Як використовувати Додайте свою наклейку в Instagram Story

Categories:

Історія Instagram має інший світ всередині Instagram. Вони вимагають менше зусиль, ніж звичайний пост в Instagram, зберігаються протягом 24 годин і є найкращими для взаємодії. Ви дізнаєтеся, хто переглядав вашу історію в Instagram. Ви можете безпосередньо взаємодіяти з історією, додаючи реакції або текст до неї. Крім того, ви можете використовувати історії в Instagram, щоб регулярно публікувати оновлення та свої думки щодо поточних питань або рекламувати те, що ви хочете, щоб ваші послідовники перевірили. А щоб зробити взаємодію більш прямою та особистою, Instagram запустив нову функцію «Додати своє» в історію Instagram. Ви можете створити ланцюжок історій Instagram за допомогою функції «Додати свої». Але як додати в Instagram цей стікер Add Yours? Якщо ви шукаєте поради про те саме, залишайтеся з нами до кінця! Ми запропонували вам корисний посібник, який допоможе вам зрозуміти, як зробити «Додати своє» в Instagram і шукати «додати своє».

Як використовувати Додайте свою наклейку в Instagram Story

Додати свої наклейки мають різні переваги взаємодії. Вони покращують загальний досвід, щоб залучити та зробити взаємодію більш особистою. Якщо ви хочете збільшити свою зацікавленість і збільшити видимість свого профілю, ви можете додати в Instagram цю наклейку «Додайте своє». Ви можете просто виконати пошук на сторінці «Додати своє» та почати створювати такі історії. Про те, як додати свій в Instagram, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке наклейка «ДОДАТИ СВОЄ» в Instagram Story?

Add Yours — це наклейка, яку можна додати в історію Instagram, щоб безпосередньо спілкуватися зі своїми підписниками. Історія в Instagram містить багато наклейок, як-от опитування, вікторини та запитання, але «Додати своє» відрізняється від решти. З інших стікерів ви можете запитати думку своїх підписників в Instagram, додавши їхні власні історії. За допомогою «Додайте своє» ваші підписники можуть додавати медіа до історії. Таким чином, це стає ланцюжком історій Instagram.

  Як створити опитування історії в Instagram

Незважаючи на те, що історія триває 24 години, цей ланцюжок історій IG продовжує їх доти, доки люди не перестануть реагувати на наклейку «Додайте своє». Таким чином, це покращує досвід взаємодії в історіях Instagram. Поки існує ланцюжок історій, можна знайти оригінальну історію, яка створила ланцюжок. Таким чином, ця опція також покращує видимість вашого облікового запису Instagram. Якщо ви хочете додати цю наклейку в Instagram, вона доступна в розділі «Наклейки» історії Instagram. Далі в цій статті ви крок за кроком дізнаєтесь, як шукати в «Додати своє» та як це зробити в Instagram.

Як працює наклейка «Додати свою»?

Наклейка «Додати своє» проста у використанні. Щоразу, коли ви хочете спілкуватися зі своїми підписниками більш інтерактивно, ви можете використовувати цю наклейку та додати історію в Instagram.

Наклейка «Додати свою» схожа на будь-яку іншу наклейку Instagram Story. Істотна відмінність цієї наклейки полягає в тому, що для взаємодії з історією ви також створюєте історію у відповідь. Таким чином, створюється ланцюжок історій в Instagram. Замість простої текстової відповіді ви можете додавати фотографії за допомогою наклейки «Додайте своє». Отже, коли ви додаєте медіафайли та натискаєте «Надіслати», у Instagram створюється нова історія, якою ділиться ваш обліковий запис. Людина, яка створила історію, отримає сповіщення про це.

Так починається ланцюжок історій в Instagram. Просто виконайте пошук у розділі «Додати своє» в історії Instagram, додайте наклейку та в одному рядку напишіть інструкцію, яку люди мають додати до цієї наклейки, коли побачать її.

Що я маю додати в Instagram?

Основна мета наклейки «Додати своє» в Instagram — допомогти у взаємодії з вашими підписниками. Інтерактивний досвід покращується, якщо ви використовуєте цю наклейку та додаєте історію в Instagram. Немає правил щодо того, що ви можете, а що не можете розміщувати на Add Yours. Все зводиться до вашої мети з наклейкою.

  • Якщо ви маєте вплив, ви можете спілкуватися зі своїми підписниками, запитуючи у них ідеї щодо нового контенту.
  • Якщо ви бізнесмен, ви можете запитати своїх підписників про їхні больові точки.
  • Або ви можете просто повеселитися з друзями.

Можливості наклейки «Додайте свою» безмежні. Тож використовуйте його для створення спільноти або взаємодійте з однією такою історією та станьте частиною спільноти, якої ви завжди хотіли.

Як знайти та використати наклейку «ДОДАТИ СВОЮ» в Instagram Story?

Якщо ви хочете збільшити взаємодію з підписниками, наклейка «Додайте своє» може бути дуже ефективною для вашого бренду. Якщо вам цікаво, як додати свою в Instagram, це дуже простий процес. Давайте розберемося, як знайти наклейку «Додайте свою» і як додати історію в Instagram.

  Як видалити пропозиції в Instagram

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. У верхньому лівому куті натисніть Ваша історія, як показано нижче.

3. Торкніться піктограми Галерея в нижньому лівому куті та виберіть потрібну фотографію чи відео з галереї телефону.

Примітка. Ви також можете зробити знімок або записати відео з екрана камери.

4. Відредагуйте історію за допомогою доступних опцій редагування.

5. Торкніться піктограми наклейок.

6. Торкніться наклейки ДОДАТИ СВОЄ, щоб вибрати її.

7. Введіть потрібний запит у відповідному полі та натисніть Готово.

Примітка. Ви також можете торкнутися піктограми кубика, щоб створити випадковий запит.

8. Торкніться значка стрілки «Далі».

9. Виберіть «Ваша історія» та натисніть «Поділитися» > «Готово», щоб успішно опублікувати історію у своєму обліковому записі IG.

Як додати свій в Instagram?

У історії Instagram є наклейка «Додайте своє», за допомогою якої можна створити ланцюжок історій Instagram. Якщо ви сумніваєтеся щодо того, як додати своє в Instagram, виконайте наведені вище дії, щоб дізнатися.

Чому наклейка «ДОДАТИ СВОЮ» відсутня або не відображається?

Додайте своє вже деякий час є популярною наклейкою. Усі використовують цю функцію. Люди створюють власну історію «Додайте свою», щоб почати ланцюжок історій. Або вони приєднуються до інших. Якщо ви не можете скористатися наклейкою «Додати своє», причини можуть бути такими:

  • Наклейка «Додати свою» ще не доступна у вашому регіоні
  • Застаріла програма IG
  • Помилка або технічний збій у додатку IG

Як ви шукаєте на Додати свій?

Якщо ви хочете використовувати наклейку «Додати свою» та додати історію в Instagram, ви можете зробити це за кілька простих кроків. Вам не потрібно робити нічого додатково, щоб додати наклейку «Додати своє», оскільки вона доступна лише в розділі наклейок історій Instagram, як показано раніше в цій статті. Ви можете ввести Add Yours у рядку пошуку та торкнутися наклейки в результатах.

Як знайти своє популярне додавання в Instagram?

Якщо додати наклейку «Додати своє» до історії в Instagram, вам буде запропоновано написати підказку. Підказка – це не що інше, як заява про заклик до дії. Він розповідає глядачам вашої історії в Instagram, що робити, коли вони бачать наклейку «Додайте своє». Якщо ви хочете використовувати наклейку, але не знаєте, що спонукає до написання, для цього теж є рішення.

Коли ви додаєте наклейку «Додайте своє», також з’являється значок кубика. Якщо ви торкнетеся кубика, ви побачите, що порожнє поле для написання підказок заповнено випадковими підказками, автоматично запропонованими Instagram. Це найбільш часто використовувані популярні підказки, якими користуються користувачі Instagram. Отже, якщо ви коли-небудь заплутаєтеся з ідеєю підказки, торкніться кубика та використовуйте потрібні підказки. Продовжуйте натискати кубик, доки не знайдете потрібні підказки.

  Як зняти позначку з допису в Instagram

Як додати свій в Instagram із чужої історії?

Наклейка Add Yours створює ланцюжок історій. Якщо ви натрапили на таку історію і хочете внести свій внесок, зробити це дуже просто. Приєднання до ланцюжка історій потребує менше зусиль, тому що вам не потрібно починати з нуля та думати про підказку. Давайте подивимося, як ви це зробите самі.

1. Відкрийте потрібну історію, до якої ви хочете додати свою, у додатку IG.

2. Натисніть «Додати свій».

3. Торкніться піктограми зйомки, щоб зробити потрібний знімок.

4. Потім натисніть «Надіслати» > «Поділитися» > «Готово», щоб поділитися своєю історією в ланцюжку.

Чому я не можу використовувати функцію «Додати своє» в Instagram?

Add Yours — це наклейка, яку можна використовувати у своїй історії IG. Можливо, ви бачили цю наклейку в історіях інших людей, але коли ви натискаєте на неї, нічого не відбувається. Або коли ви шукаєте в опції аксесуарів, ви не бачите наклейку. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, можливо, це пов’язано з однією з наведених нижче причин.

Як знайти інших людей, які додають вас в Instagram?

Замість того, щоб починати Add Yours з нуля, ви також маєте можливість приєднатися до ланцюжків історій інших людей. Якщо ви стежите за кимось, і вони створили таку історію, ви можете знайти все це в списку історій у верхній частині вашої стрічки. Якщо такої активної історії немає, неможливо знайти таку історію за допомогою наклейки «Додайте свою». У цьому випадку вам доведеться почати власний. Якщо ви не знаєте, що підказує написати, додаючи свою історію «Додати свою», ви можете скористатися піктограмою кубика внизу. Торкніться його, і Instagram запропонує різні підказки, які ви можете використовувати для створення Додати свою історію.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як додати своє в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.