що полегшує читання та введення.

Визначте код Google Meet

Код Google Meet можна ввести у веб-програмі Google Meet або в мобільних програмах. Посилання не обов’язково потрібно вводити повністю.

Якщо ви не впевнені, що таке код Google Meet для зустрічі, дотримуйтесь інструкцій.

Якщо ви створили нове посилання на зустріч, частина, яка йде після .com/, є кодом зустрічі. У наведеному нижче прикладі код зустрічі: yfz-aivq-qrg

https://meet.google.com/yfz-aivq-qrg

Використовуйте код Google Meet

Отримавши код, ви можете використовувати його, щоб приєднатися до зустрічі.

у веб-програмі Google Meet;

Відвідати Google Meet.
Клацніть всередині поля Введіть код або псевдонім.
Введіть код.
Натисніть Enter, і ви зможете приєднатися до зустрічі.

Щоб використовувати код у програмах Google Meet для iOS або Android, виконайте ці дії.

Відкрийте Google Meet.
Торкніться Приєднатися до зустрічі.
Введіть код у поле.
Торкніться Приєднатися.

Коли ви вводите код, переконайтеся, що ви також вводите дефіси. По суті, код є частиною URL-адреси зустрічі. Це полегшує читання коду, але це не означає, що дефіс марний.

Якщо ви турбуєтеся про те, що посилання або зустріч не захищені, оскільки вони не зашифровані, нічого не можна зробити. У Google Meet немає параметра пароля, але організатор зустрічі має можливість дозволити або заборонити вхід тому, хто намагається увійти на зустріч.

Висновок

Код Google Meet дуже схожий на ідентифікатор зустрічі, який Zoom надає користувачам. На відміну від Zoom, Google Meet виконує це за допомогою посилання. Посилання Google Meet не зашифровано, як посилання Zoom, оскільки пароль не задіяний. Ось чому посилання працює як посилання і до нього додається простий для введення код.