Як використовувати диспетчер пам’яті Steam для швидкого керування іграми

| | 0 Comments| 4:40 PM
Categories:

Steam нарешті має функцію керування сховищем, яка нам потрібна протягом тривалого часу. Щоб його знайти, потрібно трохи роздивитися, але минули часи використання зовнішніх програм або пошуку на форумах, у відео та неоднозначних веб-сайтах, щоб ви могли перемістити гру, не пошкодивши її.

Ось як користуватися Steam Storage Manager і зручно керувати своїми іграми.

Що таке Steam Storage Manager?

Новий Steam Storage Manager починався як бета-версія, випущена для кількох користувачів у середині 2021 року. Нарешті вона була випущена для всіх у вересні того ж року. Це єдиний інструмент, який Steam був потрібен найдовше.

Нарешті ви можете легко уявити, скільки місця займає кожна гра, і сортувати їх. Також дуже легко переміщувати або видаляти ігри масово, маючи можливість вибирати кілька ігор одночасно. Вам не потрібно мати справу з папками \SteamLibrary, де ігри іноді мають назви папок, що відрізняються від імен самої гри.

Більше не потрібно використовувати Steam Mover і сподіватися, що передача файлів пройде добре, або шукати в безлічі навчальних посібників на YouTube, щоб просто перемістити гру, не порушуючи файли та не потребуючи повторного завантаження.

Це величезне покращення, і після десятиліть існування Steam усі знають, що це запізніло. Можливість візуалізації, переміщення та додавання папок і файлів у простіший та інтуїтивно зрозуміліший спосіб — це мінімум, але ми цінуємо, що нарешті це маємо.

  Пояснення щодо тестування системи за п’ять хвилин [With Examples]

Як відкрити менеджер сховища Steam

Незважаючи на те, що новий Steam Storage Manager чудовий, до нього все одно важко дістатися. Більшість людей ще навіть не знають про його існування. Однак коли ви дізнаєтеся, де його знайти, це буде важко забути. Ось два способи відкрити Steam Storage Manager.

1. Відкрийте Steam Storage Manager через налаштування Steam

Саме меню налаштувань Steam також досить важко знайти (дуже дивний спосіб робити речі, Valve). Однак ви могли відкрити його раніше, якщо спробували встановити обмеження швидкості завантаження. Просто подивіться у верхній лівий кут і натисніть Steam > Налаштування > Пам’ять.

2. Відкрийте Steam Storage Manager на сторінці завантажень

Якщо ви вже перебуваєте на сторінці завантажень Steam, угорі праворуч під кнопкою закриття вікна також є гвинтик. Натисніть це, і ви перейдете прямо до розділу завантажень на сторінці налаштувань.

Як і на зображенні в попередньому розділі, ви знайдете розділ «Сховище» під розділом «Завантаження».

Перебуваючи на сторінці завантажень, ви можете перевірити, як збільшити швидкість завантаження Steam, щоб вам не довелося так довго чекати, щоб почати гру.

Як додати нову папку або диск бібліотеки Steam

Додати нову папку Steam Library досить легко. Ви можете додати нову папку бібліотеки Steam на тому ж диску або на новому диску. Просто клацніть назву диска у верхній частині розділу «Сховище» та натисніть «Додати диск».

  Як змінити номер телефону на Amazon

Ви можете вибрати диск, щоб автоматично додати до нього папку \SteamLibrary, або ви також можете натиснути «Дозволити мені вибрати інше розташування».

Це відкриє Провідник файлів, і ви зможете вибрати, до якого диска чи папки ви хочете додати нову папку бібліотеки Steam. Це навіть не обов’язково внутрішній диск, ви можете використовувати зовнішній диск, щоб зберігати свої ігри Steam і грати прямо з зовнішнього диска!

Якщо у вас лише один диск і вам потрібен простір для додаткових ігор, але ви не хочете видаляти завантажені, подивіться, як звільнити місце на диску в Windows 10. Ми майже впевнені, що ви можете звільнити місце з місць, які ви не знав, що ти можеш звільнити.

Як встановити папку або диск бібліотеки Steam за замовчуванням

Встановлення папки за замовчуванням чудово підходить для зручності, оскільки вам не потрібно буде вибирати, куди буде ваша гра щоразу, коли ви її завантажуєте. Швидше за все, ви вже встановили папку за замовчуванням для своїх ігор Steam, але якщо вам потрібно встановити іншу папку, оскільки вона заповнена, ось як ви можете це зробити:

Додавши новий диск як місце призначення бібліотеки Steam, виберіть цей диск. Праворуч від довгої панелі прогресу клацніть три крапки та натисніть Зробити за замовчуванням. Біля назви диска має з’явитися зірочка, яка вказуватиме на те, що це ваш диск за умовчанням.

  15 прикладів команд tar для системних адміністраторів і розробників

Як перемістити ігри Steam в іншу папку

Тепер, коли ви додали новий диск або папку бібліотеки Steam, ви можете перенести деякі ігри, якщо плануєте виконати міграцію. Це дуже легко зробити за допомогою нового менеджера сховища, і це займає лише кілька клацань.

По-перше, виберіть ігри, які ви хочете перенести, натиснувши порожнє поле праворуч від кожної гри. Коли ви виберете хоча б одну гру, кнопка «Перемістити та видалити» засвітиться. Натисніть Перемістити, і з’явиться спливаюче вікно.

Коли з’явиться спливаюче вікно «Перемістити вміст», ви зможете вибрати, куди перемістити гру Steam. Зауважте, що відображатимуться лише ті диски, усередині яких є існуюча папка бібліотеки Steam. Якщо ні, поверніться до додавання нової папки або диска бібліотеки Steam, щоб було показано, де ви хочете її розмістити.

Керуйте своїми іграми Steam правильно

Раніше керувати іграми та папками Steam було дуже складно. Ми здивовані тим, що Valve представила цю функцію лише у 2022 році, цілих 19 років після її випуску.

Незважаючи на те, що ця функція давно назріла, і Steam уже багато років потребує оновлення інтерфейсу користувача, ми раді, що вона нарешті тут. Нам більше не доведеться мати справу з такою кількістю головних болів і додатками сторонніх розробників, щоб просто керувати і переміщувати ігри Steam.