Як використовувати жести рук для виклику реакції під час відеодзвінків FaceTime

| | 0 Comments| 12:25 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple дозволяє запускати реакцію за допомогою жестів, щоб покращити віртуальні зустрічі. Вони працюють не лише у FaceTime, а й у сторонніх додатках для відеодзвінків.
  • Реакція включає в себе сердечка, великі пальці вгору, феєрверки, великі пальці вниз, дощ, повітряні кульки, конфетті та лазери. Кожен жест запускає унікальний ефект доповненої реальності.
  • Ви можете вимкнути реакції для програм на вашому iPhone, iPad або Mac, щоб уникнути їх випадкового запуску під час важливих або офіційних відеодзвінків.

Набридли мемодзі та фільтри одним дотиком? Apple пропонує новий спосіб брати участь у ваших віртуальних зустрічах віч-на-віч із реакцією. Ви можете використовувати різні жести для запуску ефектів доповненої реальності у FaceTime та інших програмах для відеодзвінків.

Давайте розглянемо, що таке реакції, хто їх може використовувати, усі доступні жести руками та як вимкнути функцію, коли вона вам не потрібна. Незалежно від того, користуєтеся ви iPhone, iPad чи Mac, ми допоможемо вам.

Що таке реакції та які пристрої їх підтримують?

Реакції — це ефекти доповненої реальності, які викликаються певними жестами рук. Вони з’являються у ваших відеодзвінках, коли ваша камера розпізнає ці жести. Реакції є одним із крутих ефектів, які можна використовувати у FaceTime, але вони також працюють в інших програмах, таких як WhatsApp і Google Meet.

Щоб використовувати реакції за допомогою жестів рук, вам потрібен один із наведених нижче пристроїв із принаймні iOS 17, iPadOS 17 або macOS Sonoma:

  • iPhone 12 або новіше
  • iPad Pro 11 дюймів (3-го покоління та новіші)
  • iPad Pro 12,9 дюймів (5-го покоління та новіші)
  • iPad Air (4-го покоління та новіші)
  • iPad mini (6-го покоління)
  • iPad (10 покоління)
  • Apple silicon Mac (M1 MacBook Air і новіші)
  10 найкращих автоматичних годівниць для котячих дитинчат

Загалом, вам потрібен iPhone або iPad із чіпом A14 Bionic або новішим процесором, щоб випробувати реакції. Якщо ваш Mac має чіп Intel, ви можете використовувати підтримуваний iPhone як веб-камеру, щоб використовувати реакції під час відеодзвінків.

Хто може бачити реакції під час відеодзвінків?

Хоча ваші пристрої мають відповідати наведеним вище критеріям, щоб використовувати реакції за допомогою жестів, сумісний пристрій не потрібен, якщо користувач просто хоче переглянути реакції, додані іншою стороною до відеодзвінка.

Це означає, що навіть якщо ваша сім’я чи друг користуються пристроєм Android або iPhone з iOS 16 і старіших версій, вони все одно можуть бачити 3D-ефекти, які активуються з вашого боку.

Використовуйте ці жести, щоб викликати реакцію під час відеодзвінків

Тепер давайте розглянемо вісім реакцій, які можна викликати жестами рук. Типи жестів однакові для iPhone, iPad і Mac.

Реакції ввімкнено за замовчуванням, тому все, що вам потрібно зробити, це зробити один із наведених нижче жестів, щоб з’явився ефект доповненої реальності.

1. Сердечка

Реакція серця – це чудовий спосіб привітати члена сім’ї, близького друга чи партнера під час відеодзвінка. Це також більш виразний спосіб попрощатися, коли ви завершуєте розмову.

Двома руками сформуйте серце. Між вашими руками серія червоних сердечок повільно пливтиме вгору та геть.

  10 найкращих систем управління грантами для неприбуткових організацій [2023]

2. Великий палець вгору

За допомогою цієї реакції ви можете поставити «лайк», якщо хтось поділиться хорошою ідеєю чи пропозицією.

Просто підніміть один великий палець. Тривимірне зображення «великого пальця», що міститься у бульбашці з думками, схожій на піктограму соціальних мереж, з’явиться поруч із вашим.

3. Феєрверк

Реакція феєрверку чудово підходить для урочистих подій. Ви також можете використовувати його в перебільшеній, жартівливій формі, коли робите компліменти.

Тримайте два великі пальці вгору одночасно. Ваш екран стане на відтінок темнішим, і навколо вас з’являться барвисті феєрверки.

4. Великий палець вниз

Щось не працює або не зовсім подобається? Ця реакція дозволяє поставити «не подобається», щоб висловити незгоду.

Щоб активувати його, утримуйте великий палець вниз. Тривимірний ефект виглядає так само, як піднятий великий палець, але перевернутий.

5. Дощ

Під час відеодзвінка реакція на дощ виражає розчарування, роздратування або втому, допомагаючи вам легко оцінити неідеальні ситуації.

Тримайте два великі пальці вниз одночасно, щоб штормовий дощ заповнив ваш екран.

6. Повітряні кульки

Подібно до феєрверків, ви можете використовувати реакцію повітряних кульок для позитивних, святкових заходів. Це також добре для днів народжень та інших віртуальних вечірок.

Зробіть жест перемоги або миру однією рукою. Дивіться, як яскраві повітряні кулі різного розміру злітають навколо вас, навіть закриваючи ваше обличчя!

7. Конфетті

Це ще одна святкова реакція. Зробіть жест перемоги або миру обома руками, щоб на вас посипалося конфетті.

8. Лазери

Остання реакція має дві цікаві версії. Іноді ви побачите лазерну кулю з ефектами диму. Іншим разом це будуть лазерні промені, що йдуть навколо вас.

  Як завантажити файли в Microsoft Teams

Щоб активувати будь-який з них, зробіть знак роги (або знак «камінь на») обома руками.

Як вимкнути реакції на вашому iPhone, iPad або Mac

Реакції — це весело, коли ви берете участь у невимушеній розмові з сім’єю та друзями, але якщо ви боїтеся, що можете випадково викликати їх під час робочої зустрічі, ось як вимкнути їх, щоб уникнути непотрібного появи 3D-ефекту.

Щоб вимкнути реакцію на iPhone або iPad, вам потрібно спочатку здійснити відеодзвінок. Потім перейдіть до Центру керування, натисніть «Ефекти» та зніміть прапорець «Реакції».

Однак зверніть увагу, що це вимикає реакції лише в цьому конкретному додатку. На даний момент немає способу вимкнути реакції для всіх програм. Наприклад, якщо ви не хочете, щоб 3D-ефекти заважали вашим зустрічам Zoom, вам доведеться повторити наведені вище кроки під час виклику Zoom знову.

Щоб вимкнути реакцію в певній програмі Mac, спочатку почніть відеодзвінок у цій програмі. Потім клацніть зелену піктограму Відео на панелі меню та зніміть прапорець Реакції. Коли його вимкнено, значок зміниться із зеленого на сірий. Повторіть кроки, якщо ви хочете вимкнути функцію в іншій програмі.

Покращуйте свої відеодзвінки за допомогою реакції

Реакції – це жвавий спосіб зробити відеодзвінки з родиною та друзями веселішими та приємнішими. На даний момент ви можете використовувати прості жести рукою, щоб викликати загалом вісім різних 3D-ефектів у своїх відеодзвінках.

Не хвилюйтеся, якщо у вас офіційний відеодзвінок. Ви можете легко вимкнути реакції, щоб запобігти випадковій появі цих привабливих ефектів і перериванню вашої розмови.