Як визначити, чи хтось прочитав ваше повідомлення на LinkedIn

Чи можете ви сказати, чи хтось прочитав ваше повідомлення в LinkedIn? Чи є спосіб дізнатися, чи хтось заблокував вас? Або є спосіб гарантувати, що вони відкриють ваше повідомлення?

Хоча LinkedIn не схожий на інші сайти соціальних мереж, він має функцію обміну повідомленнями. Можна стверджувати, що функція обміну повідомленнями LinkedIn є критичною через природу сайту. Якщо вчасно не відповісти на повідомлення, це може призвести до фінансового регресу або коштувати одержувачу неймовірної можливості.

Ця стаття навчить вас, як увімкнути або вимкнути сповіщення про прочитання, а також покаже, як визначити, чи інша особа прочитала ваші повідомлення.

Увімкнення/вимкнення сповіщень про прочитання

Знання того, чи хтось прочитав ваше повідомлення в LinkedIn, залежить від ваших налаштувань конфіденційності. Існує спеціальне налаштування для сповіщень про прочитання, але ви повинні ввімкнути його, перш ніж надсилати повідомлення, щоб воно працювало. Це повідомить вам, коли одержувач відкрив повідомлення і, ймовірно, прочитав його.

Щоб увімкнути сповіщення про прочитання в LinkedIn, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму та торкніться значка профілю у верхньому лівому куті
 • Виберіть Налаштування.
 • У крайньому правому куті виберіть вкладку Зв’язок
 • Виберіть «Прочитати квитанції та індикатори введення» та ввімкніть його.

Будь-які повідомлення, які ви надсилаєте відтепер, створюватимуть сповіщення про прочитання, яке дасть вам знати, коли одержувач прочитає його. Звичайно, ви можете вимкнути цю опцію, якщо ви віддаєте перевагу анонімності.

  Як вимкнути керування станом акумулятора на Mac

Як визначити, чи хтось прочитав ваше повідомлення

Нам завжди подобається пояснювати налаштування конфіденційності, перш ніж переходити до сповіщень про прочитання, тому що це пояснює, чому ви можете їх не бачити. Якщо ви не бачите, чи хтось прочитав ваше повідомлення, імовірно, він вимкнув цю функцію.

Якщо припустити, що ваш одержувач увімкнув квитанції, ви побачите дуже малу версію його зображення профілю в нижньому лівому куті вашого повідомлення.

Якщо ви не бачите значка профілю, у користувача або вимкнено квитанції, або він ще не відкрив ваше повідомлення. Лише час покаже, який із цих факторів вірний. Якщо припустити, що хтось не відповість негайно, можливо, він занадто зайнятий, тому почекайте. Культура LinkedIn зосереджена на професіоналізмі, тому не переживайте, якщо хтось не відповість негайно.

Чи є спосіб дізнатися, чи хтось заблокував вас?

Блокування не настільки поширене або необхідне в LinkedIn, як в інших місцях, але воно трапляється. Зазвичай маркетологи або новачки на платформі не знають, як її ефективно використовувати, або розуміють, що аудиторія зовсім інша, ніж Facebook.

Є способи дізнатися, чи були ви заблоковані в LinkedIn, але ви не отримаєте сповіщення безпосередньо, якщо це станеться.

Якщо ви заблоковані:

 • Ви більше не побачите їхній профіль.
 • Ви більше не зможете надсилати їм повідомлення.
 • Ви більше не бачитимете їхні публікації чи оновлення.
 • Ви більше не будете підключені.
 • Ви більше не бачитимете їх у розділі “Хто переглянув ваш профіль”.
 • Ви більше не бачитимете їх у пропозиціях “Люди, яких ви можете знати” або “Люди, яких також переглядали”.
  Як дізнатися, яка програма використовує весь ваш ЦП на Mac

Отримання відповідей

Ви не можете гарантувати дії інших, але можете зробити все можливе, щоб вплинути на них. Якщо ви використовуєте LinkedIn для маркетингу, ви можете зробити кілька речей, щоб збільшити шанси, що хтось відкриє ваше повідомлення та захоче мати з вами бізнес.

Заповніть свій профіль LinkedIn

Ваш профіль LinkedIn — це ваше онлайн-резюме, незалежно від того, шукаєте ви роботу чи ні. Вам потрібно витратити багато часу, щоб повністю заповнити свій профіль і підтримувати його в актуальному стані. Він повинен відображати всі зміни у вашому професійному житті, включати всю вашу кваліфікацію, навички та все інше, що виділяє вас.

Додайте також якісне зображення. Виглядайте професійно, розумно, але не забувайте посміхатися і виглядати доступним. Це не Tinder, але ви все одно хочете, щоб люди спілкувалися з вами.

Спілкуйтеся з іншими та будьте активні в LinkedIn

Люди набагато частіше прочитають щось від активного члена, якого вони бачили раніше. Якщо ви присутні на LinkedIn і часто спілкуєтеся чи публікуєте повідомлення, у вас набагато більше шансів бути прочитаним, ніж у когось, кого одержувач ніколи не бачив і про кого не чув.

Крім того, це вся суть LinkedIn. Взаємодіяти з колегами-професіоналами, допомагати один одному та навчитися чомусь.

Зробіть свій внесок без очікувань

LinkedIn вимагає іншого підходу, ніж інші соціальні мережі, і частина цього міститься в контенті, який ви публікуєте. Аудиторія різна, у них різні симпатії та антипатії, а час у них набагато обмеженіший, ніж в інших мережах. Будь-який вміст, який ви публікуєте, має відповідати високим стандартам і враховувати тип аудиторії. Його також слід опублікувати без очікувань. Якщо зміст хороший, вони прийдуть.

  Hover Hound порівнює ціни на Newegg з Amazon і Tiger Direct

Тримайте свої повідомлення короткими та по суті

Усі зайняті, і кожен має багато вимог до свого часу. Особливо це стосується LinkedIn. Більшість людей отримають доступ до нього з роботи по роботі і не матимуть стільки часу, щоб витрачати на це. Складаючи повідомлення, тримайте його коротким і по суті.

Якщо ви займаєтеся маркетингом, коротке повідомлення з посиланням на цільову сторінку або веб-сторінку з додатковою інформацією дозволяє читачеві читати більше на дозвіллі. Ця тактика без тиску буде резонувати набагато краще, ніж численні заклики до дії та прохання негайного зворотного зв’язку чи взаємодії.

Підключення до LinkedIn

Платформа в основному використовується для розвитку вашої професійної мережі. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб збільшити шанси на відповідь.

 • Додати підключення – якщо ви націлені на потенційного роботодавця або клієнта, спробуйте спочатку підключитися до одного з їхніх з’єднань. Можливо, ви навчалися в тому самому коледжі або працюєте в тій самій галузі, ви з більшою ймовірністю будете здаватися надійними, якщо у вас є взаємні зв’язки.
 • Коментуйте – слідкуйте за хештегами, які вас цікавлять, і залишайте коментарі до публікацій інших. Ще краще, коментуйте розумну чи корисну інформацію в публікаціях вашої цілі.

LinkedIn відкриє багато нових можливостей для тих, хто хоче просувати свій бізнес або себе. Майте на увазі – професіоналізм перемагає з цим сервісом соціальних мереж.