Як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ

Додаток STARZ, створений для найкращого залучення аудиторії, дає змогу завантажувати повні фільми та серіали та дивитися їх офлайн, коли завгодно, з будь-якого місця. Це безцінні високоякісні розваги, які ви можете взяти з собою. За допомогою програми STARZ ви можете транслювати та завантажувати HD-контент STARZ необмежено довго на 4 екранах одночасно. На планшетах і телефонах iOS і Android легко транслювати вміст STARZ, щоб ви могли дивитися в дорозі. Крім того, залишайтеся в ліжку та використовуйте свій браузер, Apple TV 4-го покоління, Amazon Fire TV, Roku або пристрій Android TV, щоб дивитися STARZ онлайн. Але якщо ви хочете очистити свою історію в STARZ і дізнатися, як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ, прочитайте цю статтю до кінця. Це допоможе вам вирішити всі ваші сумніви щодо виходу з програми STARZ, а також ви дізнаєтеся, як дивитися STARZ безкоштовно.

Як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ

Ви можете дивитися STARZ офлайн. Ви можете завантажувати повні фільми та телевізійні серії за допомогою програми STARZ, щоб дивитися великі розваги, навіть коли ви не в мережі або не хочете транслювати. Завжди є щось інтригуюче, щоб оживити вашу офлайн-потокову бібліотеку STARZ, оскільки щотижня випускається новий вміст. Клієнти STARZ можуть завантажувати фільми для перегляду в автономному режимі, як і багато інших потокових сервісів. У цій статті ви дізнаєтеся, як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

  Як відсканувати візитну картку та зберегти її у своїх контактах

Як увійти в STARZ на телевізорі?

Ви можете увійти в програму STARZ на телевізорі таким чином:

1. Відкрийте програму STARZ на своєму Android або Apple TV.

2. Увійдіть у свій обліковий запис STARZ, використовуючи облікові дані облікового запису.

3. Тепер введіть код активації, надісланий лише на вашу зареєстровану електронну адресу або номер телефону.

4. Щоб зареєструвати пристрій, виберіть НАДІСЛАТИ.

Як дивитися STARZ безкоштовно?

Немає можливості дивитися STARZ безкоштовно. Хоча наразі немає безкоштовної пробної версії STARZ, користувачі можуть підписатися на безкоштовну пробну версію HuluFuboTV і Amazon Prime Video.

Як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ?

Ви можете вийти з усіх пристроїв по одному на веб-сайті STARZ за допомогою кроків, описаних нижче.

1. Відвідайте Веб-сайт STARZ і натисніть УВІЙТИ, щоб увійти в обліковий запис.

2. Потім у верхньому правому куті виберіть значок шестірні налаштувань.

3. У розділі КЕРУВАННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ виберіть ВИХІД.

4. Потім натисніть «Так, вийти».

  Як відновити папку "Вхідні" на iPad

Як скасувати безкоштовну пробну версію або звичайний обліковий запис STARZ?

Ви дізналися, як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ. Тепер, якщо ви хочете скасувати безкоштовну пробну версію або звичайний обліковий запис STARZ до його закінчення, щоб з вас не стягувалася плата, виконайте наведені нижче кроки для цього:

1. Перейдіть до Веб-сайт STARZ і УВІЙТИ до свого облікового запису.

2. Клацніть значок шестерінки налаштувань у верхньому правому куті.

3. Натисніть «Підписка».

4. Натисніть СКАСУВАТИ ПІДПИСКУ.

Як ви можете вигнати когось зі свого облікового запису STARZ?

Щоб виключити когось зі свого облікового запису STARZ, вам доведеться зверніться до STARZ і попросіть їх видалити людину, яка вам не потрібна.

Як видалити пристрій із програми STARZ?

Щоб видалити пристрій із програми STARZ, вам потрібно буде відвідати зверніться до STARZ і надішліть повідомлення з поясненням вашого запиту на видалення пристрою з вашого облікового запису STARZ.

Як очистити історію на STARZ?

Ви не можете очистити свою історію на STARZ. У більшості випадків це неможливо, але ви можете видалити його зі списку перегляду, клацнувши назву шоу та підтвердивши видалення зі списку.

Як можна позбутися STARZ на Amazon Prime?

Нижче наведено кроки, щоб позбутися STARZ на Amazon Prime.

1. Відвідайте Сторінка входу в Amazon у браузері комп’ютера та ввійдіть, використовуючи облікові дані облікового запису.

2. Натисніть Облікові записи та списки у верхньому правому куті екрана, як показано нижче.

3. Потім прокрутіть униз і натисніть Членство та підписки в розділі Підписки.

  Як увімкнути звуковий сигнал при запуску на вашому новому Mac

4. У розділі «Ваші членства та підписки» натисніть «Скасувати підписку» поруч із підпискою Starz.

STARZ безкоштовний на Apple TV?

Ні, STARZ не є безкоштовним на Apple TV. Але тепер ви можете відчути це за низькою ціною, яка пропонує 4,99 доларів США на місяць протягом 3 місяців.

Скільки коштує STARZ на місяць на Apple TV?

STARZ коштує близько $14,95/£14,95 на місяць з різними пакетами на Apple TV. Тепер у вас є пропозиція, яка дає відносно найкращу ціну 4,99 доларів США на місяць протягом 3 місяців.

STARZ безкоштовний із Netflix?

Ні, але ви можете використовувати поточну щомісячну плату за членство Netflix, яка також надасть учасникам доступ до служби STARZ Play.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як вийти з системи на всіх пристроях у додатку STARZ із докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.