techukraine.net iOS Як використовувати Карти Google у ярликах Siri на iOS 12

Як використовувати Карти Google у ярликах Siri на iOS 12

| | 0 Comments| 3:34 PM
Categories:

Apple Maps значно покращився з моменту його появи, але він ще не готовий конкурувати з Google Maps. Apple стала дещо гнучко, дозволяючи користувачам використовувати Google Maps замість власного додатка Maps. Тепер ви можете, наприклад, використовувати Google Maps у CarPlay. Цілком зрозуміло, що ви також повинні мати можливість використовувати Карти Google у ярликах Siri, які вимагають отримати маршрут або щось подібне.

Хоча ви можете використовувати Карти Google у ярликах Siri, деякі користувачі можуть не бачити опції використовувати їх замість Apple Maps, навіть якщо додаток Google Maps встановлено на їхній iPhone. Якщо це так, виправити досить просто.

Карти Google у ярликах Siri

Якщо ярлики Siri не дозволяють вибрати Карти Google у ярлику, це означає, що на вашому телефоні не встановлено додаток Apple Maps. Чомусь Siri Shortcuts потребує встановлення програми Apple Maps, щоб запропонувати Google Maps як альтернативну програму. Це дивна вимога, враховуючи, що програму Карти користувачі можуть видалити зі свого iPhone, якщо не збираються її використовувати. Щойно ви завантажите програму на свій телефон, Карти Google почнуть відображатися в ярликах Siri.

  Як шукати фотографії за датою або об’єктом в iOS 10

Після встановлення Apple Maps на свій телефон ви побачите опцію програми Maps App для дій, які дозволяють використовувати інші сторонні програми для карт. Для деяких дій, таких як отримання поточного місцезнаходження або пошук місцевої компанії, не існує можливості вибрати, який додаток використовувати для пошуку інформації, що є соромом. У Google Maps експоненціально кращий список компаній, ніж у Apple Maps.

Програму Apple Maps потрібно зберігати на телефоні, навіть якщо ви ніколи нею не користуєтеся. Після того, як ви знову встановите його, ви помітите, що отримаєте більше дій, пов’язаних із картою та розташуванням, які можна використовувати в ярлику в програмі Ярлики. Це дуже імовірно, оскільки iOS все ще певною мірою покладається на офіційний додаток Карти для роботи з даними про місцезнаходження. Можливо, він зможе надсилати інформацію сторонньому додатку для карт, але для цього йому потрібен посередник для передачі повідомлення, і саме цим є програма Карти.

  Перейти з iOS 9.1 Beta на офіційну версію iOS 9

Це справедливо для інших програм для карт, які ви можете використовувати в ярлику Siri. Наприклад, якщо ви хочете використовувати Waze замість Google Maps, вам потрібно встановити додаток Apple Maps на вашому телефоні на додаток до програми Waze.