Як вийти з Outlook Mobile

Microsoft Outlook — це програма персонального менеджера інформації, яка допомагає спілкуватися з людьми за допомогою чатів та електронної пошти та дозволяє їм використовувати такі функції, як Live Calendar. Outlook надає користувачам безпечний і безпечний простір для керування завданнями та даними робочої області в одному місці. Якщо ви використовуєте Outlook на мобільному та настільному комп’ютері, можливо, вам захочеться знати, як вийти з Outlook для мобільних пристроїв і вийти з облікового запису Outlook на комп’ютері. Таким чином, ви зможете легко перемикатися між ними, не заважаючи своєму робочому процесу. Прочитайте всю цю статтю, щоб дізнатися, як виконати обидві ці дії в деталях.

Як вийти з Outlook Mobile

Дотримуйтесь методів, згаданих далі в цій статті, щоб дізнатися, як можна вийти з облікового запису Outlook за допомогою ноутбука та мобільного телефону.

Чи можу я вийти з Outlook?

Так, ви можете вийти з облікового запису Outlook на робочому столі, натиснувши параметр Вийти. Але щоб вийти зі свого облікового запису Outlook на мобільному пристрої, вам не доведеться використовувати опцію «Видалити», щоб видалити або вийти з облікового запису Outlook.

Як вийти з програми Outlook у Windows 10?

Використання програми Outlook у Windows 10 надає вам доступ до додаткових функцій програми. Однією з функцій є легкий вихід із Outlook у Windows 10.

1. Відкрийте програму Microsoft Outlook на комп’ютері з Windows 10 і ввійдіть у свій обліковий запис.

  Як дізнатися, які програми сповільнюють роботу iPhone

2. Натисніть на піктограму Профіль у верхньому правому куті.

3. Натисніть опцію Вийти, щоб вийти з поточного облікового запису Outlook.

Як вийти з Outlook на ноутбуці?

Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Outlook зі свого ноутбука і плануєте вийти з нього, ви можете легко зробити це, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Microsoft Outlook на своєму ПК.

2. Натисніть піктограму Профіль > Вийти.

Як вийти з Outlook Mobile?

Якщо ви плануєте вийти з Outlook для мобільних пристроїв, це трохи складне завдання. Мобільний додаток Outlook не дозволяє користувачеві вийти з облікового запису. Єдиний спосіб досягти цього – видалити свій обліковий запис у Outlook для мобільних пристроїв. Однак це не видалить ваш обліковий запис Outlook повністю, і ви можете додати або знову ввійти в обліковий запис у програмі за допомогою облікових даних. Виконайте наступні кроки, щоб вийти або видалити обліковий запис Outlook на мобільному пристрої.

Як видалити обліковий запис Outlook з Android?

Мобільний додаток Outlook для Android надає можливість видалити обліковий запис із програми. Якщо ви хочете це зробити, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Outlook на мобільному пристрої Android.

2. Торкніться значка Outlook у верхньому лівому куті.

3. Торкніться значка шестірні Параметри, як показано.

4. Під обліковим записом Mail натисніть потрібний обліковий запис, який потрібно видалити/видалити.

5. Прокрутіть униз і торкніться опції ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

6. Натисніть ВИДАЛИТИ у спливаючому вікні підтвердження.

Як мені вийти з облікового запису Microsoft на телефоні Android?

Щоб вийти зі свого облікового запису Microsoft на телефоні Android, вам потрібно буде видалити свій обліковий запис із програми. Немає спеціальної опції для користувачів, щоб використовувати її та вийти з облікового запису в Outlook. Вам доведеться видалити свій обліковий запис, щоб вийти. Але видалення облікового запису не означає, що весь ваш обліковий запис Outlook буде видалено. Його буде видалено лише з вашого телефону Android, доки ви не додасте його та знову не ввійдете в нього. Виконайте наведені вище дії, щоб дізнатися, як видалити або вийти з Outlook Mobile на вашому Android.

  Як використовувати інструмент відкладення в Outlook Online

Як вийти з програми Outlook на iPhone?

Якщо ви хочете вийти з програми Outlook на своєму iPhone, ви можете досягти цього, видаливши свій обліковий запис із програми. Опція виходу або виходу з Outlook недоступна в мобільному додатку.

Примітка. Ви можете видалити свій обліковий запис лише в програмі Outlook, щоб вийти з облікового запису. Однак ви можете легко додати обліковий запис і ввійти в нього, щоб використовувати його. Видалення облікового запису не видалить його повністю з Outlook.

1. Відкрийте програму Outlook на своєму iPhone.

2. Торкніться значка профілю у верхньому лівому куті, як показано.

3. Торкніться значка шестірні Налаштування.

4. У розділі Облікові записи електронної пошти торкніться потрібного облікового запису, який потрібно видалити/видалити.

5. Торкніться опції Видалити обліковий запис.

6. Натисніть Видалити у спливаючому вікні підтвердження. Ви миттєво вийдете з Outlook Mobile.

Як вийти з Outlook 365?

Щоб вийти з Outlook 365 на робочому столі, вам потрібно відкрити обліковий запис, у якому ви ввійшли, на робочому столі Outlook і натиснути «Вийти» у своєму профілі. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Microsoft Outlook на своєму комп’ютері та натисніть значок профілю.

2. Натисніть опцію Вийти, щоб вийти зі свого облікового запису Outlook 365.

Як увійти в Outlook Mobile?

Використання програми Outlook на мобільному пристрої надає вам легший доступ до роботи, електронної пошти та файлів. Дізнавшись, як вийти з Outlook Mobile, виконайте наведені нижче дії, щоб увійти до свого облікового запису:

1. Відкрийте програму Outlook на своєму мобільному.

2. На екрані Додати обліковий запис введіть адресу електронної пошти Outlook і натисніть ПРОДОЛЖИТИ.

Примітка. Ви також можете скористатися опцією ДОДАТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС GOOGLE.

3. Виберіть тип облікового запису зі списку доступних.

4. Введіть пароль облікового запису та торкніться значка Готово, щоб увійти.

  Як завжди запускати Safari в режимі приватного перегляду на Mac

Чи потрібно виходити з облікового запису Microsoft?

Якщо ви випадково використовуєте свій обліковий запис Microsoft на невідомому пристрої або системі, радимо вийти зі свого облікового запису. Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Microsoft на ноутбуці або телефоні, ви можете залишатися в системі, щоб уникнути клопоту з входом у свій обліковий запис щоразу, коли ви хочете отримати до нього доступ.

Чому я не можу вийти з облікового запису Microsoft?

Якщо ви ввімкнули опцію автоматичного входу під час входу, ви автоматично ввійдете знову навіть після виходу під час попереднього сеансу. Щоб запобігти цьому, вийдіть зі свого облікового запису, а коли ви знову ввійдете в систему, не натискайте опцію «Не ввійти в систему».

Як мені вийти зі свого облікового запису Microsoft на всіх пристроях?

Якщо ви ввійшли до свого облікового запису Microsoft на кількох пристроях, ви можете вийти з них одночасно, виконавши кілька простих кроків, зазначених нижче.

1. Відкрийте свій обліковий запис Outlook на робочому столі.

2. Натисніть піктограму профілю > Переглянути обліковий запис.

3. Натисніть «Мої вхід» на панелі ліворуч.

4. Натисніть на Виглядати незнайомо? Захистіть свій обліковий запис.

5. Натисніть кнопку Далі.

6. Натисніть Вийти всюди, щоб вийти з облікового запису Outlook для мобільних пристроїв і комп’ютерів.

Як видалити обліковий запис із програми Outlook?

Якщо ви використовуєте програму Outlook на своєму мобільному пристрої та використовуєте в ній кілька облікових записів, ви можете видалити будь-який з облікових записів, відвідавши свій профіль Outlook.

1. Відкрийте програму Outlook на мобільному пристрої Android.

2. Торкніться значка Outlook > Параметри значок шестерні.

3. Натисніть на потрібний обліковий запис, як показано.

4. Прокрутіть униз і натисніть на опцію ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

5. Натисніть ВИДАЛИТИ у спливаючому вікні підтвердження.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як вийти з Outlook для мобільних пристроїв. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.