Як використовувати батьківський контроль Netflix для керування вмістомNetflix має спеціальний профіль для дітей. Він застосовує деякі фільтри до вмісту, який діти можуть шукати та отримати доступ. Наприклад, якщо ви виберете профіль для дітей, ви не зможете шукати та дивитися The Punisher. Однак ви можете дивитися «Друзі», які можуть не підійти дітям різного віку. Netflix має батьківський контроль, щоб контролювати, який контент можуть дивитися ваші діти. Елементи керування дозволяють встановлювати обмеження на основі рейтингів MPAA, які мають телешоу чи фільм, або просто забороняти перегляд певних заголовків. Ось як ви можете використовувати батьківський контроль Netflix, щоб керувати тим, який контент можуть дивитися ваші діти.

Батьківський контроль Netflix

Відвідайте Netflix у браузері на комп’ютері. Увійдіть за допомогою власного профілю. Натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті та виберіть “Обліковий запис” у меню.

На сторінці облікового запису прокрутіть униз до розділу Налаштування, і ви побачите параметр «Батьківський контроль». Натисніть його.

За замовчуванням батьківський контроль не ввімкнено, тому вам доведеться налаштувати його самостійно. Вам потрібно буде ввести PIN-код, щоб контролювати доступ. Додавши PIN-код, ви зможете вибрати рівень рейтингу вмісту, доступного дітям.

Netflix також вводить заборону на заголовок. Він уже доступний у деяких країнах і найближчими днями стане доступним у всьому світі. Він буде доступний з цього самого екрана, і це дозволить вам додати будь-який заголовок, фільм, телешоу чи документальний фільм до списку заборон. Не матиме значення, чи впаде назва добре в межах затвердженого рейтингу для перегляду дітьми. Якщо заголовок заборонено, діти не зможуть його дивитися.

Згодом ця функція буде доступна у вашому обліковому записі. Ви не можете прискорити це, використовуючи VPN для Netflix, щоб підробити своє місцезнаходження в країні, де ця функція вже доступна. Найкраще просто почекати кілька днів, необхідних, щоб функція стала доступною для всіх. Щоб допомогти батькам зрозуміти тип вмісту телешоу чи фільму, тепер рейтинг показуватиметься перед тим, як щось відтворити. Це заощадить час, який інакше вам довелося б витратити на дослідження. Netflix показує рейтинг телешоу чи фільму поруч із його деталями, але якщо ви коли-небудь зацікавлені лише в тому, щоб прочитати синопсис шоу/фільму, ви могли його пропустити. Це зробить це більш очевидним і допоможе батькам бути більш активними щодо того, що діти можуть дивитися, а що не можуть.