Як виконати відновлення тегу гравця Xbox

| | 0 Comments| 2:22 PM
Categories:

Microsoft заснувала і володіє брендом відеоігор Xbox. Якщо ви граєте в ігри Xbox, ви, можливо, вже знаєте, наскільки важливо налаштувати обліковий запис Microsoft Live, щоб ви могли підключити свої дані. Сьогодні все зберігається в хмарі, тому втрата облікового запису Xbox Live може стати кошмаром для будь-якого гравця. Але, слава богу, Microsoft спрощує отримання електронних листів Xbox Gamertag та іншої інформації. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам посібник, який навчить вас, як відновити Xbox Gamertag без електронної пошти. Крім того, ви дізнаєтеся, як увійти в Xbox за допомогою Gamertag і знайти Xbox Gamertag.

Як виконати відновлення тегу гравця Xbox

Ваш онлайн-псевдонім на Xbox відомий як Gamertag. Він складається з псевдоніма, зображення гравця, аватара або фотографії та деякої інформації, яка служить вашою ідентифікаційною особою в Інтернеті. У той же час ви можете грати в ігри та взаємодіяти з іншими користувачами Xbox. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як виконати відновлення ігрового тегу Xbox із корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як знайти свій старий обліковий запис Xbox?

На щастя, можна відновити втрачені дані та продовжувати користуватися Xbox. Ще однією можливістю є передача інформації на альтернативну Xbox. У ваш Xbox є інструмент відновлення облікового запису. Це найпростіший і найчастіше використовуваний спосіб відновлення облікового запису. Корпорація Майкрософт пропонує вам форму відновлення облікового запису, якщо ви забули попередній пароль облікового запису Xbox і не можете отримати доступ до даних безпеки облікового запису. У вас є можливість додати дані в інструмент, які допоможуть підтвердити вашу особу. Якщо ви ввімкнули двоетапну перевірку для свого попереднього облікового запису, можливо, ви не зможете отримати доступ до форми підтвердження. Виконайте такі дії, щоб знайти свій старий обліковий запис Xbox, отримавши код відновлення:

  Найкращі одиночні ігри в літньому розпродажі Steam 2017 року

Примітка. Ви повинні мати активний обліковий запис електронної пошти. Перед початком процедури ви повинні мати дійсну адресу електронної пошти. Через надану адресу електронної пошти ви дізнаєтеся більше про свій запит. Вашу інформацію для відновлення буде надіслано на вказану вами адресу електронної пошти, тому майте це на увазі.

1. Відвідайте Сторінка відновлення облікового запису Microsoft у вашому браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти та натисніть «Далі».

Примітка. Ви також можете ввести номер телефону, щоб отримати код відновлення на пов’язаний номер телефону на додаток до ідентифікатора електронної пошти. У вас є можливість отримати код відновлення на свій телефон і додатково перевірити його під час відновлення доступу до свого облікового запису Xbox Live.

3. Виберіть адресу електронної пошти для відновлення, введіть її та натисніть «Отримати код».

4. Введіть код підтвердження, надісланий на вашу резервну електронну адресу, і натисніть «Далі».

5. Тепер введіть і повторно введіть новий пароль і натисніть «Далі».

6. Натисніть «Увійти». Тепер ви можете увійти у свій обліковий запис і знайти свій старий обліковий запис Xbox.

Якщо вищевказаний метод не спрацював для вас, ви можете завершити форма для відновлення надано в службі підтримки Xbox. Докладіть усіх зусиль, щоб бути точним. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як відновити Xbox Gamertag.

Як увійти в Xbox за допомогою Gamertag?

Для входу в Xbox вам знадобиться ваша електронна адреса. На щастя, ви можете отримати адресу електронної пошти свого облікового запису за своїм Gamertag. Ось як ви можете виконати вхід в Xbox за допомогою Gamertag:

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. Потім виберіть потрібний профіль для входу.

Ваш тег гравця та аватар мають бути виділені. Ваша електронна адреса відображатиметься під тегом гравця у списку входу. Тепер ви можете увійти за допомогою вказаних даних.

  10 найкращих ігор Assassin's Creed

Чи можете ви втратити тег гравця Xbox?

Ні, ви не можете втратити тег гравця Xbox. Грати в ігри та взаємодіяти з іншими користувачами Xbox – це ваша онлайн-ідентичність. Але вам потрібно буде регулярно входити в систему, якщо ви не хочете, щоб ваш обліковий запис було деактивовано.

Як знайти тег гравця Xbox?

Нижче наведено можливі способи знайти тег гравця Xbox:

  • Ваш тег гравця буде видно у верхній лівій частині профілю вашого облікового запису на консолі Xbox.
  • Коли ви входите на веб-сайт Xbox за допомогою свого облікового запису Microsoft у браузері, ви можете знайти свій Gamertag у верхньому правому куті.

Чи можете ви знайти свій обліковий запис Xbox за тегом гравця?

Так, ви можете знайти свій обліковий запис Xbox за тегом гравця.

Чи можете ви відновити обліковий запис Xbox Live за допомогою тегу гравця?

Ні, відновити тег гравця Xbox або ваш активний обліковий запис неможливо за допомогою тегу гравця. Щоб відновити обліковий запис Xbox Live, вам знадобиться адреса електронної пошти або доступ до ваших даних.

Як відновити старий ігровий тег Xbox?

Виконайте наведені нижче кроки для відновлення старого тегу гравця Xbox:

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. У розділі «Профіль і система» виберіть «Мій профіль» > «Налаштувати профіль».

3. Введіть свій новий тег гравця під опцією «Вибрати новий тег гравця» та виберіть «Перевірити наявність».

Примітка. Якщо тег гравця недоступний, змінюйте його, доки не отримаєте його.

4. Перегляньте мітку гравця в наступному вікні та виберіть ЗМІНИТИ ТЕГ ІГРА.

Як відновити тег гравця, якщо ви забули свою електронну пошту?

Ви не можете відновити тег гравця, якщо забули свою електронну адресу. Кожен ігровий тег Xbox пов’язаний з обліковим записом Microsoft, який можна створити лише за допомогою електронної адреси. Ви можете спробувати змінити ідентифікатор електронної пошти у своєму обліковому записі за допомогою інших облікових даних, а потім відновити тег гравця. Відновлення тегу гравця Xbox без електронної пошти неможливо. Отже, тепер ви знаєте, що тег Xbox Gamertag неможливо відновити без електронної пошти.

  Як використовувати свій iPhone як веб-камеру

Як відновити тег гравця Xbox Series X?

Виконайте наведені нижче дії, щоб відновити Xbox Gamertag на Xbox Series X:

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. У розділі «Профіль і система» виберіть «Мій профіль».

3. Потім виберіть Налаштувати профіль.

4. Введіть свій новий тег гравця в розділі Виберіть свій новий тег гравця.

5. Виберіть Перевірити наявність.

Примітка. Якщо тег гравця недоступний, змінюйте його, доки не отримаєте його.

6. Виберіть ЗМІНИТИ ТЕГ ІГРА.

Як увійти у свій обліковий запис Xbox Live за допомогою нового тегу гравця?

Якщо ви зберегли більше одного профілю на своїй консолі, ви можете перемикатися між ними на головному екрані або зареєструвати новий обліковий запис. Ось як увійти за допомогою нового Gamertag:

1. Щоб отримати доступ до посібника, натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. Виберіть Профіль і система > Додати або переключити.

3. Введіть облікові дані нового облікового запису.

Ви увійдете в систему за допомогою свого нового Gamertag.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як відновити Xbox Gamertag. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.