Як використовувати ваш Apple Watch, щоб отримати максимальну віддачу від ваших бігових тренувань

| | 0 Comments| 7:36 PM
Categories:

Ви ввімкнули Apple Watch і готові до бігу. Є багато корисних порад і хитрощів, якими ви можете скористатися, щоб максимально використати численні функції свого чудового пристрою. Отже, перш ніж вирушати, знайдіть трохи часу, щоб дізнатися, як ви можете налаштувати та використовувати свій смарт-годинник, щоб кожен крок враховувався під час тренування.

1. Правильно налаштуйте інформацію про здоров’я Apple

Точність ваших Apple Watch залежить від інформації, яку ви надаєте. Приділіть трохи часу, щоб перевірити інформацію про своє здоров’я в додатку «Здоров’я» вашого iPhone і переконатися, що ви ввели всі ключові дані правильно. Такі фактори, як ваш вік і стан здоров’я, впливатимуть на рівень та інтенсивність фізичних вправ, які ви можете безпечно виконувати. Чим більше інформації ви зможете записати, тим краще ви будете користуватися багатьма функціями Apple Health.

Поки ви збираєтесь, чому б не витратити кілька хвилин, щоб також налаштувати медичний ідентифікатор на вашому iPhone або Apple Watch? Цей простий крок може врятувати життя в екстреній ситуації.

2. Зрозумійте показники, які відстежує Apple Watch

Звичайно, ви вирушите на пробіжку, сподіваючись закрити ці культові кільця Apple Activity Rings. Але ваш Apple Watch записує не лише дані про ваш рух, фізичні вправи та стан. Існує безліч додаткових показників, які можна використовувати для вимірювання вашого бігу. До них входять зони частоти серцевих скорочень, рівні висоти та маршрут.

  Що робити, якщо ви пролили воду або каву на свій ноутбук

Якщо у вас Apple Watch Series 6 або пізнішої версії з watchOS 9 або пізнішої версії, ви також можете виміряти кілька показників своєї моделі кроку. Це вертикальні коливання, довжина кроку, час контакту з землею та потужність бігу. Ці детальні вимірювання роблять ваш Apple Watch придатним навіть для найдосвідченіших спортсменів. Ви можете відстежувати свій прогрес у бігу, аналізувати ефективність і дізнаватися, як оптимізувати майбутні пробіжки.

3. Розробіть свій власний біговий тренінг

Не просто натискайте «Почати» під час відкритого тренування. Замість цього використовуйте піктограму «Більше» з трьома крапками, коли ви вибираєте біг у приміщенні або біг на вулиці в програмі Apple Watch Fitness. Тут ви можете переглянути низку доступних тренувань, де ви можете встановити цільовий час, відстань або кілокалорій або навіть використовувати пейсер, щоб направляти вас під час бігу.

Надається ряд інтервальних тренувань, щоб ви могли випробувати себе, наприклад, серією спринтерських вправ. Ще краще, ви можете створити власне тренування Apple Watch, якщо у вас встановлено watchOS 9 або новішої версії.

4. Налаштуйте режим перегляду тренувань

Ваш Apple Watch дозволяє налаштувати дисплей, який ви бачитимете під час бігу, дозволяючи вам легко бачити найважливіші для вас показники під час руху.

Змінюйте налаштування безпосередньо на Apple Watch. У вибраному варіанті тренування прокрутіть донизу дисплея, торкніться «Параметри» > «Перегляд тренування» > «Змінити порядок» і скористайтеся панелями «Змінити порядок» (горизонтальні смуги), щоб налаштувати порядок відображення показників.

Ви можете повністю вимкнути деякі деталі, якщо вони будуть відволікати.

Тепер, коли ви дивитеся на годинник під час бігу, вам не доведеться використовувати Digital Crown, щоб прокручувати інформацію, яку ви хочете переглянути. Це має бути прямо там, на першому екрані даних.

  Як шукати декілька типів файлів у Провіднику файлів

5. Використовуйте зони частоти серцевих скорочень, щоб максимально збільшити тренування

Автор зображення: Яблуко

Зони серцевого ритму від Apple можуть дати вам набагато більше інформації про ваші тренування, ніж просто перегляд поточного пульсу. Це чудовий спосіб з першого погляду побачити, наскільки ефективно ви напружуєтеся під час бігу. Є п’ять зон пульсу. Зона 1 — найнижча, а зона 5 — найінтенсивніше тренування. Ваш годинник покаже вам, у якій зоні ви перебуваєте, і скільки часу ви провели в кожній з них.

Apple обчислює ваші зони пульсу на основі даних про здоров’я, які вона записала для вас. Але ви можете вручну редагувати їх, щоб вибрати власні обмеження. Ознайомтеся з нашим повним посібником щодо використання зон частоти пульсу під час тренувань Apple Watch.

6. Випробуйте себе за допомогою функції маршруту гонки

Якщо у вас Apple Watch Series 2 або новішої версії (або ви носите свій iPhone під час бігу), ваш годинник записує ваш маршрут. Переконайтеся, що у вас увімкнено відстеження маршруту. Ви можете зробити це на своєму iPhone, відвідавши «Налаштування» > «Конфіденційність» > «Служби визначення місцезнаходження» та переконавшись, що ви торкнулися під час використання програми на Apple Watch Workout.

Ви можете переглянути свій маршрут пізніше в додатку Fitness на своєму iPhone. Перейдіть до «Підсумок» > «Історія» > «Тренування» та торкніться тренування, яке хочете переглянути. Прокрутіть униз до карти, щоб побачити свій маршрут, позначений кольором: зелений — найшвидший, а червоний — найповільніший.

Це означає, що ви можете скористатися функцією Apple Race Route. Після того, як ви накреслили свій маршрут і пройшли його двічі або більше, ви можете вибрати його та взяти участь у змаганнях із вашим останнім чи найкращим часом. Коли ви бігаєте, Apple Watch показуватиме ваші результати порівняно з попереднім часом. Слідкуйте за сповіщенням про відхилення від маршруту, якщо ви відхилитесь від курсу.

  Що таке генератор мемів Top Text Bottom Text?

7. Використовуйте додаткові програми, щоб посилити свої зусилля

Автор зображення: Яблуко

Окрім вбудованих функцій, ви можете скористатися функціями багатьох чудових програм сторонніх розробників, розроблених, щоб максимально використати ваш Apple Watch. У нас є путівник щодо найкращих додатків Apple Watch для фітнесу та тренувань.

Для бігунів варто розглянути чудовий додаток Nike Run Club. Цей потужний безкоштовний додаток від фітнес-бренду вимірює всі показники, які ви тільки можете побажати, а також пропонує пробіжки з інструкціями та музикою, за якими ви можете слідкувати. Є навіть соціальні функції, які дозволяють друзям підбадьорювати вас і відзначати ваші досягнення. Ось як тренуватися з додатком Nike Run Club на Apple Watch.

8. Використовуйте Apple Fitness+ Running Workouts

Якщо ви підписалися на власний сервіс Apple Fitness+, вам обов’язково варто спробувати різноманітні варіанти бігу, які пропонуються. Якщо ви перебуваєте в тренажерному залі або на своєму домашньому тренажері, спробуйте одну з тренувань на біговій доріжці, яка допоможе вам пробігтися. Як і в усіх тренуваннях Apple Fitness+, процедури на біговій доріжці поєднують мелодії з величезного каталогу Apple Music і досвідчених інструкторів, які завжди пропонують модифікації, щоб ви могли працювати у своєму власному оптимальному темпі.

Якщо ви вирушаєте на пробіжку на природу, не пропустіть унікальну пропозицію Time to Run. Ці програми, схожі на подкасти, піднімуть вас разом із чудовою музикою, тренерськими порадами та зображеннями з найвідоміших місць світу. На момент написання останні епізоди розповідали про набережну Сан-Франциско, Національний парк Джошуа-Трі та Флоренцію, Італія.

Використовуйте Apple Watch, щоб отримати максимальну віддачу від тренування

Немає нічого подібного до свободи чудового бігу, особливо на свіжому повітрі. І ці інструменти та функції на Apple Watch можуть лише покращити ваш досвід. Від тренерських порад і розваг до складних аналітичних інструментів, усе, що вам потрібно для максимальної ефективності ваших зусиль, у вас на зап’ясті.