Як використовувати вказівки для вирівнювання об’єктів PowerPoint

| | 0 Comments| 12:37 AM
Categories:

Якщо у вас є кілька зображень на слайді, ви можете вирівняти об’єкти як по горизонталі, так і по вертикалі для більш професійного вигляду. Доступні напрямні та лінії сітки, які допоможуть вам вирівняти об’єкти вручну, а також є варіанти автоматичного вирівнювання об’єктів. Давайте подивимося, як це робиться.

Вирівнювання об’єктів вручну

У цьому прикладі на слайді є три об’єкти. Наведіть вказівник на перший об’єкт і перетягніть його вгору або вниз за допомогою миші. Коли об’єкт буде відцентрований по горизонталі та вертикалі, відобразиться напрямна.

Ви також можете використовувати напрямні та лінії сітки, щоб допомогти вам вирівняти об’єкти. На вкладці «Перегляд» натисніть «Напрямки». Потім з’являться дві пунктирні лінії — одна вирівняна за горизонтальним центром слайда, а інша — за вертикальним центром.

  Як приручити лисицю в майнкрафт

Крім того, ви можете ввімкнути лінії сітки, які допоможуть вам вирівняти об’єкт в іншому місці на слайді. На вкладці «Вид» натисніть «Лінії сітки». Потім відобразиться більше пунктирних ліній, щоб допомогти вам вирівняти об’єкти. Ви можете перетягувати свої об’єкти та використовувати лінії сітки, щоб вирівняти їх відповідно.

У цьому прикладі ми перемістили кожен з трьох об’єктів вгору, щоб вирівняти їх за допомогою найвищої горизонтальної лінії сітки:

Автоматичне вирівнювання об’єктів

Тепер давайте подивимося, як автоматично вирівнювати об’єкти. Спочатку виділіть усі об’єкти, які потрібно вирівняти. Якщо він складається з усіх об’єктів на вашому слайді, ви можете натиснути Ctrl+A, щоб вибрати все. Щоб вибрати конкретні об’єкти, клацніть на першому об’єкті, щоб вибрати його. Потім, утримуючи клавішу Shift, клацніть на інших об’єктах, щоб вибрати їх по черзі. У цьому прикладі ми вибрали три зображення, і ми хотіли б вирівняти всі по горизонталі і вертикалі.

  Як редагувати відео на вашому iPhone або iPad

На вкладці Формат натисніть кнопку «Вирівняти». Як бачите, у вас є команди для вирівнювання слайдів по горизонталі (верхня група), по вертикалі (друга група) і для їх розподілу (що робить їх на рівній відстані один від одного). Тут ми вирівнюємо наш вибраний об’єкт по вертикалі вздовж їх середини.

Це вирівняло всі виділені об’єкти по вертикалі. Тепер ми хочемо переконатися, що вони розташовані на однаковій відстані один від одного, тому, коли всі три об’єкти все ще виділені, ми повертаємося до цього меню та вибираємо команду «Розподілити по горизонталі».

Ось остаточний результат із вирівнянням усіх зображень як по горизонталі, так і по вертикалі.

  7 найкращих десклетів для робочого столу Cinnamon

І це все!