Як використовувати ваш Google Home Hub як цифрову фоторамку

| | 0 Comments| 3:06 PM
Categories:

Google Home Hub є винятковим для керування розумними будинками, перевірки погоди та новин, а також налаштування будильників або таймерів. Але якщо ви не налаштували Ambient Display для показу ваших фотографій, ви втрачаєте одну з його найкращих функцій.

Google Home Hub – це більше, ніж голосовий помічник

Можливо, ви досить часто використовуєте голосові команди зі своїм Google Home Hub, але це нехтує головною особливістю, яка відокремлює Hub від інших пристроїв Google Home — дисплеєм. Дисплей Home Hub може показувати вам погоду, відтворювати новини з відео, пропонувати покрокові інструкції щодо рецептів, керувати розумними лампами і навіть відтворювати відео YouTube. Але одна з найкращих функцій Home Hub, режим зовнішнього відображення, з’являється лише тоді, коли ви не використовуєте концентратор.

З Home Hub Google представив датчик освітлення «Ambient EQ», який дозволяє пристрою змінювати яскравість і колірну температуру, щоб найкраще працювати з поточним середовищем. По суті, Hub повинен виглядати добре незалежно від того, в якій кімнаті ви його помістили. Важко переоцінити, наскільки добре це працює, але ви майже поклянетеся, що дивитеся надруковану фотографію, а не на екран.

Отже, коли ви не працюєте з Google Home Hub (а це, ймовірно, більшість часу), чому б він не показував ваші фотографії? Подумайте про ці цифрові фоторамки десятирічної давності — тільки в цьому випадку кінцевий продукт не страшний.

Якщо у вас є кілька Home Hub, ви навіть можете дозволити їм показувати один і той самий набір фотографій, не додаючи їх по черзі на кожен пристрій — ваші фотографії просто потрібно зберігати в Google Photos. Ви навіть можете вибрати, які люди та домашні тварини відображатимуться у вашому Hub.

  Запишіть скрінкаст на своєму iPhone без Mac або джейлбрейка

Завантажте свої зображення в Google Photos

Щоб переглянути свої фотографії на Home Hub, потрібно завантажити їх у Google Фото. Однак, якщо ви хочете просто побачити красиве мистецтво, ви можете перейти до ввімкнення Ambient Mode на своєму Google Home Hub.

Якщо ви ще цього не зробили, почніть із завантаження своїх фотографій Google Photos. Цілком можливо, що всі фотографії, які вас цікавлять, уже є, особливо якщо ви використовуєте телефон Android для фотографування. Але якщо ви цього не зробили, почніть з відвідування Google Photos і ввійти за допомогою свого облікового запису Google. Потім завантажте будь-які зображення, які ви хочете відобразити на своїх Hubs. Ви можете зробити це з Google Photos iPhone і Android додаток також, але якщо у вас уже є всі фотографії на комп’ютері, ви можете завантажити все відразу з браузера.

Після завантаження фотографій натисніть на рядок пошуку у верхній частині екрана (ліворуч від кнопки Завантажити). Ви побачите ряд облич — натисніть їх і позначте ці обличчя, щоб згрупувати фотографії за людьми. Це стане в нагоді пізніше, якщо ви хочете, щоб у вашому Google Home Hub відображалися певні люди (наприклад, члени сім’ї чи домашні тварини).

Знайдіть час, щоб ідентифікувати людей на кількох фотографіях, особливо дітей, які можуть мати фотографії на різних етапах життя. Спочатку Google може не розпізнати людину у віці чотирьох років, а потім у віці шести років як одну й ту саму людину, але якщо ви позначите кожну людину однаковим іменем, вона запропонує об’єднати зображення. Продовжуйте робити це, і, зрештою, Google навчиться та точно відображатиме дітей, коли вони ростуть, навіть якщо ви не визначили певні фотографії. Вражаюче, ми також бачили, як Google розпізнає людину з прихованим обличчям на основі одягу, який вона одягнена. Google називає цю функцію Live Albums, і вона не обмежується Google Home Hub. Ви також можете поділитися цими альбомами з родиною та друзями за допомогою програми Google Фото.

  Як використовувати розділений екран Microsoft Teams на нарадах

На жаль, групування облич ні доступний у Великобританії, Іллінойсі чи Техасі.

Увімкніть режим навколишнього середовища на вашому Google Home Hub

Ви встановите режим навколишнього середовища на кожному Google Home Hub, який у вас є. Спершу відкрийте програму Google Home на телефоні, прокрутіть до свого пристрою Google Home і торкніться його значка над написом «Play Music». У цьому прикладі ми використовуємо Hub під назвою Kitchen Display.

Якщо у вас є параметр Персоналізувати навколишнє середовище в нижньому лівому куті, торкніться цього. В іншому випадку торкніться меню додаткових параметрів (яке виглядає як три вертикальні точки), а потім виберіть «Налаштування режиму навколишнього середовища».

На наступному екрані ви виберете, що відображати, коли ваш Google Home Hub перебуває в режимі навколишнього середовища — Google Photos, Художня галерея, Повноекранний годинник або Експериментальний. Google Photos витягуватиме фотографії з ваших альбомів Google Photos; Художня галерея показуватиме вибрані Google зображення, як-от образотворче мистецтво, зображення, створені NASA, зображення міст тощо. Повноекранний годинник саме так і звучить; ви завжди побачите циферблат годинника. Experimental витягуватиме зображення з ваших пов’язаних облікових записів Facebook або Flickr (враховуючи, що це експеримент, це може змінитися).

У цьому прикладі ми виберемо Google Photos для перегляду наших особистих фотографій.

Якщо у вас є альбоми, ви можете вибрати їх. Крім того, ви можете спробувати «Останні основні моменти», які будуть покладатися на алгоритми Google для показу цікавих фотографій, які ви нещодавно зробили. На жаль, штучний інтелект може навчитися чогось, але він їх не розуміє, тому це може призвести до дивних результатів, наприклад колажів із зразків килимів.

У цьому прикладі ми торкнемося «Вибрати сім’ю та друзів» і виберемо чотирьох людей, які потрібно виділити. Коли ви виберете людей, яких хочете показати, Google створює новий альбом під назвою Сім’я та друзі, який ви можете використовувати в інших центрах Google Home. Торкніться стрілки назад у верхньому лівому куті, щоб вийти з цього екрана, коли ви зробили свій вибір.

  Як завантажити всі фотографії з розмови в Месенджері

На жаль, оскільки він покладається на групування облич, функція альбому Сім’я та друзі є недоступний у Великобританії, Іллінойсі чи Техасі.

Тепер, коли ми повернулися до налаштувань Ambient Mode, прокрутіть униз, щоб знайти додаткові параметри налаштувань. Тут ви можете вмикати та вимикати дані про погоду, час і особисті фотографії. Перші два, погода і час, зрозумілі самі за себе. Персональні дані фотографії додають на дисплей позначку, яка пояснює, з якого альбому надійшла фотографія та кому вона належить (якщо ви ділитеся своїми фотографіями Google).

Якщо ви встановите для параметра «Особиста курація фотографій» значення «Лише живі альбоми», Google спробує вилучити будь-які розмиті або погано експоновані фотографії. Якщо залишити параметр «Усі альбоми», відображатимуться всі фотографії, хороші та погані. Під цими параметрами ви знайдете швидкість слайд-шоу. Ми рекомендуємо встановити це значення на одну хвилину, але виберіть те, що вам найбільше подобається. Виберіть варіанти, які ви віддаєте перевагу, і торкніться стрілки назад у верхньому лівому куті.

Ви закінчили! Вам потрібно буде повторити ці кроки для будь-яких інших центрів Google Home у вас. Якщо ви хочете використовувати той самий список людей, які ви вибрали вище, виберіть альбом «Друзі та родина» замість параметра «Вибрати сім’ю та друзів». Подивіться на свою роботу і дивуйтеся, як гарно виглядають ваші фотографії на цьому дисплеї. Коли ви вимикаєте світло в кімнаті, ваш Home Hub автоматично тьмяніє і замість цього відображатиме час.