Як вийти в прямому ефірі на TikTok і сяяти на найжвавішій сцені світу

| | 0 Comments| 9:29 AM
Categories:

Ваш посібник, як стати професіоналом TikTok Live!

TikTok перетворився на найшвидше зростаючу платформу соціальних медіа з простої платформи для створення відеоконтенту. Прямий ефір на цій платформі означає можливість поділитися своєю творчістю за допомогою взаємодії з аудиторією в реальному часі. Було б нерозумно втрачати цей неймовірний шанс почати роботу в мережі з 1 мільярдом активних користувачів щомісяця.

Tik Tok Жити дає вам можливість ділитися своїм відеовмістом без будь-яких часових обмежень. Ви можете проводити інформативні дискусії, надавати навчальні посібники, розважати аудиторію виступом і, зрештою, зміцнювати свій бренд або бізнес. Крім того, користувачі можуть спілкуватися з аудиторією та відповідати на їхні запити на ходу.

Оскільки контент непередбачуваний і необроблений, аудиторія більше зацікавлена ​​в ньому. Таким чином, є великий шанс монетизувати контент завдяки його автентичності. У цій статті ми розповімо вам, як вийти в прямому ефірі на TikTok, щоб піднятися та сяяти на найжвавішій сцені світу.

Переваги функції TikTok Live

TikTok Live — це кардинальна функція, коли мова заходить про соціальну комерцію через взаємодію з користувачем. Ось кілька причин, чому творці вмісту повинні часто використовувати цю функцію:

 • Підключення в режимі реального часу: у TikTok Live творці та аудиторія можуть підключатися в режимі реального часу. Це створює середовище спільноти, де користувачі можуть легко взаємодіяти та отримувати достовірну інформацію про вміст.
 • Монетизація вмісту: TikTok Live створює нові можливості для отримання прибутку. Таким чином, глядачі можуть дати віртуальну подарунки для творців, які можна обміняти на справжні гроші.
 • Збільшення видимості: прямий ефір на TikTok – це простий спосіб збільшити доступ до аудиторії. Це може залучити більше глядачів і, можливо, залучити більше підписників до вашого облікового запису.
 • Варіація вмісту: функція Live розширює можливості додавання нового різноманіття вмісту. Це може залучати різні аудиторії, що покращує загальну взаємодію з користувачем.
 • Утримання аудиторії. Елемент залучення в режимі реального часу під час прямої трансляції може призвести до більшого рівня утримання аудиторії. Тому що глядачі здебільшого тривалий час переглядають кадри в реальному часі, які пропонують достовірну інформацію.
 • Зворотній зв’язок у режимі реального часу: за допомогою TikTok Live користувачі можуть отримати миттєвий відгук про свій вміст від аудиторії. Це допомагає творцям покращувати свій вміст, а брендам — покращувати свої продукти чи послуги. Зрештою, це допомагає налагодити зв’язки з послідовниками.
 • Тепер давайте розглянемо мінімальні вимоги для приєднання до TikTok Live.

  Мінімальні вимоги

  Незалежно від того, створюєте ви контент у TikTok Live як творець, промоутер бренду чи впливова особа, це приносить гроші. Однак доступність функції подарунків може відрізнятися залежно від регіону. Але ось умови, яких ви повинні виконати, щоб використовувати цю функцію:

  • Вік: щоб почати користуватися TikTok, вам має бути не менше 13 років. У будь-якому разі вам має бути принаймні 18 років, щоб користуватися функцією прямої трансляції та дарувати чи отримувати подарунки.
  • Кількість підписників: щоб вважатися активним у TikTok, ви повинні мати принаймні 1000 підписників. Створення такої кількості аудиторії потребує значних зусиль, чого більшості творців нелегко досягти. Таким чином, приєднання до чужої прямої трансляції є альтернативним способом.
  • Стандарти спільноти: Ви повинні дотримуватися умов обслуговування та стандартів спільноти в TikTok.

  Тепер, коли ви знаєте про вимоги до використання TikTok Live, давайте дізнаємося, як ви можете приєднатися до нього.

  Читайте також: Як екранізувати запис відео TikTok на Android, iOS і Windows

  Використання TikTok Live (iOS та Android)

  Наявність облікового запису творця або бізнес-облікового запису не є обов’язковою умовою для запуску в TikTok. Якщо ви виконали мінімальні вимоги, у вашому обліковому записі з’явиться опція Go Live. Отже, ось покрокова інструкція для запуску трансляції в TikTok для різних пристроїв:

  Додаток TikTok має однаковий інтерфейс користувача на пристроях Android та iOS. Таким чином, процес запуску Live є однаковим на обох пристроях.

  Ось кроки, які потрібно виконати:

  • Торкніться піктограми програми TikTok на мобільному пристрої, щоб запустити її.

  • Увійдіть у свій обліковий запис TikTok (якщо у вас уже є обліковий запис із понад 1000 підписниками).
  • Торкніться значка +, розташованого внизу екрана, і перейдіть до вкладки «Створити».

  • Проведіть пальцем ліворуч на параметрах нижньої панелі (Запис, НАЖИВО, Шаблони фотографій тощо), доки не дійдете до параметра НАЖИВО.

  • Напишіть назву для своєї прямої трансляції, яка чітко та цікаво підсумовує все, що ви хочете надати. Ви також можете додати тему, але це необов’язково. Якщо вам потрібні привабливі назви, ви можете спробувати генератори AI контенту для ідей💡.
    Як змінити свій номер у TikTok

  • За бажанням ви можете додати зображення обкладинки для своєї прямої трансляції. Просто торкніться значка камери та зробіть знімок або виберіть одне зображення зі своєї галереї.
  • Натисніть кнопку Go Live, щоб розпочати пряму трансляцію. Зараз ви ведете пряму трансляцію для своїх підписників, і вони отримають про це сповіщення.

  • Перебуваючи в TikTok Live, залучайте своїх глядачів до розмови, відповідаючи на повідомлення, відповідаючи на запитання та приймаючи віртуальні подарунки.
  • Крім того, ви можете торкнутися трьох крапок і перейти до налаштувань і функцій, щоб додати бажані коментарі до фільтра ефектів. Тут ви можете додати до 20 модераторів до свого сеансу.
  • Коли ви закінчите запис сеансу в прямому ефірі, торкніться кнопки X у верхньому лівому куті, щоб завершити вашу пряму трансляцію. Тепер ви отримаєте можливість зберегти відео та поділитися ним у своєму профілі TikTok.

  Давайте дізнаємося, як можна використовувати TikTok на інших пристроях, наприклад на настільному комп’ютері.

  Використання TikTok Live (на комп’ютері)

  Ви також можете вийти в прямому ефірі на TikTok зі свого робочого столу, але вам потрібно використовувати TikTok Live Studio Додаток для цього. Ось кроки, які ви можете виконати, щоб використовувати TikTok Live з нашого робочого столу:

  Перейдіть на офіційний сайт Tik Tok з браузера комп’ютера.

  Тепер увійдіть у свій обліковий запис TikTok, використовуючи своє ім’я користувача та пароль або за допомогою електронної адреси.

  • Натисніть значок користувача у верхньому правому куті, натисніть значок свого профілю та виберіть Live Studio

  Тепер вам потрібно завантажити Live Studio для TikTok і отримати доступ до неї зі свого ПК. Після цього ви будете автоматично перенаправлені до свого облікового запису або увійдіть із програми у свій обліковий запис.

  • Тепер вам потрібно налаштувати параметри мікрофона, камери, трансляції та сцени всередині програми. Коли ви закінчите, натисніть кнопку Далі.

  • Вас буде перенаправлено до головного інтерфейсу користувача або інформаційної панелі інструменту, звідки ви зможете розпочати живе відео TikTok.

  • Тепер ви зможете: 1. Керувати сценами, 2. Переглядати попередній перегляд у прямому ефірі, 3. Керувати мікрофоном і гучністю, 4. Переглядати останні дані в реальному часі, 5. Переглядати чат у прямому ефірі та модерувати всі коментарі, 6. Отримувати доступ до деяких основних інструментів , 7. Стан системи.
  • Коли ви задоволені всіма налаштуваннями, ви можете натиснути кнопку «Пуск» і почати свою пряму трансляцію на TikTok.
  • Не забудьте зайти на http://tiktok.com/live, щоб перевірити свій власний LIVE і переглянути його.

  Настав час зрозуміти важливість вашого вмісту та залучення аудиторії на цій динамічній платформі.

  Як створити привабливий і персоналізований вміст

  TikTok Live став необхідним для творців контенту та брендів, щоб взаємодіяти з його величезною аудиторією та отримувати відгуки в реальному часі. Таким чином, цінність вмісту та взаємодії є двома основними аспектами, які ви ніколи не повинні випускати з уваги.

  Перш за все, контент є головним і наріжним каменем кожного прямого ефіру. Це те, що привертає увагу аудиторії та змушує її притримуватися вашого вмісту. Не менш важливим є залучення аудиторії. Це сприяє виникненню почуття приналежності та спільноти та є вулицею з двостороннім рухом.

  Отже, щоб створити цікавий та персоналізований контент і підключитися до прямої трансляції, вам слід:

  #1. Зрозумійте аудиторію

  Почніть із вивчення вибору, інтересів і демографічних показників вашої аудиторії. Потім адаптуйте свій TikTok Live відповідно до їхніх потреб і вподобань. Ви не можете змінити вміст, який публікується в реальному часі. Отже, добре підготовлений прямий ефір може заощадити багато часу та зусиль, пов’язаних із вмістом.

  #2. Плануйте переконливі ідеї щодо вмісту

  Проведіть мозковий штурм, щоб придумати ідеї організованого контенту, які відповідають вашому бренду та привабливі для вашої цільової аудиторії. Це може включати презентацію навичок, участь у сесіях запитань і відповідей, організацію викликів, обмін знаннями або щирі дискусії. І якщо ви хочете освіжити свої навички презентації, завжди є тренери зі штучного інтелекту, які допоможуть вам розслабити нерви!

  #3. Створіть захоплюючі гачки

  На початку вашого живого вмісту ви повинні створити гачок, щоб миттєво привернути увагу аудиторії TikTok. Це може бути елемент, що привертає увагу, запит, який спонукає до роздумів, або візуально приголомшливе зауваження.

  #4. Підтримуйте автентичність

  Незалежно від того, чим ви ділитеся в прямому ефірі, воно має бути справжнім і прозорим. Автентичний контент цінується глядачами, і він побудує міцні стосунки з творцем або брендом, які ґрунтуються на довірі.

  #5. Мотивація взаємодії

  Спонтанно спілкуйтеся зі своєю аудиторією, щоб вони коментували ваш вміст, публікували запити та отримували пропозиції. Згадайте ім’я кожного глядача в прямому ефірі та якнайшвидше відповідайте на їхні відгуки. Індивідуальний акцент додається за допомогою спеціальних привітань і подяк, що підвищує залучення аудиторії та участь.

    Чи існує дитяча версія TikTok?

  #6. Використовуйте функції

  TikTok Live пропонує кілька чудових функцій та інструментів, як-от виклики, вікторини та пули.

  Використовуйте ці інструменти, щоб залучити аудиторію до розмови. Ставте запитання, проводите розважальні та цікаві опитування або починайте змагання, у яких можуть брати участь глядачі. Ці функції можуть додати інтерактивності та більше залученості до вашої прямої трансляції для глядачів.

  #7. Застосуйте візуальну привабливість

  Привабте свою аудиторію привабливими елементами, такими як чіткі зображення, добре освітлені сцени та належним чином організований фон із хорошим налаштуванням потокового передавання. Використовуйте якісну камеру або смартфон, щоб зняти якісну пряму трансляцію. Уникайте надто яскравого або темного освітлення та подумайте про використання нейтрального фону, який відображає вашу індивідуальність.

  #8. Розкажіть захоплюючу історію

  Ваша пряма трансляція може бути історією або серією історій з розповіддю, яка пов’язана з емоціями аудиторії. Люди люблять спілкуватися з ними, і історія може бути ефективним способом зв’язку з їхніми потребами.

  #9. Забезпечте значення

  Пропонуйте цінну інформацію з порадами або корисними деталями щодо вашої спеціальності чи компетенції. Таким чином ви зможете змусити свою аудиторію бажати більше від вашого профілю чи бізнесу. Тому спробуйте запропонувати їм те, що буде вигідно аудиторії.

  #10. Відповіді на запити

  Одним із найважливіших елементів контакту з аудиторією є відповіді на запитання аудиторії. Переконайтеся, що ви відповідаєте на запити глядачів своєчасно та уважно. Відповідайте на їхні запитання докладно та інформативно, щоб принести цінність обговоренню.

  #11. Залучайтеся з віртуальним подарунком

  Заохочуйте своїх глядачів своїм вмістом, щоб вони дарували віртуальні подарунки. Подякуйте їм за зусилля, оскільки це сприятиме подальшому залученню аудиторії. Для віртуальних подарунків подумайте про встановлення цілей або контрольних показників, а потім поділіться своїми досягненнями з аудиторією.

  Вищезазначені прийоми перевірені, коли справа доходить до створення інтригуючого контенту, який дійсно цікавить аудиторію.

  Безпека та конфіденційність

  Щоб створювати корисний і перспективний контент, віддайте пріоритет певним заходам безпеки та конфіденційності в TikTok Live. Ці важливі фактори гарантуватимуть безпечну та приємну трансляцію:

  • Проаналізуйте правила спільноти: перш ніж публікувати будь-який вміст через TikTok Live, вивчіть усі правила спільноти TikTok. Ці рекомендації та вказівки допоможуть вам підтримувати безпечне та шанобливе середовище.
  • Налаштуйте параметри конфіденційності: ви можете керувати тим, хто може спілкуватися з вами та переглядати ваш вміст, налаштувавши параметри конфіденційності. Якщо ви очікуєте більшої ексклюзивної аудиторії, налаштуйте свій обліковий запис на приватний.
  • Звертайте увагу на особисту інформацію: будьте обережні з інформацією, якою ви ділитеся в прямому ефірі. Уникайте розголошення будь-якої особистої інформації під час вашого TikTok Live, наприклад вашої адреси, номера телефону, електронної пошти, банківської або будь-якої конфіденційної інформації. Отже, забезпечте конфіденційність своїх глядачів, а також свою власну.
  • Спостерігайте та модеруйте коментарі: будьте готові отримати грубі або неприйнятні коментарі під час свого відео в прямому ефірі, але ніколи не зупиняйте трансляцію. Натомість ви можете призначити модератора або активно керувати коментарями під час прямого ефіру. Крім того, ви можете створити привітну та ввічливу атмосферу для своєї аудиторії.
  • Будьте обережні з фоном і місцем розташування: не надавайте жодної точної географічної інформації чи впізнаваних орієнтирів, які можуть загрожувати вашій безпеці. Переконайтеся, що у вашому фоні немає жодної конфіденційної чи особистої інформації.
  • Обмежити особистий доступ: обережно діліться особистими даними, які потенційно можуть зашкодити вам або іншим людям. Таким чином, ви повинні підтримувати безпеку та конфіденційність через розсуд.
  • Створіть план безпеки: на випадок непередбачених обставин або небажаної взаємодії під час прямої трансляції складіть план безпеки. Дізнайтеся, як миттєво зупинити трансляцію та негайно повідомити про будь-які підозрілі дії.

  Давайте покращимо ваш TikTok Live за допомогою кількох порад і підказок.

  Підказки TikTok Live – отримуйте більше!

  Прямі трансляції з кожним днем ​​стають все більш популярними в різних соціальних мережах, особливо в TikTok. Але якщо ви новачок у створенні контенту в TikTok, все може бути для вас дещо приголомшливим.

  Спочатку у вас може бути менше підписників і ви боїтеся отримати грубі помилки на екрані або незадовільну трансляцію. Але ось кілька важливих рекомендацій, які гарантуватимуть надзвичайну роботу TikTok Live Experience:

  #1. Зробіть готове відео

  Відсутність планування може призвести до того, що ваша трансляція відхилиться від наміченої траєкторії. Отже, приділіть трохи часу та вивчіть платформу, щоб отримати ідеї від інших популярних стримерів. Після ретельної підготовки та практики натисніть кнопку Live, щоб почати.

    Як видалити фоточутливі відео зі своєї стрічки TikTok

  Застосовуйте системний підхід до планування теми та тренування свого виступу. Це значно зведе до мінімуму ймовірність того, що ваші слова будуть перехоплені або використано неймовірний виступ, щоб порушити мовчання глядачів. У результаті ваші глядачі оцінять вашу відданість витонченому та цікавому прямому ефіру TikTok.

  #2. Виберіть найкращий час

  Виберіть час для своєї прямої трансляції, коли аудиторія в основному активна в TikTok. Найкращий час для публікації в TikTok, коли користувачі онлайн і переглядають різні відео. Як правило, оптимальний час – це вихідні, ранній вечір і перерви. Це час, коли TikTok переповнений аудиторією, а додаток повністю активний.

  Це не лише збільшить вашу аудиторію у прямому ефірі, але й мотивуватиме вас впевнено транслювати.

  #3. Мінімізуйте тривалість потоку

  Хоча для трансляцій TikTok Live немає встановленої тривалості, найкраще прагнути до 30 хвилин. Виходячи в прямому ефірі протягом 30 хвилин, ви зможете спілкуватися з глядачами, проникнути в тему, відповісти на коментарі та занепокоєння, не втомлюючи та не набридаючи аудиторії.

  30-хвилинне вікно дає глядачам достатньо велике вікно, щоб знайти вашу пряму трансляцію та взяти участь у обговоренні. Однак дуже важливо оцінити реакцію аудиторії та за потреби змінити тривалість.

  #4. Співпрацюйте заради нових можливостей

  У TikTok співпраця є потужною тактикою для розширення можливостей створення нового контенту. Серед мільйонів користувачів TikTok ви можете співпрацювати з користувачами-однодумцями та охоплювати ширшу та різноманітнішу аудиторію. Таким чином, ви отримаєте більше доступу до свого вмісту та бізнесу.

  Намагайтеся співпрацювати з користувачами, які мають величезну базу користувачів, оскільки це значно збільшить ваше охоплення. Крім того, ви можете розширити свої пропозиції та продемонструвати, що ви прагнете спілкуватися зі своєю аудиторією більш особистим і значущим способом, опитавши її.

  Крім того, як тільки ви ближче познайомитеся з платформою, ви зможете приєднатися до ринку творців TikTok і використовувати свій вплив для просування брендів!

  #5. Наведіть причини приєднатися до вашого ефіру

  Дуже важливо знайти особливий зачіп, який зробить вашу пряму трансляцію не просто інтригуючою, а й безперечно вартою уваги. Таким чином, винагорода може зацікавити вашу аудиторію дивитися ваш TikTok у прямому ефірі.

  Ви можете пропонувати унікальний вміст, який недоступний на жодному іншому каналі, публікувати короткі огляди, інформацію за кадром тощо. Якщо ви плануєте роздавати подарунки, переконайтеся, що винагороди є бажаними та актуальними для вашої цільової аудиторії. Це спонукатиме відвідувачів налаштуватися та взяти участь у вашій прямій трансляції, щоб увійти.

  #6. Впровадити розширене просування

  Ключ до залучення великої аудиторії для вашої майбутньої прямої трансляції – це створити очікування. Ви можете дати потенційним глядачам час відзначити свої календарі та звільнити свої розклади, рекламуючи свою пряму трансляцію заздалегідь. Ось кілька порад щодо створення ефективного передбачення:

  Використовуйте соціальні медіа. Однією з найефективніших стратегій є поширення вмісту на ваших платформах соціальних мереж задовго до прямого ефіру. Ви можете використовувати інструменти пост-планування для своєчасної публікації відео TikTok Live.

  Створюйте додатковий контент: поряд із рекламними публікаціями створюйте додатковий контент, який створює очікування для вашої прямої трансляції. Наприклад, якщо ви даєте інтерв’ю, розробіть тизерний матеріал, який дає глядачам змогу швидко зазирнути в розмову та спрямовувати їх на цільову сторінку з додатковою інформацією.

  Події в прямому ефірі: скористайтеся функцією подій у прямому ефірі TikTok, якщо ви є автором на платформі. Зробивши це, ви можете повідомити свою аудиторію заздалегідь, коли ви будете транслювати пряму трансляцію. Таким чином, люди можуть зареєструватися на вашу подію, і вони будуть проінформовані до її початку. Крім того, скористайтеся спонсорованими рекламними акціями TikTok, щоб ще більше збільшити охоплення.

  Заключна думка

  Участь у TikTok Live є демократичною діяльністю, доступною для всіх, хто має смартфон і творчий запал. Однак деякі стратегічні підходи можуть мати суттєве значення, якщо ви хочете сяяти на цій яскравій сцені.

  Таким чином, я згадав деякі ефективні та перевірені методи, від підготовки, планування та правильного часу до реклами.

  Крім того, коли ви ближче познайомитеся з речами, ви можете почати використовувати потенціал інструментів пошуку впливових людей TikTok, щоб збільшити охоплення вашого бренду.

  Майте на увазі, що TikTok — це динамічна платформа, яка постійно розвивається, і успіх не обмежується кількома користувачами. Створюючи заохочувальний контент, це може стати вашою платформою для встановлення стосунків і створення бренду, опанувавши мистецтво TikTok Live.

  Отже, за допомогою добре продуманої стратегії залиште свій слід на найжвавішій сцені світу.

  Далі ваш посібник із заробітку грошей💵 на TikTok!

  Чи була ця стаття корисною?

  Спасибі за ваш відгук!