Як використовувати блоки дій Google Assistant для доступності

| | 0 Comments| 11:02 PM
Categories:

Google Assistant спрощує виконання цифрових завдань, але він може бути недоступним для тих, хто не має вправних пальців або спокійного голосу. З Додаток Action Blocks для Android, ви можете перетворити складні команди в одне натискання цифрової кнопки.

Що таке блоки дій?

Action Blocks — це програма для Android від Google, що дозволяє зменшити складні завдання смартфона з десятків різних дій до одного дотику. Мільйони людей у ​​всьому світі стикаються з широким спектром перешкод, які заважають їм використовувати Google Assistant для відтворення відео YouTube або керування пристроями розумного дому.

У рамках святкування Всесвітнього дня поінформованості про доступність у 2020 році Google випустила блоки дій щоб допомогти налагодити зв’язок між людьми з легкими та важкими вадами.

Інженер Google Лоренцо Каджоні вперше створив попередник Action Blocks для свого брата, який не міг використовувати більшість технологій через свої інвалідності. Проект DIVA, що є скороченням від DIVErsely Assisted, використовує Raspberry Pi і Google Assistant, щоб надати більше незалежності тим, хто не може виконувати певні завдання на смартфоні.

  Як скасувати зустріч у Microsoft Teams

Розробники можуть використовувати Project DIVA, щоб призначати завдання фізичній кнопці, яка потім запускає кілька складних цифрових завдань одним натисканням.

Action Blocks використовує цифрові кнопки замість фізичних кнопок DIVA і надає зручний інтерфейс, який ви будете використовувати для організації складних процесів одним натисканням. Як і підпрограми Google Assistant, ці блоки дій можуть виконувати всі завдання, які може виконувати ваш віртуальний помічник.

Як налаштувати блоки дій

Щоб розпочати роботу з Action Blocks, завантажте програму з Google Play Store на свій пристрій Android. Переконайтеся, що ви увімкнено Google Assistant на вашому телефоні.

Після встановлення Action Blocks запустіть програму та торкніться посилання «Як це працює», щоб дізнатися більше про те, що він здатний робити. Почніть створювати власні цифрові кнопки, вибравши «Створити блок дій».

У меню «Створити блок дій» ви можете вибрати одну з кількох повсякденних дій, як-от телефонні дзвінки або відтворення медіа. Торкніться «Більше дій», щоб отримати доступ до додаткових функцій, таких як елементи керування розумним будинком, нагадування, календарі тощо.

  3 різні типи підроблених програм у магазині Google Play

Виберіть одну з цих дій, щоб відкрити шаблонний блок дій, або виберіть «Створити спеціальну дію», щоб використовувати порожній блок дій.

Якщо ви виберете шаблон для певної дії, ви побачите, що команда Google Assistant для цієї дії вже написана. Відредагуйте команду, як вважаєте за потрібне. Якщо ви не хочете, щоб Google Assistant оголошував дію вголос кожен раз, коли використовується цей блок дій, переконайтеся, що параметр «Завжди промовляти вголос» знятий прапорець.

Використовуйте кнопку «Тестувати дію», щоб переконатися, що ця команда виконує те, що ви хочете. Торкніться «Далі» внизу екрана, коли ви закінчите редагувати та тестувати цю команду.

Далі вам потрібно створити унікальну назву для цього блоку дій. Звідти виберіть зображення, яке допоможе визначити кнопку з бібліотеки фотографій або бібліотеки символів і значків Google, або зробіть нове зображення за допомогою камери. Коли ви будете готові продовжити, торкніться «Зберегти блок дій» внизу екрана.

  Як увімкнути захищену папку на телефонах Samsung

Щойно ваш блок дій буде збережено, ви можете автоматично розмістити його на домашньому екрані або створити більше блоків дій і розмістити їх пізніше.

Щоб розмістити блок дій, торкніться його на головному екрані блоків дій і виберіть «Розмістити на головному екрані».

Кнопки дій мають розмір за замовчуванням 2×2 на дисплеї вашого смартфона Android. Натисніть і утримуйте віджет Action Block, доки чотири точки не позначать периметр блоку, щоб перемістити або змінити його розмір.