techukraine.net techukraine.net Як виконувати візуальний пошук у чаті Bing

Як виконувати візуальний пошук у чаті Bing

Categories:

Розвиток технології пошуку з використанням візуального пошуку кардинально змінив спосіб нашої взаємодії з інформацією. На відміну від традиційного текстового пошуку, візуальний пошук використовує потужність зображень, щоб відкрити новий вимір розуміння та отримання результатів.

Як прелюдія, бувають моменти, коли несподівані елементи стикаються, щоб визначити хід інновацій. Так було з сукнею Versace👗, яку носила культова Дженніфер Лопес. Навряд чи хтось очікував, що цей сміливий вираз моди перевершить свою естетичну привабливість і прокладе шлях до абсолютно нового технологічного явища — пошуку зображень Google🖼️.

У цьому вичерпному посібнику з поясненнями ми розглядаємо технологію пошуку, особливо зосереджуючись на інноваційній функції візуального пошуку, нещодавно представленій у Bing Chat.

Від ідентифікації об’єктів до розкриття походження зображень, ця стаття містить вичерпний посібник із навігації інноваційною функцією візуального пошуку, нещодавно представленою в Bing Chat. Отже, як ви використовуєте візуальний пошук у своїх інтересах? Відповіді нижче!

Візуальний пошук покращує можливості штучного інтелекту, щоб вийти за межі пошуку, використовуючи зображення реального світу, а не традиційні текстові запити.

За допомогою цього інноваційного підходу люди можуть просто сфотографувати об’єкт, спонукаючи програмне забезпечення розпізнати зображений предмет і надати користувачеві відповідну інформацію та результати пошуку. І це стосується і пошуку одягу за картинкою!

Використовуючи надзвичайну майстерність моделі GPT-4 OpenAI, візуальний пошук у чаті Bing створює динамічне полотно, яке дає змогу людям вийти за межі простого тексту та використовувати зображення. Більше того, ви можете також ефективно використовувати його для візуального пошуку на своєму мобільному пристрої!

  5 найкращих альтернатив Spiceworks для ще кращого моніторингу

Наслідки цієї технології вплинуть на сферу електронної комерції та роздрібних брендів. Стратегічне узгодження бізнесу з популярним пошуковим запитом може не тільки підвищити його видимість, але й призвести до значних фінансових прибутків.

Припустімо, що ви мандруєте світом і цікавитеся архітектурою чужого міста; тоді замість фізичного путівника чи книги ви можете використовувати візуальний пошук у чаті Bing! Все, що вам потрібно, це зображення та ваше запитання, спокійно!

Щоб зрозуміти нюанси, давайте з’ясуємо різницю між візуальним пошуком і пошуком по зображенню. Незважаючи на те, що концепція пошуку зображень має давню історію, а створення Google Images у 2001 році стало важливою віхою, вона продовжує підтримувати помітну присутність, роблячи 10% щоденної пошукової активності Google.

Розбіжність полягає в методології, яку використовують ці підходи. Візуальний пошук, як випливає з назви, покладається виключно на зображення для виявлення аналогічних зображень. Навпаки, пошук зображень використовує ширший підхід, використовуючи не лише зображення, але також ключові слова та URL-адреси для виконання пошукових запитів.

Пошук зображень здійснюється за допомогою лінгвістичних підказок — слова служать каналом. Навпаки, візуальний пошук є втіленням сенсорного дослідження. Він реагує на візуальні введення, уособлені фотографіями, щоб отримати результати.

Крім того, ви завжди можете покращити пошукові підказки за допомогою ChatGPT!

Візуальний пошук Bing Chat у дії

Припустімо, що ви спостерігаєте за птахами та помічаєте та, на щастя, вдається сфотографувати новий вид, але не знаєте його назви, не бійтеся – візуальний чат Bing Chat тут. Просто введіть своє запитання разом із зображенням, і альт – у вас є відповідь!

Більше того, Bing надає вам не лише короткий фрагмент зображення, але й додаткові запитання, які можуть надати вам більше відповідей на ваш пошук. Як це круто?

  Як видалити обліковий запис Github назавжди

Отже, ви хочете спробувати функцію візуального пошуку в чаті Bing, але не знаєте, як почати? Ми вас охопимо; читайте далі!👀

Почніть з відвідування Пошукова платформа Bing.

#1. Пошук зображень на комп’ютері чи ноутбуці:

a. Перейдіть до вкладки «Зображення» у верхній частині будь-якої сторінки результатів пошуку або безпосередньо відвідайте Зображення Bing.

b. У полі пошуку знайдіть і клацніть піктограму камери, щоб розпочати візуальний запит.

#2. Пошук зображень на мобільному пристрої:

Увімкніть камеру пристрою, щоб зняти об’єкт зйомки.

Крок 3: Вставте свій візуальний запит

#1. Простота вставлення візуального запиту на настільному комп’ютері чи ноутбуці:

  • Перетягніть зображення з Bing, інших онлайн-джерел або свого комп’ютера в призначене поле.
  • Скористайтеся веб-камерою, щоб зробити фото, яке передасть суть вашого запиту.

#2. Вставте мобільний пристрій Visual Query:

  • Увімкніть камеру, щоб зняти об’єкт.
  • Крім того, виберіть зображення з галереї свого пристрою.

Перегляньте збережені файли зображень і виберіть вибраний для представлення в Bing.

Випадки використання візуального пошуку

Amazon’s Shop the Look: плавно вдосконалюйте свій досвід покупок

Чи маєте ви бажання ділитися своїми відкриттями в стилі шиття чи інтер’єру з вашими прихильниками? Відкрийте для себе інноваційну пропозицію Amazon, загадкову “Купуйте вигляд” на базі Amazon Lens.

Цей новаторський інструмент пропонує легкий шлях для перетворення ваших візуальних натхнень у відчутні придбання.

Уявіть, що ваші послідовники легко долають розрив між натхненням і власністю, маючи простий знімок екрана як компаса.

Примітно, що для кожної відповідної покупки, спричиненої вашим впливом, з’являється перспектива заробітку — втілення плідної синергії між вашим захопленням і цифровим ринком Amazon.

  Як додати ваші улюблені панелі налаштувань до Mac Dock

У сфері Amazon Shop the Look натхнення більше не обмежується межами пікселів; воно метаморфозує у відчутну сферу придбань. Це гармонійне поєднання вашого творчого самовираження та технологічної майстерності Amazon вабить у майбутнє, де візуальне натхнення плавно переходить у реальність, долаючи перетин між прагненням і придбанням.

Погляд на можливості Google Lens: революція у візуальному пошуку

Відкрийте для себе царство Google Lens, геніальний інструмент візуального пошуку, розташований у програмі Google (доступний як для Android, так і для iOS). З Lens парадигма змінюється, коли бачення перетворюється на пошук.

Цей динамічний інструмент дає вам змогу без зусиль розгадувати ідеї візуального світу навколо вас, уможливлюючи дослідження на основі зображень і пошук інформації лише за допомогою правильних клацань.

Google Lens об’єднується з Bard, створюючи піонерську співпрацю з генеративним ШІ. Згодом запити стають дослідженнями, коли ви поєднуєте зображення з підказками, розширюючи розуміння та інновації.

Висновок

Хоча ще занадто рано для того, щоб візуальний пошук у Bing Chat зміцнював свої позиції так само, як Google Lens, користувачі переповнені обіцянками про його впровадження в настільних і мобільних додатках.

Оскільки його вплив продовжує посилюватися, закладається основа для візуального пошуку, щоб ще більше розширити його охоплення, охоплюючи Bing Chat Enterprise.

Через кожне відкриття та взаємодію візуальний пошук у чаті Bing сплітає розповідь про дослідження та розширення можливостей, підкреслюючи синергію між технологічними знаннями та людською цікавістю.

Далі, як отримати доступ до Microsoft AI Bing Chat у будь-якому веб-браузері.