Як використовувати клавіатуру Windows на Mac

| | 0 Comments| 11:05 AM
Categories:

Ви можете використовувати практично будь-яку клавіатуру зі своїм iMac, Macbook або Mac Mini. Хоча Apple має власні фірмові клавіатури, як дротові, так і бездротові, вона не обмежує вас у їх використанні. Якщо у вас немає клавіатури Apple або ви застрягли у використанні стандартної клавіатури, призначеної для ПК з Windows, вона буде працювати так само добре. Можливо, вам доведеться повідомити своєму Mac, що ви використовуєте іншу клавіатуру, і знадобиться невелика кількість проб і помилок, щоб з’ясувати, які клавіші Ctrl і Command, але це все. Ось як ви використовуєте клавіатуру Windows на Mac.

Визначте нову клавіатуру

Підключіть клавіатуру Windows/звичайну клавіатуру до Mac. Звичайна клавіатура, проводова чи бездротова, підключатиметься до Mac без додаткового програмного забезпечення. macOS автоматично попросить вас ідентифікувати нову клавіатуру, яку ви підключили, але якщо це не так, ви можете змусити її розпізнати нову клавіатуру.

  Як виправити ПОГАДНУ ІНФОРМАЦІЮ СИСТЕМИ (Помилка BSoD) у Windows 10

Відкрийте «Системні налаштування» та виберіть «Клавіатура». Натисніть Змінити тип клавіатури. Це відкриє вікно ідентифікації клавіатури. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб допомогти macOS розпізнати вашу клавіатуру.

Клавіші-модифікатори Mac

На клавіатурі Windows/загальної ПК клавіатури-модифікатори Mac є такими;

Клавіша Windows/Пуск: клавіша Command

Клавіша Shift: клавіша Shift

Клавіша Ctrl: клавіша керування

Клавіша Alt: клавіша Option

У деяких дуже рідкісних випадках клавіші Command і Option можна поміняти місцями.

Визначте ключі

Якщо у вас є клавіатура, на якій ви не можете розпізнати всі клавіші, вам слід дати Тестер клавіатури спроба. Відвідайте його на своєму Mac і торкніться клавіш на клавіатурі. Загалом ця програма визначить, яка у вас клавіатура. Коли ви торкаєтеся клавіші, вона повідомить вам, яку клавішу ви натиснули. Це корисно, якщо ви використовуєте звичайну клавіатуру або якщо ви ввімкнули розкладку клавіатури, яку ви не впізнаєте або не пам’ятаєте додати.

  Де знаходиться панель завдань у Windows 11

Стандартні клавіатури ідеально працюють з iMac та Mac Minis. Власники Mac часто вважають, що менша компактна версія клавіатури Apple є контрпродуктивною, і вибирають використовувати звичайні клавіатури, які мають окрему цифрову панель, клавіші Home, End тощо. Apple виробляє більші клавіатури, але це дешевший варіант, якщо вам не хочеться витрачати занадто багато грошей на обладнання.

Також зростає ринок механічних клавіатур, які Apple ще не розпочала виробництво. Якщо вам подобається ваш Mac, але вам потрібна механічна клавіатура, єдиним варіантом може бути клавіатура, створена для ПК з Windows.