Як використовувати віджет ChatGPT на Android

Додаток ChatGPT від OpenAI тепер пропонує віджет для пристроїв Android. Ви можете додати його на головний екран і швидко вводити підказки за допомогою зображень, тексту, голосу або запитів у режимі розмови. Ми покажемо вам, як його додати та використовувати.

Перш ніж продовжити, вам потрібно оновити програму ChatGPT для Android — якщо у вас версія, старша за 1.2024.052, ви не зможете створити цей зручний віджет головного екрана. Наразі існує лише один варіант віджета ChatGPT: варіант 4×2.

Щоб додати віджет, виконайте наведені нижче дії, але зауважте, що вони можуть дещо відрізнятися від пристрою до пристрою:

  Як вимкнути всі датчики вашого телефону Android одним дотиком
 • Розблокуйте пристрій і довго натисніть порожнє місце на головному екрані.
 • Виберіть «Віджети» з параметрів внизу.
 • Торкніться панелі пошуку та введіть «ChatGPT».
 • Натисніть і утримуйте віджет ChatGPT і перетягніть його в потрібне місце на головному екрані.
 • Віджет ChatGPT дозволяє вводити будь-який запит одним дотиком. Щоб ввести текстовий запит, торкніться поля «Повідомлення» у віджеті ChatGPT і почніть вводити підказку.

  Ви можете торкнутися значка камери або зображення для запиту зображення, але вам потрібно оновити підписку до ChatGPT Plus, щоб це працювало. Ви також можете торкнутися значка мікрофона, щоб вводити підказки голосом, або значка навушників, щоб перейти в режим розмови.

    Виправте помилку Android No Command

  Де б ви не торкнулися віджета, ваш пристрій Android запустить програму ChatGPT на весь екран. На жаль, здається, що віджет — це не що інше, як ярлик для відкриття та використання програми ChatGPT на вашому мобільному пристрої в її поточному стані. Кращим було б мінімалістичне накладання чат-бота AI.

  З іншого боку, вам не потрібно витрачати час на пошук програми ChatGPT на вашому пристрої Android. Однак для віджета ChatGPT може знадобитися додаткове місце на головному екрані, особливо якщо ви вже додали кілька віджетів або програм Android. Але ви завжди можете додати нову сторінку головного екрана, щоб створити для неї більше місця.

    Грайте в ігри Windows на своєму iPad або планшеті Android