Як використовувати живу голосову пошту на вашому iPhone

| | 0 Comments| 6:55 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Live Voicemail показує транскрипцію вхідного голосового повідомлення в реальному часі, щоб ви могли вирішити, відповісти на нього чи передзвонити пізніше.
 • Оперативна голосова пошта ввімкнена за замовчуванням в iOS 17, але ви можете вимкнути її в програмі «Налаштування».
 • Якщо виклик здається важливим, ви можете відповісти на нього, коли абонент залишає голосове повідомлення, натиснувши кнопку «Підхопити».

За допомогою Live Voicemail ви можете переглядати транскрипцію вхідного голосового повідомлення під час розмови абонента, що дає вам можливість попередньо переглянути його повідомлення та можливість негайно відповісти на дзвінок, якщо він терміновий. Ми пояснимо, як увімкнути та вимкнути цю зручну функцію, і покажемо вам, як максимально використати живу голосову пошту на вашому iPhone.

Як використовувати живу голосову пошту для читання тексту вхідних голосових повідомлень у реальному часі

Коли функцію Live Voicemail увімкнено, ваш iPhone транскрибуватиме вхідну голосову пошту під час її запису та показуватиме транскрипцію в реальному часі на екрані блокування. Якщо ви налаштували голосову пошту на своєму iPhone, функція Live Voicemail дозволяє швидко вирішити, чи потрібно відповідати на виклик.

Як увімкнути та вимкнути голосову пошту

Голосову пошту в режимі реального часу ввімкнено за замовчуванням в iOS 17 і новіших версіях. Якщо вам цікаво, як вимкнути (і знову ввімкнути), виконайте такі дії:

  8 програм для керування контрактами для оптимізації робочого процесу
 • Відкрийте програму «Налаштування» та натисніть «Телефон».
 • Натисніть елемент «Голосова пошта в прямому ефірі».
 • Увімкніть або вимкніть перемикач, щоб увімкнути або вимкнути функцію.
 • Як переглядати голосові повідомлення в реальному часі

  Щоб переглянути голосову пошту в реальному часі, коли вона транскрибується, просто подивіться на екран вхідного дзвінка. Ваш iPhone відображатиме текст у реальному часі в центрі екрана, між ім’ям абонента та кнопками відповіді та відхилення.

  Якщо ваш iPhone заблоковано, вам потрібно буде натиснути «Торкніться, щоб переглянути», щоб розблокувати свій iPhone і переглянути стенограму в реальному часі. Якщо ви використовуєте іншу програму на своєму iPhone, ви побачите сірий індикатор голосової пошти на банері вхідного дзвінка або на динамічному острові.

  Як вручну надіслати виклик на живу голосову пошту

  Якщо ви отримуєте вхідний дзвінок і дозволяєте йому дзвонити, він автоматично перейде до голосової пошти. Однак якщо ви хочете негайно надіслати його на Live Voicemail, а не чекати, ви можете зробити це кількома способами:

  • Натисніть кнопку блокування на вашому iPhone двічі, щоб відхилити дзвінок і надіслати його на голосову пошту.
  • Торкніться червоної кнопки «Відхилити» у сповіщенні про вхідний виклик.
  • Торкніться кнопки голосової пошти на екрані вхідного виклику.

  Що можна робити за допомогою голосової пошти в реальному часі на вашому iPhone

  Тепер давайте розглянемо, як переглядати пряму транскрипцію вхідної голосової пошти, відповідати на дзвінок під час голосової пошти та переглядати минулі живі голосові повідомлення в програмі Телефон.

    Опануйте візуальне оповідання за допомогою Lucidchart

  Перегляньте транскрипцію голосової пошти в реальному часі

  Основною перевагою функції голосової пошти в реальному часі є її зручність. Ви можете швидко поглянути на те, що говорить абонент, навіть якщо ви не можете відповісти в даний момент. Ви побачите розшифровку прямо на екрані блокування свого iPhone, тому ви можете просто підняти телефон, щоб розблокувати за допомогою Face ID і переглянути його.

  Якщо розшифровка показує, що дзвінок терміновий, ви можете відповісти на нього відразу. Це також корисно у випадках, коли вам дзвонить співробітник компанії, і для того, щоб передзвонити йому, потрібно знати додатковий номер, очікувати в режимі очікування або переміщатися в автоматичному меню телефону.

  Транскрипція голосової пошти в реальному часі генерується на вашому iPhone, а не через онлайн-сервери, тож ви можете відчувати себе комфортно, знаючи, що вміст вашої голосової пошти залишається приватним.

  Відповідайте на дзвінок, поки хтось залишає живе голосове повідомлення

  Поки ваш iPhone відображає стенограму голосової пошти в режимі реального часу, ви все ще маєте можливість відповісти на дзвінок. Щоб відповісти на дзвінок, натисніть зелену кнопку «Підхопити».

  Якщо відповісти на дзвінок, запис голосової пошти негайно припиняється, а ваш iPhone збереже вже записане на вкладці «Голосова пошта» в програмі «Телефон».

  Збережіть живу голосову пошту, щоб переглянути її пізніше

  Вам не потрібно робити нічого конкретного, щоб зберегти живу голосову пошту. Кожна оперативна голосова пошта автоматично зберігається на вкладці «Голосова пошта» програми «Телефон» разом з іншими повідомленнями голосової пошти, які там зберігаються. Ви можете торкнутися голосової пошти, щоб переглянути збережену транскрипцію або прослухати аудіозапис.

    Як створити папки програми в Gnome Shell

  Обмеження живої голосової пошти

  Незважаючи на зручність і простоту, які роблять Live Voicemail чудовим вибором для багатьох користувачів iPhone, все ж є деякі обмеження, про які слід пам’ятати. Навіть із потужними чіпами в останніх моделях iPhone транскрипція в реальному часі може мати незначну затримку. Якщо хтось залишить дуже коротке голосове повідомлення, ви можете пропустити можливість переглянути розшифровку або натиснути кнопку «Підняти», перш ніж він закінчить розмову та покладе трубку.

  Тим часом, якщо ви сподівалися на додаткові функції, як-от попередньо встановлені або навіть згенеровані штучним інтелектом відповіді, які можна було б швидко надіслати як відповідь, ви могли бути розчаровані простою реалізацією Apple.

  Жива голосова пошта також може спричинити проблеми з деякими функціями оператора. Наприклад, Verizon попереджає що користувачі повинні вимкнути голосову пошту в прямому ефірі, якщо вони хочуть використовувати такі функції, як умовна переадресація викликів і голосова пошта для передачі тексту. Якщо у вас є інші проблеми, ми показали, як вирішити проблеми з голосовою поштою iPhone.

  Зараз голосова пошта в прямому ефірі доступна лише в США та Канаді.

  Голосова пошта в реальному часі – це зручна функція, яка полегшує визначення того, чи потребує вхідний дзвінок вашої негайної уваги. Використовуючи цю функцію, ви можете зменшити відволікання від нетермінових дзвінків, залишаючись доступними для важливих.