Як використовувати жест подвійного дотику на будь-якому Apple Watch

Подвійний дотик — одна з найкращих функцій Apple Watch Ultra 2 і Series 9. Ви можете звести великий і вказівний пальці, щоб переміщатися в watchOS, коли інша рука зайнята. Але чи знаєте ви, що можете виконати цей жест на старих моделях Apple Watch?

Це вірно; вам не потрібно купувати Apple Watch Series 9 або Ultra 2, щоб випробувати цю функцію. Хоча наведені нижче методи не зовсім збігаються з функцією Double Tap, яку рекламує Apple, це чудовий спосіб випробувати, що таке ця функція.

Використання подвійного дотику з AssistiveTouch

Незважаючи на те, що функція AssistiveTouch призначена в першу чергу для людей з різними кінцівками, вона, безперечно, зручний інструмент, якщо ваші руки зайняті. Завдяки своїй цільовій аудиторії його можна налаштувати набагато краще, ніж Double Tap, що дозволяє керувати годинником за допомогою рухів рук і жестів.

Він використовує гіроскоп Apple Watch, оптичний датчик пульсу та акселерометр. Щоб використовувати AssistiveTouch, ваш Apple Watch має працювати під керуванням watchOS 8 або новішої версії. Ось як використовувати Double Tap, увімкнувши AssistiveTouch на Apple Watch:

 • Почніть із запуску програми «Налаштування» на Apple Watch.
 • Прокрутіть униз і натисніть Доступність.
 • Тепер прокрутіть вниз до розділу Motor і торкніться AssistiveTouch.
 • Увімкніть AssistiveTouch і переконайтеся, що налаштування жестів руками внизу також увімкнено.
 • Увімкнувши жести рукою, ви можете налаштувати дію наступних жестів: щипки, подвійні щипки, стиснення та подвійне стискання. Перш ніж почати використовувати один із цих жестів, ви повинні зробити Жест активації, щоб активувати його.

  Хоча за замовчуванням встановлено значення Double Clench, ви можете налаштувати його, прокрутивши вниз до налаштування Жест активації в меню Жести руками. Якщо ви бажаєте використовувати ці жести без жесту активації, ви можете вимкнути його, натиснувши «Немає».

  Використання подвійного торкання з швидкими діями

  Ще один спосіб використовувати Double Tap на старіших Apple Watch — увімкнути швидкі дії, функцію, яка дозволяє виконувати певні завдання, зводячи два пальці разом.

  Хоча ця функція схожа на AssistiveTouch, це порівняно спрощена її версія, оскільки вона дозволяє керувати Apple Watch лише одним жестом. Однак ця простота робить його більш схожим на функцію Double Tap.

  Щоб увімкнути швидкі дії на Apple Watch, перейдіть у Налаштування > Спеціальні можливості > Швидкі дії. Натисніть Увімкнути, щоб почати використовувати функцію.

  Відразу спробуйте Double Tap

  Якщо ви коли-небудь опинитеся в ситуації, коли ви не можете торкнутися екрана Apple Watch, обидва наведені вище способи допоможуть вам взаємодіяти з носієм за допомогою простих жестів руками.

  Хоча AssistiveTouch і Quick Actions є чудовими способами керувати вашим Apple Watch за допомогою простих жестів, вони не такі надійні, як функція Double Tap. Ми помітили, що функція подвійного торкання є більш надійною завдяки потужному чіпу S9 у моделях Apple Watch 2023 року.