Як визначити параметри еквалайзера для кожної пісні в iTunes

| | 0 Comments| 4:53 AM
Categories:

Музичні плеєри, хороші, мають вбудовані еквалайзери. Зазвичай еквалайзер є універсальним налаштуванням. Ви можете вибрати будь-який тип звуку для налаштування, і музика буде збалансована для нього. Крім того, зазвичай ви можете встановити власні рівні еквалайзера. Незалежно від того, чи використовуєте ви пресет чи спеціальне налаштування, воно однаково застосовуватиметься до всієї музики. Єдиним винятком є ​​iTunes. Яким би жахливим не був iTunes, він досить добре справляється із записом метаданих у ваші музичні файли. Якщо ви використовуєте програму для синхронізації музики, ви можете використовувати її для визначення налаштувань еквалайзера для кожної пісні.

Це працює як у поточній версії iTunes, так і в набагато старіших версіях.

  Отримуйте 360° фотографію щоразу, коли відкриваєте нову вкладку в Chrome

Налаштування еквалайзера для кожної пісні

Відкрийте iTunes і перейдіть у свою музичну бібліотеку. Виберіть перегляд списку пісень у стовпці ліворуч. Коли всі ваші пісні будуть перераховані, клацніть правою кнопкою миші поле «Назва» в самому верху. Відкриється досить велике меню додаткових стовпців, які ви можете ввімкнути. У цьому меню знайдіть і виберіть параметр Еквалайзер.

Після того, як стовпець Еквалайзер увімкнено, ви можете вказати параметри еквалайзера для кожної пісні. Натисніть кнопку вгору/вниз у стовпці Еквалайзер поруч із піснею.

Відкриється меню зі списком різних налаштувань еквалайзера. Виберіть ту, яка підходить до пісні, і готово. Повторіть для кожної окремої пісні у вашій музичній бібліотеці. Коли ви синхронізуєте музику зі своїм iPhone або iPad, налаштування еквалайзера будуть записані в метадані пісень, і ви отримаєте кращі враження від прослуховування на своєму пристрої.

  DisplayPort 2: чим відрізняється та чому це важливо

На жаль, немає можливості встановити параметри еквалайзера для кількох пісень одночасно. Якщо у вас є велика музична бібліотека, вам доведеться витратити деякий час і встановити еквалайзер для всіх пісень, одну за одною.

Інформація про пісню

Альтернативним методом визначення налаштувань еквалайзера для кожної пісні є клацання пісні правою кнопкою миші та вибору параметра «Інформація про пісню» з контекстного меню. У вікні інформації про пісню виберіть вкладку «Параметри». Унизу ви побачите опцію «еквалайзер» зі спадним меню, яке дозволяє вибрати один із налаштувань еквалайзера, які підтримує iTunes.

Ми б збрехали, якби сказали, що цей другий метод швидший. Незалежно від того, який метод ви використовуєте, це займе час, щоб зробити це для кожної окремої пісні у вашій бібліотеці. Якщо вам не вистачає зусиль, встановіть еквалайзер для ваших улюблених, найбільш відтворюваних пісень, які iTunes зможе визначити для вас.

  Як увімкнути двофакторну аутентифікацію для вашого облікового запису Amazon