Як визначити напрямок подорожі за допомогою Google Maps

| | 0 Comments| 2:57 PM
Categories:

Карти Google чудово підходять для отримання маршрутів, але якщо ви перебуваєте на бездоріжжі і не можете знайти дорогу додому, вам доведеться імпровізувати. На щастя, можна використовувати Карти Google, щоб знайти напрямок подорожі, якщо ви заблукали. Ось як.

Це буде працювати, лише якщо на вашому пристрої Android або iPhone є магнітометр, який може визначити напрямок вашого руху за допомогою магнітного поля Землі. На більшості (якщо не на всіх) сучасних Android-пристроях встановлено магнітометр, як і на всіх останніх iPhone.

Як знайти свій напрямок за допомогою Google Maps

Ви можете легко знайти свій напрямок подорожі за допомогою перегляду карти Google Maps. Ці інструкції працюватимуть незалежно від того, є у вас файл iPhone або Android пристрою, але ви можете спочатку відкалібрувати компас, щоб переконатися, що ваш напрямок є якомога точнішим.

  Як увійти в режим відновлення на вашому iPhone 7 і 7 Plus

Вам також потрібно переконатися, що на вашому телефоні ввімкнено служби визначення місцезнаходження, щоб забезпечити точність визначення вашого місцезнаходження та напрямку.

У програмі Google Maps ви повинні побачити маленький символ компаса, видимий у верхньому правому куті, під кнопкою зміни ландшафту та стилю карти. Якщо компас наразі не видно, переміщуйте двома пальцями вигляд карти, щоб відобразити його.

Червоний символ на значку компаса вказує на північ, а сірий — на південь. Ваша синя піктограма вказуватиме ваш поточний напрямок руху.

У наведеному вище прикладі поточний напрямок руху приблизно на схід, оскільки північ вказує на праву сторону. Використовуючи піктограму компаса як орієнтир, ви можете рухатися в правильному напрямку, будь то північ, південь, схід чи захід.

  Як віддалено вийти зі Skype

Знайти північ за допомогою Google Maps

Замість того, щоб вручну переміщати вашу карту в певному напрямку, ви можете торкнутися значка компаса, щоб автоматично спрямовувати вигляд карти на північ і південь у вашому поточному місцезнаходження.

Це означає, що доки ваша синя піктограма має промінь, спрямований вгору, ви прямуєте на північ. Якщо він спрямований вниз, ви прямуєте на південь тощо. Щоб зробити це, торкніться значка компаса у верхньому правому куті перегляду карти Google Maps.

Позиція на карті переміститься, а значок оновиться, щоб показувати, що ви вказуєте на північ.

Через кілька секунд значок компаса зникне з карти. Він з’явиться знову, лише якщо ви переміщуєте карту вручну, показуючи правильне положення на північ та південь, щоб допомогти вам орієнтуватися.

  Що вони таке + різниця між TCP та UDP

Коли вид карти відкалібровано на північ, ви можете змінити напрямок за допомогою значка синього променя, щоб допомогти вам. Поки промінь спрямований вгору, ви прямуєте на північ.

Наприклад, якщо значок синього променя вказує на правий бік, то ви прямуєте на схід. Якщо вам потрібно змінити вигляд карти вручну, компас знову з’явиться, дозволяючи відстежувати напрямок вашого руху.