techukraine.net techukraine.net Як використовувати картки Amiibo в «Animal Crossing: New Horizons»

Як використовувати картки Amiibo в «Animal Crossing: New Horizons»

| | 0 Comments| 2:30 PM
Categories:

Animal Crossing: New Horizons дає можливість отримати бажаного сільського жителя за допомогою amiibo, колекційного предмета, який ви можете придбати у Nintendo та різних сторонніх торговельних посередників. Використовуючи amiibo, вам не доведеться полювати на улюблених мешканців.

Як отримати картку Amiibo

Фігурки Amiibo та картки amiibo — це аксесуар, який можна придбати для окремих ігор Nintendo, який додає додаткові функції та доповнення чи інші переваги. Використовуючи amiibo, ви можете отримати нові вбрання, бонуси чи інші веселі бонуси.

Найпростіший спосіб отримати картку amiibo Animal Crossing – це через Etsy, і вони досить недорогі — близько 10 доларів США або менше, якщо ви купуєте їх у комплекті. Ви також можете придбати їх безпосередньо через Nintendo, але вони, як правило, дорожчі.

Отримавши картку amiibo для мешканця села, якого ви хочете, запустіть Animal Crossing: New Horizons на Nintendo Switch і підіть до кіоску в Resident Services. Фігурки Amiibo коштують трохи дорожче, але обидва їх можна використовувати з кіоском всередині Resident Services.

Переконайтеся, що кемпінг розблоковано

Перш ніж ви зможете запросити мешканця села на свій острів за допомогою нової картки amiibo, ви повинні мати доступ до табору на вашому острові. Кемпінг буде розблоковано після того, як ви пройдете гру, незабаром після того, як буде побудована будівля Resident Services.

  Як вимкнути повноекранне попереджувальне повідомлення Firefox

Після того, як ви виберете місце для нового кемпінгу, Том Нук або Ізабелла почнуть оголошувати, коли в кемпінг залишиться новий житель. Відвідування відбуваються випадково, і відвідувач завжди буде випадковим. Поговоривши з відвідувачем табору кілька разів, ви зможете переконати його переїхати до вашого табору. Однак, якщо ваш острів переповнений, ви повинні вибрати сільського жителя, щоб замінити його відвідувачем.

Ось все, що вам потрібно знати про кемпінг і набір нових персонажів.

Підключіть картку Amiibo

Тримайте картку amiibo в руках і виберіть опцію «Запросити туриста» у кіоску Resident Services. Прочитайте підказки та виберіть «Продовжити», коли будете готові.

Коли з’явиться запит, тримайте картку amiibo трохи над правим контролером Joy-con. Це займає лише лічені секунди, щоб зареєструватися на Nintendo Switch.

Після цього кіоск підтвердить ім’я сільського жителя картки amiibo і ще раз запитає, чи не бажаєте ви запросити мешканця села в кемпінг вашого острова. Виберіть «Так!» продовжувати. Ваш екран буде блимати білим, а на екрані з’явиться символ картки amiibo. Тут ви можете запросити їх до свого табору.

Після того, як вони приймуть своє запрошення, персонаж amiibo негайно з’явиться в таборі вашого острова, якщо на ньому вже немає відвідувачів. Якщо в таборі вже присутній випадковий відвідувач, то наступного дня у вашому таборі з’явиться персонаж amiibo.

  Як «Alexa Guard» вашого Echo може захистити ваш дім

Переконуйте відвідувача Amiibo переїхати на ваш острів

Якщо попросити персонажа-амібо відвідати ваш острів один раз, він не переконає його переїхати. Замість цього ви повинні запросити їх у кемпінг кілька разів і виконати численні запити на рецепти DIY, щоб нарешті переконати їх переїхати.

Відвідувач попросить кілька рецептів DIY, що чудово, оскільки ви потенційно можете додати більше рецептів DIY до своєї колекції! Якщо вони попросять рецепт DIY, який у вас немає розблокованого, не хвилюйтеся — вони дадуть вам рецепт безкоштовно.

У вас є час до наступного ранку, щоб дати відвідувачеві рецепт, який він сам попросив. Після того, як ви зробите рецепт DIY, поверніться в кемпінг і віддайте його.

Відвідувач подякує і нагородить вас подарунком. Якщо ви більше говорите з ними, ви можете попросити їх переїхати. Однак вони не приймуть запрошення на ваш острів, якщо ви не запросили їх у табір кілька разів — це може зайняти від двох до трьох днів .

Персонаж amiibo піде наступного ранку, але ви можете запросити його назад скільки завгодно разів. Після кількох днів запрошення персонажа amiibo на свій веб-сайт і виконання його запитів на виготовлення, вони будуть готові поговорити з Resident Services.

  Помічник груп вкладок робить керування вкладками у Firefox доступнішим

Після того, як вони приймуть ваше запрошення, персонаж amiibo переїде на ваш острів. Якщо у вас є відкрита земля, вони почнуть рухатися вже наступного дня. Однак, якщо ваш острів переповнений, ви можете вибрати, яким жителям ви хочете замінити персонажа amiibo.

Випадкові відвідувачі кемпінгу випадковим чином вибиратимуть, кого замінити на вашому острові, тому використання картки amiibo — ідеальний спосіб наповнити ваш острів улюбленими жителями села Animal Crossing, тому що ви можете вибрати, якого сільського жителя замінити на своєму острові.

Якщо ви передумаєте в середині цього, легко сказати ні — просто натисніть «B» на правому контролері Joy-con, щоб скасувати. Після того, як ви виберете, з яким жителем села вести переговори, у вас все ще є можливість змінити свою думку. У вас є кілька шансів, тому не бійтеся ними скористатися.

Після того, як ви вибрали, з яким жителем села вести переговори, і виберете «Так!» коли житель кемпінгу підтвердить ваше рішення, це ваш останній шанс, і немає шляху назад.

Житель села, якого ви вирішили виїхати, негайно почне пакувати речі в той же день і виїде наступного дня. Обов’язково попрощайтеся з ними перед від’їздом!